TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.
Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:
Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
Paypal: m.sekielski@gmail.com
Na stronie: patronite.pl/sekielski zbieramy fundusze na inny ważny film, o miliardowych aferach SKOKów - Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Prosimy Was o wsparcie.
Tomasz Sekielski, Marek Sekielski

Pamiętajcie o subskrypcji:
pl-vision.com/pass/UCmuaurR3Fl5ugr6Bi066tHA
Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
patronite.pl/sekielski
FB: facebook.com/Sekielski
TT: @sekielski

wyświetleń
21,214,767

Komentarze

 • Prawda wyszla na jaw , a winni muszą być ukarani jak i rownież ci, ktorzy o wszystkim wiedzieli i nie zrobili absolutnie nic by prawda wyszła na jaw-oni są tak samo winni jak ci,ktorzy krzywdzili te biedne dzieci...

  Grzegorz EsmundGrzegorz Esmund10 minut temu
 • Dawać te klechy do mej piwnicy,narzedzia juz czekaja

  Krystian PKrystian P14 minut temu
  • Nie ma tak dużej piwnicy

   L SzL SzMinuta temu
 • Ciekawi mnie, dlaczego teraz dopiero ta Pani ujawnia,po tylu latach? Czyżby oczekiwała na zadośćuczynienie?

  Gosia KowalczykGosia Kowalczyk29 minut temu
  • Tylko ktoś, kto nie oglądał filmu może takie pytanie zadać? Nawet gdyby, to miałaby do tego w moich pełne prawo w oparciu o moralność, której nauczają ci zboczeńcy, którzy ją skrzywdzili, a potem czule zaopiekowali się Jej oprawcom.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla7 minut temu
  • Skoro dałaś sama sobie odpowiedź, to po jakiego grzyba zadajesz pytanie? Nie wiem czy zazdrościsz, czy coś innego. Każdy normalny człowiek, rozumie i bardzo współczuje ofiarą przemocy. Nie trzeba tu kończyć żadnej psychologii, żeby wiedzieć dlaczego poszkodowani milczą latami. Wystarczy odrobina współczucia i empatii.

   Renata SRenata S10 minut temu
 • I tak odprawia msze rzekomo święte,do Szatana Diabła i więc mu to nie da,bo i tak idzie na zagładę,no chyba, że pozna PRAWDZIWEGO BOGA ŻYWEGO JEDYNEGO i się nawróci...

  Gosia KowalczykGosia Kowalczyk31 minuta temu
 • Chrześcijanie i Kościół muszą być ukrzyżowani, aby dopełniła się Ofiara Moja i aby nastąpiło zmartwychwstanie ludzkości w Duchu Świętym. Będę umierał powtórnie w ludzie Moim, aby Duch Święty odrodził ludzkość. Jest czas ofiary Kościoła - czas ofiary chrześcijan. Czas Ofiary Krzyżowej Mojego Ciała, którym jest Kościół. Dlatego potrzebne jest świadectwo wiary, modlitwa i umartwienie w intencji ratowania ludzkości i świata przed zatraceniem się w szatanie. Kościół musi obumrzeć, aby odrodzić się na nowo przez zmartwychwstanie w pełni mocy Bożej i zajaśnieć blaskiem Ducha Świętego” Pan Jezus mówił do Alicji Lenczewskiej: „dziecko Moje, powiedz dzieciom Moim, że ataki zła spiętrzają się coraz bardziej i nikt na tej ziemi nie jest na tyle osłonięty, aby nie musiał angażować wszystkich swoich sił, żeby ocaleć od niszczącej mocy zła”.

  Marcin PrawdaMarcin Prawda31 minuta temu
 • Mt, 20, 6 ..." Tak właśnie ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi".

  Ania RafaAnia Rafa52 minut temu
 • "Ręka Rękę myję"

  Maciek OMaciek OGodzinę temu
 • Podlasie księdzen

  Kurczaq - Brawl StarsKurczaq - Brawl StarsGodzinę temu
 • Czy zwróciliście uwagę w jakich odizolowanych od wiernych twierdzach zyją Ci co to tak w gębie są chętni do pasienia swoich owieczek, a raczej baranów. Najlepiej karmienia swoją spermą.

  pawel arabaszpawel arabaszGodzinę temu
 • Kto by pomyślał że taka burza będzie z tego wszystkiego :P

  JcooobJcooob2 godzin temu
 • "Tak jest, było i będzie. Zło i dobro jest wieczne, lecz nie może być wieczny Babilon"

  Piotr NiedzielaPiotr Niedziela2 godzin temu
 • 10:21 juz sobie przypomniał i się podnieca.Poszedl se trzepnac.

  KOJOT WILKKOJOT WILK2 godzin temu
 • W tej chwili Mrozowski może Siekielskiemu umyć buty.Amen.

  KOJOT WILKKOJOT WILK2 godzin temu
 • Generalnie widać, że ludzie dostrzegają że zostali zatopieni przez religię w trzecim wieku. Pod poprzednim moim wpisem ktoś mnie docenił, i Nie bardzo rozumie kiedy mówię, że mnie totalnie cenzurują bo w żadnym w wpisów Nie rozumie się ostatniego 1000 lat zapaści, że kiedy przyszli przeszło 1000 lat temu, w 966 roku z tą książką głosząc kult trupa na krzyżu, to Polacy dziś nie są nawet jeszcze w 15 wieku, kiedy to Czesi tę bzdurę odrzucili, tylko dalej z powrotem wchodzą w trzeci wiek, jak te zalotki z powieści Antek piekące Rozalkę przy mantrowaniu zdrowasiek, dalej powołują się na tą diabelską księgę. A gdzie świadomość nowej cywilizacji?: darmowej energii dla każdego z baterii słonecznych Sahary, konfederacji PRUJT, kto wie o Eptalogu, Erilu? Gdzie wy jesteście?- jesteście jak w Seksmisji pod czaszą durnoty! Boicie się prawdy. Ten film nawet wam oczu nie otworzył. Nic jeszcze nie rozumiecie!

  Waldemar PastuszkaWaldemar Pastuszka2 godzin temu
 • Thank you for making this video everyone needs to see this documentary. To the victims, I'm sorry this happened to you but just know there is a special place in hell for scum like this and that It was NOT your fault.

  Belle MorteBelle Morte3 godzin temu
 • Ojej, jacy wy wszyscy teraz jesteście oburzeni. Jak nagle wam rozum do głowy wrócił. A zanim ten film powstał, to jebaliście każdego, kto odważył się powiedzieć, że pedofilia w kościele jest. Krótko mówiąc kryliście i tym samym .....umacnialiście w wierze tych bandziorów, że są nietykalni. Niech każdy z Was 68 tys komentujących zrobi sam ze sobą rachunek sumienia w tym względzie. Tylko nie zadławcie się swoją odkrytą u siebie nagle obłudą. Bo klechom dawaliście swoje dzieci z przodu, a sami właziliście mu z tyłu w d....e,

  pawel arabaszpawel arabasz3 godzin temu
 • Moja opinia jest taka. Dla dobra kościoła, konieczna jest "dekomunizacja" także w K.K. To czego domagamy się w sądach, polityce, to samo dotyczy K.K. Sekielski przemilczał najistotniejszą informację, jak dotychczas wszyscy jego "oprawcy" to zwerbowani, albo wręcz wsadzeni przez UB lub SB tajni współpracownicy, których umieszczali w seminariach, by rozwalić kościół od środka. Było ich wielu i wszędzie. Jeśli tak, to nie byli księża, to byli TW. Ksiądz to osoba o wysokim morale, uczciwa, godna zaufania, wszak to spowiednik. To byli zwykli przestępcy. Jeśli nie wiemy ilu ich umieściło UB czy SB na wszystkich szczeblach, jesteśmy jak ślepi we mgle. Tych ludzi trzeba wyrzucić, aby nigdy więcej do takich scen nie dochodziło. Stąd mamy kontrowersyjne wypowiedzi nawet czołowych hierarchów, często szokujących wiernych, oni są na pasku służb, dalej szantażowani i spełniające wszelkie ich "życzenia". Taka sytuacja jest szkodliwa, dla całej rzeszy uczciwych i porządnych księży, których przecież jest znakomita większość.

  Adam MałopolskiAdam Małopolski4 godzin temu
  • Skandale pedofilskie w Kościołach katolickich USA, Irlandii, Chile i wielu innych krajów to też sprawka agentów SB, księżulku?

   Andrzej WojtasAndrzej Wojtas2 godzin temu
  • Kolego, UB nie ma od prawie 30 lat, a część z tych rzeczy dzieje się współcześnie. Nie opowiadaj bajek.

   biebrzanskabiebrzanska2 godzin temu
 • Can someone add English subtitles?

  DENNIS OSSEMANDENNIS OSSEMAN5 godzin temu
  • Click on the sprocket, there are English subtitles

   Roma KubiakRoma Kubiak3 godzin temu
 • 🎬Teraz czas na rozdział państwa od kościoła a pedofili (wszystkich także duchownych) pod sąd ! Najwyższy czas RADYKALNIE oczyścić kk !!!

  Mariusz MarczykMariusz Marczyk7 godzin temu
 • Oglądając ten film, chce się krzyczeć i wołać o sprawiedliwość w imieniu ofiar. Ile jeszcze dzieci musi zostać okaleczonych na całe życie, żeby w końcu ludzie mieli odwagę przyznać się przed samym sobą, że duchowni także mogą być przestępcami? Nawet gorzej - bezkarnymi i świadomymi bezkarności przestępcami. Obrzydliwe. A jeszcze obrzydliwsze jest to, że politycy i hierarchowie o tym doskonale wiedzieli od lat, ale oprócz gęby wypchanej frazesami i rozmydlaniu sprawy nic nie zrobili i nie mają zamiaru, bo na kościółek rączki podnieść nie wolno. Każde nieprzychylne słowo na kościół jest paskudnym atakiem na Kraj, który jest Mesjaszem Narodów, a więc i jest to bluźnierczy atak na Boga. Konia z rzędem temu, kto znajdzie choć odrobinę empatii dla dzieci, które znalazły się pułapce niewyżytego faceta mówiącego co jest dobre, a co złe. Łzy cisną się do oczu, a na usta cisną się przekleństwa. Może warto obrazowo powiedzieć: Ksiądz z powodu ogromnej pokusy, umieścił swojego członka w pochwie 7-letniej dziewczynki. Ksiądz na plebanii penetruje 8-letniego ministranta. Dorosły mężczyzna, z zawodu ksiądz uprawia seks z twoim dzieckiem pokój obok. Wszystkim oburzonym moimi słowami, chcę powiedzieć: No właśnie te rzeczy księża robią bezbronnym dzieciom, tylko ja nazwałem to po imieniu. Błagam, nie zamiećmy tej sprawy pod dywan. PEDOFILIA W KOŚCIELE. Jeszcze raz: PEDOFILIA W KOŚCIELE!

  ShockspearsShockspears7 godzin temu
 • znam jednego księdza który regularnie korzysta z usług prostytutek bo twierdzi ze lepiej mu się potem modlić , wypić też lubi, jak mam jakieś ciężkie grzechy tylko u niego sie spowiadam zawsze daje male pokuty

  nazywam się Nikitanazywam się Nikita8 godzin temu
  • A duże pokuty to jakie?

   Sławomir SylwesterSławomir Sylwester3 godzin temu
 • 21,183,155 views, WOW

  Luceen HalasehLuceen Halaseh8 godzin temu
 • Why stay being a father if you know you are attracted to women 😠😠😠

  RUTH KARANJARUTH KARANJA8 godzin temu
 • Great work, gentlemen, and I hope just the beginning of an ever deepening inquiry/investigation into what has been going on behind the scenes and under the protection of church authorities. May you find the resources, courage, and energy to continue your work.

  Martha RiceMartha Rice8 godzin temu
 • Jeszcze film o skokach, cos mniejszego przy okazji i Pan Sekielski obali rzad. I to sa ciekawe czasy.

  Lizard KingLizard King8 godzin temu
  • Rząd możemy obalić MY prostym instrumentem - kartką wyborczą.

   biebrzanskabiebrzanska2 godzin temu
 • Przysięga na początku jak w średniowieczu.

  Левус НазарійЛевус Назарій8 godzin temu
 • Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza (Mk 9, 42)

  Darek KopytDarek Kopyt8 godzin temu
 • Dziekuję wszystkim, którzy się otworzyli w tym filmie. Jesteście dzielnymi ludźmi, jesteście odważni i mądrzy. Dziękuję za moje dzieci i za dzieci moich dzieci. To wspaniałe, wielkoduszne i mądre. Nie wiem jak wyrazić podziw dla Waszej odwagi. Jesteście wielcy!

  Katarzyna RomanowskaKatarzyna Romanowska8 godzin temu
 • Kościół to jedna wielka mafia pełna pedofilów. Ta "instytucja" powinna być już dawno zlikwidowana.

  Tomasz KaczmarekTomasz Kaczmarek8 godzin temu
 • Powiem tak to skandaliczne że się tak ten ksiądz zachowywał ale w szkołach jest tez durzo sytuacji u mnie w szkole jest nauczyciel który oglądał w swoim prywatnym komputerze w szkole oglądał pornole wyzywa i popycha uczniów ma pieniędzy ma w pip bo ma własnom Szkole jazdy to siedzi w szkole wygrał rozprawę w sondzie a skargi na niego w szkole som od 9 lat na Spraw w sądzie wykupił bardzo dobrych prawników i wygrał spraw sprawa

  julonka lolonkajulonka lolonka9 godzin temu
  • kto ci to pozwolił oglądać i gdzie zgubiłaś edytor tekstu - ale to chyba tatuś niegramotny pisał

   Dar PieDar Pie37 minut temu
  • Masakra. Nawet dzieci w tym wieku są już tak zindoktrynowane, czy też rodzice korzystają z kont swoich pociech.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla6 godzin temu
 • Sponsorowali finansowo w zwalczaniu Żydów, po cichu płacąc Hitlerowi na zabawki wojenne.

  Zdzislaw UrbanskiZdzislaw Urbanski9 godzin temu
 • Powiem szczerze, że piękny film. Piękny pod względem ogólnie montażu, tego starania się spotkać ze wszystkimi i jak największego nagłośnienia sprawy. Bardzo smutne i straszne jednocześnie.

  ButterButter9 godzin temu
 • Nasz Papież wiedział o przemocy księży, zatajał zbrodnie? Wiedział i milczał o cierpieniu dzieci? Czy go spowalniali współpracownicy czy na to miał wpływ podział w kurii rzymskiej? Dlaczego nie przeciwstawił się pedofilii w Kościele? Na te pytania jest tylko jedna prosta odpowiedź. Po obejrzeniu filmu nie ma wątpliwość co do kościoła i panujących tam zasadach. Wstrząsające dwie godziny.

  Matthew BaumgartMatthew Baumgart9 godzin temu
  • Matthew Baumgart dokładnie zdegenerowana instytucja

   Piotr L.Piotr L.9 godzin temu
 • Jak tak będzie dzieci dalej są w niebezpieczeństwie. Rodzina i dzieci księdza oczywiście że są bezpieczne..Bo nietykalni...A kto obroni inne dzieci.

  ewa novakowskaewa novakowska9 godzin temu
 • 22 TYŚ Pedofili których szukamy już to obejrzeli. Biada wam Pedryle biada!

  Bartosz SzutkowskiBartosz Szutkowski9 godzin temu
 • O jaki prywaciarz się d znalazł..Wstyd Księże Jabłoński .Tak się sadzić ..a

  ewa novakowskaewa novakowska9 godzin temu
 • Dla Jezusa byliśmy stadem owieczek, obecnie przedstawiciele jego nauk, tzw. duchowni, mają nas chyba za stado baranów...

  Water MelonWater Melon9 godzin temu
  • Water Melon 👍

   Piotr L.Piotr L.9 godzin temu
 • Dzieki za odwage dla pokrzywdzonych i dla was za zrobienie filmu! Nie znam prawa, ale przydalby sie zbiorowy pozew przeciwko kosciolowi w Polsce, niech chociaz placa miliony tym biednym ludziom!

  Rafael UFFYRafael UFFY9 godzin temu
  • Rafael UFFY 👍

   Piotr L.Piotr L.9 godzin temu
 • zniszczone życia dzieci. Ludzi. A oni mówią, że każdy ma prawo upaść... 😩🤯 Samobójstwa, anoreksja, a ksiądz "wędrowny" jeździ po kraju i dalej niszczy dzieci, niszczy ich psychikę, przyszłość...

  viterkaviterka9 godzin temu
  • +viterka To jest pytanie do Ministra Sprawiedliwości.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla6 godzin temu
  • Jak to jest możliwe, że jawni pedofile nie są ukarani????

   viterkaviterka9 godzin temu
 • Prosimy o napisy w jezyku francuskim, chetnie podziele sie tym doskonalym dokumentem z przyjaciolmi z Francji. Taka prawda, choc ogolnie powszechna i znana, powinna isc daleko w swiat. Przyklad swietego dziennikarska :odwaznego, dociekliwego, serdecznego dla zwyklych ludzi.

  Katarzyna RembiszewskaKatarzyna Rembiszewska10 godzin temu
 • Ile ten ksiądz ma ma lat??

  Ogórek KiszonyOgórek Kiszony10 godzin temu
 • Wow. This documentary is devastating in so many ways. It’s also brilliant in its simple but effective way of capturing the hypocrisy that rules the Polish Catholic Church and and the broader Polish society. Kudos to the team that worked against the stream and to the people who crowdsourced the funds to make the project a reality. I hope that this awakens Poles to some soul searching. Last but not least, respect to the victims that are brave enough to stand in front of the camera and share their horrors. Thank you.

  Adam PotrykusAdam Potrykus10 godzin temu
 • Martwy Jezus przybity gwozdziami na kryżu. Oto najwazniejszy symbol kościoła.Czy może być coś bardziej przerażającego niż to? Niesądze.A jednak ten straszny symbol zamordowanej Bożej miłości, przybitej do krzyża jest chwalą tej chorej institucji. Niemniej jednak,.nic niepokazuje lepiej ,niż ten okropny symbol bólu i śmierci, czym kościoł jest a co naprawde uczy. Naucza dokladnie to co jest jego symbolem. ŚMIERĆ I CIERPIENIE..!!!!!!

  Kapsa KapsikKapsa Kapsik10 godzin temu
  • Nie ogarniam, niczym Wielkiej Tajemnicy Wiary. 🤔

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla9 godzin temu
 • Bij czerwono-czarną zarazę !

  Daniel ŁDaniel Ł10 godzin temu
  • To zostanie nam tylko biel!

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla10 godzin temu
 • Grubas stracił popularność to musiał co nagrać hahaha

  arek axarek ax10 godzin temu
  • Uśmiał się głupek, sam nie wie z czego. Sekielskiemu nawet butów nie jesyteś godzien czyścić, zbyt zdolny i pracowity jest. A za filmem stoi prawda. 24 polskich biskupów ukrywało pedofili i zapewniało im nowe ofiary przenosząc ich z miejsca na miejsce. Ciebie to śmieszy? Dno.

   Dorota xxxDorota xxx9 godzin temu
  • arek ax To się nazywa fundamentalizm religijny , dlatego było przyzwolenie na wszelkie działania księży w naszym społeczeństwie .

   Mariusz POLANDMariusz POLAND9 godzin temu
  • arek ax nie zazdrość talentu panu Sekielskiemu! Włącz sobie rydzola

   Piotr L.Piotr L.9 godzin temu
  • Niegodny psa swego jesteś. Żenada.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla9 godzin temu
 • Shame on those who disliked this. If you're "not interested" in the subject, have an aversion about the topic, cool, don't watch it. But what makes you dislike it??

  E. H.E. H.10 godzin temu
  • They did it because clergy in Poland stands above law and above laic people opinion. Church is immune and every criticism meets the wall of agression and denial. We live in a religious state where the suffering of children is of less importance than stopping of the guilty bishops.

   Iza KKIza KK20 minut temu
 • Gdyby nawet jeśli tych niegodziwców był mniej więcej co w przekroju społeczeństwa, to przenosząc ich z miejsca na miejsce hierarchowie zwielokratniali tę niegodziwość. Nowa parafia, nowe dzieci, nowa rola......tak jakby to był kolejny ksiądz. Sami sobie to zrobić?

  M BM B10 godzin temu
 • 7:46 Ten krzyż górujący nad smutnym, pokrytym brudnym śniegiem miastem. Wymowny symbol całej Polski...

  Kawa CzarnaKawa Czarna10 godzin temu
 • I jeszcze Wałęsa prosi żeby najpierw udowodnić.... Ja nie mogę.... Tacy ludzie reprezentują władzę na świecie.

  rafal kozlowskirafal kozlowski10 godzin temu
 • Господи, какой ужас, как же так можно, такие люди не достойны называться людьми

  Nàdia LNàdia L10 godzin temu
 • Podziw i szacunek dla wszystkich ofiar ktore wziely udzial w filmie. Odwagi i wytrwalosci dla wszystkich ofiar ktore jeszcze wachaja sie zgosic te zbrodnie.

  Celine Maas-PujdakCeline Maas-Pujdak10 godzin temu
 • Po obejrzeniu tego dokumentu czuje tylko jedno.....WSCIEKLOSC!!! Czy naprawde nie ma szans na ukaranie tych zwyrodnialcow? Co to znaczy, ze przestepstwo przedawnione? Zadne przestepstwo nie powinno byc przedawnione, oni teraz smieja sie nam w twarz. Gdzie sa odszkodowania dla ofiar( oczywiscie milionowe, a nie jakies ochlapy) ? Oczywiscie pieniadze ( jakiekolwiek by nie byly) nie zalatwia problemu, ale dla kosciola katolickiego bylaby to bardzo dotkliwa kara, znajac ich pazernosc.

  Marek SalmMarek Salm10 godzin temu
 • Tomaszu, co na to wszysko Pan Dariusz Oko.?

  Magdalena MMagdalena M10 godzin temu
  • pan Dariusz Oko przymykał oko

   Dar PieDar Pie34 minut temu
 • Dziękuję panom ,bracia za film .Chylę czoło za odwagę ..Bo odwaga była potrzebna...

  ewa novakowskaewa novakowska10 godzin temu
 • Cóż za potwory wyszły z nory.Sutanny założyli i dzieci krzywdzili.Bezbronne dzieci cierpiały ogromnie , kto się wreszcie w stawi i o nie upomni. Dzieci się błąkają,sprawiedliwości szukają.Bo dorośli już ludzie,w ciąż bòl w sercu mają. I kto im serca wyleczy? Gdyż są poranione......Na próżno szukać Boga .... . Moje serce krwawi i còż z tego... Już nic nie naprawi . Odarto ich z godności. Brać się za dzieci było najprościej. Ukarać złoczyńcòw !!!!! UDERZYĆ armatą..... Tyle już zrobione .... Ile do zrobienia.... Nie żałować katòw,wsadzić do więzienia....

  ewa novakowskaewa novakowska11 godzin temu
 • Po 1 Ci pedofile mogli się zastanowić że zniszczyli właśnie komuś życie i nie będzie już normalne🖤 Podjęłam się obejrzeć ten film i naprawdę nie wiem co powiedzieć że ludzie mogą coś zrobić tak okrutnego......... Naprawdę dziękuję panu za ten fim Wszyscy uważają że za chwilę to się wszystko skonczy

  Maria Bsp X3Maria Bsp X311 godzin temu
 • Nie trzeba oglądać filmu żeby wspólczuć ofiarom pedofilii nie tylko księży ale prawnikow politykow i nauczycieli podobnie jak nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc ze film zostal pokazany tuż przed wyborami i ma wymiar polityczny

  Mars EsMars Es11 godzin temu
  • +Mars Es Czemu uważasz, że gdy ktoś nie należy do KK to nie ma żadnej świętości? Dlaczego katolicy pogardzają innymi ludźmi?

   Iza KKIza KK13 minut temu
  • +Mariusz POLAND no chyba księza pojebało takie durnoty pisać - co parafia to wskazywany ten jedyny właściwy kandydat - czy to w kazaniach czy na koscielnych płotach

   Dar PieDar Pie32 minut temu
  • +Adam K cóż dla jednych wiara jest wazna a inni nie mają zadnej swietosci. Nie chce zaczynac tematu wypowiedzi pana J. ale jak dla mnie przypadkow nie ma. Poczekamy zobaczymy;)

   Mars EsMars Es7 godzin temu
  • +Mars Es - zawsze są jakieś wybory. Jakby pokazali po wyborach, to by się obrońcy pedofilii czegoś innego przyczepili. Gdy Jażdżewski wygłaszał przemówienie 3 maja, to było oburzenie kleru „Jak on mógł tak w święto Maryi”. Zawsze będzie zły moment, zawsze jest jakieś święto. Nieważne meritum sprawy - ważny zły moment. Powinien wygłaszać 30 lutego?

   Adam KAdam K8 godzin temu
  • Nie mowie tutaj o kosciele natomiast polityczby aspekt jest jak nic.

   Mars EsMars Es9 godzin temu
 • Mam księdza w rodzinie!! Kuzyn! Nie odzywa się bokase trzepie na mocherach

  Ogórek KiszonyOgórek Kiszony11 godzin temu
  • Ponoć te qrwy w koloratkach mają 19 miliardów nieopodatkowanego dochodu rocznie...

   Sławomir SylwesterSławomir Sylwester3 godzin temu
  • +Mariusz POLAND zgadza się!

   Ogórek KiszonyOgórek Kiszony11 godzin temu
  • Z naszych podatków też , ( dotacje na edukacje i szkolenia - ponad połowa budżetu kościelnego )

   Mariusz POLANDMariusz POLAND11 godzin temu
 • Otwórzcie serca ... Otwórzcie kościoły dla policji i prokuratury .. Trzeba będzie po męsku odpowiedzieć za czyny ... najpierw tu na ziemi !!! ... a potem tam , na sądzie ostatecznym ...

  Mariusz POLANDMariusz POLAND11 godzin temu
 • Piktoji dvasia padarė savo darbą! Kunigėliui kelialapis į pragarą, moteriai pragaras čia žemėje!

  Jurij SJurij S11 godzin temu
 • Świetnie zrealizowany, bardzo mocny.

  Zuzanna BanaśZuzanna Banaś11 godzin temu
 • Widzę kolejny stopień propagandy PO. Wcześniej marsze KODu, "Czarne Protesty", bilboardy na mieście... wszystko żeby usunąć PIS od władzy. Teraz sprytny atak za pomocą filmu KLER i TYLKO NIE MÓW NIKOMU, a płotki łykają to jak ślinę, nie myśląc nad tym. I co potem? Myślicie że lewicowa partia da Wam szczęści, wolność, demokrację? Śmieszne pionki, i tak samo jak w grze zostaniecie strąceni.

  Jarek BroJarek Bro11 godzin temu
  • Ja tu widzę próbę uratowania NASZYCH dzieci. Przemyśl to...

   Piotr SzafranskiPiotr Szafranski10 godzin temu
  • Dzisiaj przypadła nocka, co?

   M BM B10 godzin temu
  • osiągnąłeś nieosiągalne, wzbiłeś się na wyżyny głupoty.

   Ma MiMa Mi10 godzin temu
  • Film został wystawiony przed wyborami , to znaczy że coś jest na rzeczy , ale kto będzie rządził mnie nie obchodzi. To tylko "gra o tron " małych ludzi .

   Mariusz POLANDMariusz POLAND11 godzin temu
  • pedofile do więzienia! a dla bezprawia i niesprawiedliwości jest alternatywa po prawej stronie

   Hugona MagdalenaHugona Magdalena11 godzin temu
 • W tych czasach już nawet demon księży atakuje... lecz tacy księża pedofile moim zdaniem pójdą do piekła. Niedajcie się pokusom demonowi. Pozdrawiam

  Mikrzy 6Mikrzy 611 godzin temu
  • +Mateusz noo xd to też akurat prawda

   Mikrzy 6Mikrzy 611 godzin temu
  • Jaki demon... Ci ludzie są chorzy na łeb.

   MateuszMateusz11 godzin temu
 • Super film w końcu wyszło najaw

  Kamil CwenarkiewiczKamil Cwenarkiewicz11 godzin temu
 • Ponad 600 zgłoszonych przypadków nadużyć seksualnych (nigdy nie dowiemy się ile było wszystkich), a ja słyszę że problem pedofilii dotyczy ogółu społeczeństwa, nie tylko kościoła.... I już się wytłumaczyli, więc wszystko jest w normie :-( tak jakby duchowni katoliccy byli statystycznymi mieszkańcami planety i też są skrzywieni jak wszyscy inni psychiczni, tyle że jak na duchownego reprezentującego Boga i wiarę w niego można kierować ukrytego pedofila?? I trzymać go nadal w ukryciu w innych kościołach po tym co już zrobił. To co dzieje się na tej planecie jest dosłownie NIENORMALNE. I ponoć Bóg to stworzył. Czy ktoś widzi w tym jakikolwiek logiczny sens? Bo ja nie. Chciało by się stąd odlecieć, ale nie ma jak. Pozostają bezludne wyspy. Tam nie ma patologii i pedofilii.

  rafal kozlowskirafal kozlowski11 godzin temu
 • Witam . Oglądając ten dokument jestem w szoku ... Ale nie do końca. Znam osobę (kobietę)która jeździła do kurii ... W sumie nie widziałem co tam robiła . Ale wiem wiem i widziałem po każdej wizycie w ręce była pełna koperta .Panie Tomaszu . Pomysł na kolejną część . Przykre ale prawdziwe

  marcin kokosmarcin kokos11 godzin temu
 • Tygodnie mijają i nic nie dzieje się . Państwowe instytucje zawodzą o kościelnych szkoda nawet coś wspominać. Żadnych dymisji, żadnych odpowiedzialnych, witamy w Polsce .

  gumixsgumixs12 godzin temu
  • +L Sz To półprawda. Nie dymisja, tylko urlop ... pod plandeką (JP2 ponoć lubił biwakować, jeszcze zanim nim został). Zobaczymy, czy wróci z tego biwaku).

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • haha dobre !

   Piotr L.Piotr L.12 godzin temu
  • na razie dymisję otrzymał jp_2 ze stanowiska na cokole w Licheniu

   L SzL Sz12 godzin temu
 • Perwersyjny i uposledzony Kraj pelen czarnej mafi...SEXUALNIE CHORY KRUCJAT przeprowadzany do dzis,takich potworow sie zwalcza nie odwracajac glow,narodowosc polska powinna sie z tego koszmaru w koncu przebudzic...,Jezeli Bog istnieje to jego obecnosc jest wszedzie tam gdzie my jestesmy i do tego nie jest potrzebny ani kosciol jako budowla ani perwersyjni faceci ktorym powinno panstwo zafundowac regularnie bilet do burdelu...,A na koniec tylko jedno pytanie,w razie konca swiata,ktory prawdopodobnie ma nadejsc...,dlaczego Polska jako jedyny kraj ??? bedzie ochroniona ??? Odpowiedz znajdzie duzo,duzo ludzi przed lustrem🤮

  Dina MinaDina Mina12 godzin temu
  • +Piotr L. Przetłumaczysz mi go? Leming jestem i nie łykam przekazu :(

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • brawo super komentarz!

   Piotr L.Piotr L.12 godzin temu
 • Diese Video ist in allen sprachen übersetzt,siehe Einstellungen ,wähle english,und dann automatisch,kommen alle sprachen zur Vorschein. This video is translated in all languages, see Settings, select english, and then automatically, all languages ​​come to light.

  Mariusz POLANDMariusz POLAND12 godzin temu
 • ja bym tych prestidigitatorów w czarnych sukienkach skierował do sprzedaży garnków Filipiaka

  L SzL Sz12 godzin temu
  • Można by ich wtedy ścigać przez UOKiK za nieuczciwe praktyki

   L SzL SzGodzinę temu
  • Popierasz okradanie ubogich na umyśle?! Nie wierzę!

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
 • szok szok szok

  grzegorz adamgrzegorz adam12 godzin temu
 • Czemu tacy ludzie nie są w więzieniach

  FaJaFaJa12 godzin temu
  • +L Sz Kapelana już mają. Było widać 😎 Na filmie braci Sekielskich. Robił wielebny wrażenie, że ho, ho!

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • zaraz by te więzienia przerobili

   L SzL Sz12 godzin temu
  • Bo kościół ich kryje , to państwo w państwie . Mają swoje prawa . (konkordat itp..)

   Mariusz POLANDMariusz POLAND12 godzin temu
 • Lewacka propaganda!

  W. BialozytW. Bialozyt12 godzin temu
  • +Dar Pie Dobre :)

   Sławomir SylwesterSławomir Sylwester3 godzin temu
  • Propaganda, czy próba uratowania NASZYCH dzieci? Pomyśl...

   Piotr SzafranskiPiotr Szafranski10 godzin temu
  • ksiądz tak serio ?

   Dar PieDar Pie11 godzin temu
  • Propaganda? Sekielski porusza fundamentalny problem systemowego ukrywania pedofilii w kościele katolickim przez biskupów, przy wiedzy papieży. To nie tylko uniemożliwia ukaranie sprawców, uniemożliwia też pomoc ofiarom, ale także pcha w łapy tych przestępców kolejne dzieci. To nie tylko kwestia pedofili w sutannach i krzywdy jaką uczynili swoim ofiarom, ale również, a może przede wszystkim, współudziału hierarchii kościelnej. Bo ukrywanie przestępstw i umożliwianie dalszego ich popełniania to współudział - w sensie etycznym i karnym, a w kościele miało to miejsce instytucjonalnie i masowo. Historię księdza, który próbował nagłośnić sprawę arcybiskupa Paetza, opisuje na swoim profilu na Facebooku dziennikarz Stefan Sękowski. Duchowny, który próbował zaalarmować w tej sprawie biskupów, został zwolniony ze stanowiska, wysłany na misję do Zambii oraz zmuszony do opublikowania przeprosin za „działanie na szkodę Kościoła”. Z kolei ksiądz Wesołowski, pedofil - został ukryty i wysłany aż na Dominikanę, gdzie gwałcił chłopców z ubogich rodzin, czasem za pieniądze. Po czym "za karę" zamieszkał w Watykanie. Co najmniej 24 polskich biskupów ukrywało i przenosiło pedofili do innych parafii. Poniżej lista wg. raportu, który otrzymał papież Franciszek: Kazimierz Nycz Ignacy Jeż Sławoj Leszek Głodź Tadeusz Gocłowski Marian Gołębiewski Jan Tyrawa Henryk Gulbinowicz Józef Górzyński Wojciech Ziemba Edmund Piszcz Henryk Hoser Marek Jędraszewski Juliusz Paetz Józef Michalik Andrzej Dziuba Alojzy Orszulik Jacek Jezierski Jan Wątroba Zygmunt Kamiński Stanisław Stefanek Marian Przykucki Stanisław Wielgus Andrzej Suski Andrzej Czaja Źródło: Raport nt. naruszeń prawa świeckiego lub kanonicznego w działaniach polskich biskupów w kontekście księży sprawców przemocy seksualnej wobec dzieci i osób zależnych - Fundacja "Nie Lękajcie Się"

   Maria D.Maria D.12 godzin temu
 • Film ciekawy i niezwykle potrzebny ale niestety trochę za długi przez co obejrzeć go musiałem na raty (po kawałku w kilkudniowych odstępach). Z pobieżnego przeglądu wynika że dałoby się go trochę skrócić bez utraty treści - przycinać po kilka sekund fragmenty w których nie ma ani mowy ani tekstu.

  Krzysztof KrasnopolskiKrzysztof Krasnopolski12 godzin temu
  • P.S.: Przy którymś z kolei oglądaniu różnych fragmentów trafiłem na kłamstwa (ze strony kleru na temat treści Biblii). Około 30 minuty jest ujęcie z jakiejś mszy na której jakiś klerykał mówi o Annie z księgi Samuela, że swojego syna zaniosła do świątyni w Jerozolimie. Problem w tym że wtedy (1.) Jerozolima nie należała do Izraela ale do Jebusytów (i miała wtedy nazwę Jebus a nie Jerozolima) i (2.) Izrael nie miał wtedy świątyni w postaci stałej/trwałej budowli ale mobilny namiot pełniący rolę świątyni (Izraelici nie nazywali tego namiotu świątynią). Jerozolima została zdobyta przez Izrael kilkadziesiąt lat później (już po śmierci Samuela, za czasów panowania króla Dawida) a świątynia została zbudowana po kolejnych kilkudziesięciu latach (za czasów panowania króla Salomona).

   Krzysztof KrasnopolskiKrzysztof Krasnopolski9 godzin temu
  • Dla dziecka trwa ten film całe życie.

   Zdzislaw UrbanskiZdzislaw Urbanski10 godzin temu
  • +Adam K Nie chodzi o to czy film dłuży się czy nie, ale o to że trudno wygospodarować taki kawał czasu na obejrzenie całego filmu bez dzielenia na części. Jeżeli ma do przeczytania/obejrzenia 1000 różnych materiałów to pierwsze w kolejce są zawsze te najkrótsze, a czym dłuższe tym dalej w kolejce do przeczytania/obejrzenia.

   Krzysztof KrasnopolskiKrzysztof Krasnopolski10 godzin temu
  • Krzysztof Krasnopolski - też tak myślałem przed obejrzeniem, że 2h to za długi film. Ale potem wcale mi się nie dłużyło. Nie powinien być poprzycinany. Sceny w których nie ma mowy ani tekstu służą do budowania odpowiedniego klimatu grozy i napięcia. Jest długi w sam raz. Czekam teraz na kolejne części.

   Adam KAdam K11 godzin temu
  • Dogadaj się z braćmi, może wyrażą zgodę na reedycję z Twoimi poprawkami naukologiczny krytyku. Kompetencji zapewne Ci nie brakuje, nieprawdaż?

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
 • w końcu ktoś to pokazał na światło dzienne, pełen szacun dla was wszystkich!

  Tomek KucharskiTomek Kucharski12 godzin temu
 • Panie Sekielski, sam wyłożyłem trochę grosza w ramach patronite na Pana film. Liczyłem, że zmierzy się Pan z problemem pedofilii w kościele do spodu. I co, typowa ustawka tefaenowskiego dziennikarza, który sprytnie oddaje głos ofiarom, bo tak mu wygodnie. Liczyłem, że poszuka Pan przynajmniej przyczyny dlaczego w kościele katolickim jest przysłowiowa omerta czyli zakaz mówienia o pedofilii. Niestety, nawet Pan nie spróbował się zmierzyć z problemem. Panie Sekielski a czemu nie poruszył Pan homoseksualizmu w kościele katolickim, że w większości przypadków sprawcami pedofilii są czynni homoseksualiści? Wtedy trzeba by było wyjść z wygodnej pozycji zafrasowanego dziennikarza. Panie Sekielski, rozumiem, że druga część Pana filmu będzie o homoseksualistach, o lobby homoseksualnym w Watykanie? To co będzie kolejny odcinek.?Wątpię, przecież nie może Pan wchodzić na grząski grunt, a poza tym tęczowe chłopaki Panu na to nie pozwolą. A może się mylę? Szkoda, że zrobił Pan film o niewielkim wycinku dotyczącym pedofilii, że nie sięgnął Pan do źródła problemu. Może dobrze Pan wiedział, że wtedy by nie było tak dużej promocji? A fakty i mity, nie dałyby wsparcia.

  Kolekcjonerzy 2018Kolekcjonerzy 201812 godzin temu
  • bo homoseksualisci nie musza byc pedofilami i tyle. nie mieszaj pojec!

   glapsonsinglapsonsin11 godzin temu
  • Pozbędę się "nabiału", jeśli to prawda. Widzę pełną mobilizację osobników w pedofilskich kostiumach i tych bez kostiumów, ale ślepo w nich zapatrzonych. 😁

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • Wszyscy wiedzą, że będzie druga część. Trochę cierpliwości. Dwa komentarze wyżej ktoś napisał, że film za długi. Tu widzę, że za krótki. Nie da rady wszystkim dogodzić.

   Renata SRenata S12 godzin temu
  • Jeżeli rzeczywiście udzielał Pan wsparcia na Patrinite, to jest tam DOKŁADNIE powiedziane, o czym miał być film. Czyli albo Pan łże, albo nie potrafi Pan oglądać ze zrozumieniem (nie piszę 'czytać', powinien Pan wiedzieć dlaczego).

   biebrzanskabiebrzanska12 godzin temu
 • Co za scierwa te czarne pojebance.won.

  pan japan ja12 godzin temu
 • pedofilia to samo co gejostwo i aborcja,wszystko robi szkodę i powinni się za to wziąć

  jazda2456jazda245613 godzin temu
  • szkoda że nie ma aborcji ze względów społecznych - zgłosiłbym cię

   Dar PieDar Pie11 godzin temu
  • +Dom P Wstrząsu nie anafilaktycznego można dostać. Stupor, katatonia ... i inne takie pomięszania mętalne 😎

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • Zablysnales intelektem .........czytam te komentarze i nie wierze co czytam

   Dom PDom P11 godzin temu
  • +Maria D. Sądzisz, że się tym przejmie?

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla12 godzin temu
  • nieuk

   Maria D.Maria D.12 godzin temu
 • Bardzo dobry film, powinno się o tym mówić - nie tylko w obrębie Kościoła. Osoby, które były molestowane w dzieciństwie często ukrywają to przez wiele lat, bojąc się reakcji bliskich, nie będąc pewnym, czy na pewno ich historia jest warta opowiedzenia. Gdy sprawcą jest ktoś bliski, wtedy ofiara czuje do niego przywiązanie i nawet specjalnie go broni nie chcąc, by dosięgły go konsekwencje. Takie osoby powinny wiedzieć, że to co je spotkało nie jest normalne.

  NiezapominajkaNiezapominajka13 godzin temu
 • Ciekawe czemu , nie pokazano w tym filmie swieckich pedofili, bo jest ich znacznie wiecej

  gallgall13 godzin temu
  • +gall no i potwierdzasz to co napisałem - koloratkowi są pod ochroną - słynny ksiądz z Tylawy dostał zawiasy

   Dar PieDar Pie44 minut temu
  • +gall do seminarium nikt nikogo nie posyłał szli z powołania lub chęci ukrycia swoich problemów seksualnych a że UB wyłapywało i sterowało nimi to norma dla każdej słuzby - znależć docisnąć i wykorzystywać - purpuraci tez byli TW tyle że ich teczki zniknęły co nie znaczy że nieda się częściowo ich odtworzyć bo był więcej niz jeden obieg dokumentacji

   Dar PieDar Pie46 minut temu
  • +gall To jest teoria spiskowa według mojej wiedzy i oceny. Nie zgodzę się z Tobą. Jeśli nie pamiętasz czasów, gdy Wojtyła został Janem Pawłem 2, to nie próbuj mi tłumaczyć, jak wyglądało życie w PRL. Dorastałem w nim. Twoje tezy są dla mnie bredniami porównywalnymi z tymi o płaskości Ziemi. Wybacz proszę, ale "zeżarło mi cały elaborat" i nie chce mi się już go ponownie pisać. Przynajmniej nie teraz.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla7 godzin temu
  • +Dorota xxx Nieznane w innych srodowiskach? Kobieto pomyśl o wychowacach w domach dziecka, nauczycielach, artystach, muzykach etc. Jak zwykle najbardziej cierpią dzieci. Nie lubie uogolnień . Film tendencyjny ewidentne. Jeśli Sekielski zrobi film o nich to będzie ok, ale chyba nic z tego. Przeszlo 20 mln ludzi obejrzalo i odwrócą sie od Boga i to jest dramat. Nie zazdroszczę Sekielskiemy kiedy będzie musiał sie z tego kiedys rozliczyc (tak jak każdy) co zrobil czyli gdy stanie przed Bogiem.

   gallgall8 godzin temu
  • +Hieronim Ąkla Nie robie z siebie idioty ; nie przeczę, ze oni sie ukrywają, owszem są. Ale zrozum to jest początek walki z kościołem. Oni w PRL-u wpuszczali do seminariow UB, którzy odnosili. Potem brnęli dalej tzn. posylali tam homo i biedne dzieci padaly ich ofiarą. To zbyt proste nic nie dzieje sie bez przyczyny niestety. Na pewno nie jest to spiskowa teoria. Jak wykorzystasz swoje zwoje mózgowe to zgodzisz sie ze mną

   gallgall8 godzin temu
 • Ho guardato il docufilm per amore a voi vittime. Pur non capendo le parole ho sentito nell'anima il vostro dolore. Dio li punirá.

  Maria Pia FagaMaria Pia Faga13 godzin temu
 • Este video se traduce en todos los idiomas, vea Configuración, seleccione inglés y luego, automáticamente, todos los idiomas saldrán a la luz. Questo video è tradotto in tutte le lingue, vedi Impostazioni, seleziona l'inglese, quindi automaticamente tutte le lingue vengono alla luce. Cette vidéo est traduite dans toutes les langues, voir Paramètres, sélectionnez anglais, puis automatiquement toutes les langues apparaissent. Toto video je přeloženo do všech jazyků, viz Nastavení, vyberte angličtinu a pak se automaticky zobrazí všechny jazyky. Denne video er oversat til alle sprog, se Indstillinger, vælg engelsk, og derefter automatisk kommer alle sprog til lys. Aquest vídeo es tradueix a tots els idiomes, vegeu Configuració, seleccioneu anglès i, a continuació, automàticament, apareixeran tots els idiomes. Ovaj je videozapis preveden na sve jezike, pogledajte Postavke, odaberite engleski, a zatim automatski, svi se jezici pojavljuju. Este vídeo está traduzido em todos os idiomas, consulte Configurações, selecione inglês e, automaticamente, todos os idiomas serão revelados.

  Jackas BraskauskasJackas Braskauskas13 godzin temu
 • Zapraszam do poszukania informacji na temat ośrodka wychowawczego sióstr Boromeuszek w Zabrzu... Woła o pomstę do nieba

  A SA S13 godzin temu
 • Diese Video ist in allen sprachen übersetzt,siehe Einstellungen ,wähle english,und dann automatisch,kommen alle sprachen zur Vorschein. This video is translated in all languages, see Settings, select english, and then automatically, all languages ​​come to light.

  Jackas BraskauskasJackas Braskauskas13 godzin temu
 • Film dokumentalny zrobiony bardzo dobrze. Klasa światowa. Oglądając to ze zrozumieniem widać jak bardzo ci zwyrodnialcy są kryci przez innych księży i biskupów i nie tylko. Smutne ale prawdziwe😐

  Ćpun NaczelnyĆpun Naczelny14 godzin temu
  • Z dużo większym poświęceniem kryci są przez wszystkie organa państwa

   L SzL Sz13 godzin temu
 • Szacunek dla tej kobiety naprawdę przeżyć coś takiego i starać się żyć normalnie. Ona jest w chój silną i odważną kobietą

  Little Black RoseLittle Black Rose14 godzin temu
 • Ksiądz tylko czlowiek. Osobiscie bylam ofiarą pedofila swieckiego. Nie ma podziału tylko Bóg nie ulegnie diabłu. Nie pakowac wszystkich do jednego szamba. Szanuje i bede szanowac Księzy .

  marta Laszekmarta Laszek14 godzin temu
  • +Piotr L. Czyli?

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • Ksiadz tylko czlowiek???.........przeczytaj to powoli ofiarom

   Dom PDom P11 godzin temu
  • dokladnie w samo sedno

   Piotr L.Piotr L.11 godzin temu
  • +Валера Прекрасный Z czym konkretnie?

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla12 godzin temu
  • Zgadzam się całkowicie.

   Валера ПрекрасныйВалера Прекрасный13 godzin temu
 • Sakielski probuje dotrzec do ksiedza pedofila a inni mu przeszkadza i kryja tamtego. Co to ma znaczyc? Jezeli ktos przyjdzie do was i pokaze wam papier ze ktos z waszego ostoczenia-znajomy jest skazany, poszukiwany za pedofilstwo to bedziecie go kryli? Tak, jezeli tez cos macie za uszami.. To mi tu nie gra. Glupota i ciemnota.

  szubi17szubi1714 godzin temu
 • Dobry ksiądz to były ksiądz.

  Saxilo ChannelSaxilo Channel14 godzin temu
 • PEDOFILOM W SUKIENKACH MÓWIMY STANOWCZE NIE! KOSZMARNYM BAŚNIOM O GADAJĄCYCH WĘŻACH MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE! SZAMANIZMOM I MAGII MASKUJĄCYM ZBRODNIĘ, KŁAMSTWO I ZEPSUCIE POD PRZYKRYWKĄ SAKRAMENTÓW SPRZECIWIAMY SIĘ ZDECYDOWANIE! BEZCZELNEMU OSZUSTWU, ŻE TRUP NA KRZYŻU JEST BOGIEM I STWORZYCIELEM WYDAJEMY ZDECYDOWANĄ WALKĘ! TU JEST POLSKA NASZA OJCZYZNA, NASZ KRAJ, A NIE DLA ZBOKÓW I KŁAMCÓW RAJ!

  Waldemar PastuszkaWaldemar Pastuszka14 godzin temu
  • hm.... interesujące a nawet powiedziałbym intrygujące.

   L SzL Sz13 godzin temu
  • +L Sz dziękuję, ale nie. Wystarczą i moje dotychczasowe osiągnięcia. Szkoda, że totalnie cenzurowane w internecie i mediach. Ale chyba poradzicie sobie już sami

   Waldemar PastuszkaWaldemar Pastuszka14 godzin temu
  • Możesz zostać prezydĘtem - masz moje poparcie :-)

   L SzL Sz14 godzin temu
 • Co sądzicie o dzisiejszym liście episkopatu do wiernych, który ma być odczytany w nd?

  Wu GieWu Gie14 godzin temu
  • To nie my cierpieli to nie my , my się tylko bawili.

   Zdzislaw UrbanskiZdzislaw Urbanski12 godzin temu
  • Co?

   Rolf LuftRolf Luft14 godzin temu
 • Otwórzcie serca ... Otwórzcie kościoły dla policji i prokuratury .. Trzeba będzie po męsku odpowiedzieć za czyny ... najpierw tu na ziemi !!! ... a potem tam , na sądzie ostatecznym ...

  Mariusz POLANDMariusz POLAND14 godzin temu
  • jezus już stara się o status świadka koronnego. Zmienił koronę cierniową na kominiarkę

   L SzL Sz13 godzin temu
  • +L Sz Jak Anna Maria Wesiołowska to nie maja się co lękać .. Będzie wesoło

   Mariusz POLANDMariusz POLAND14 godzin temu
  • Jakoś sądem ostatecznym kler się nie przejmuje. Zawsze można się koledze wyspowiadać a ten odpuści. Jedna, dwie zdrowaśki i można szukać kolejnej ofiary.

   Wojciech DąbrowskiWojciech Dąbrowski14 godzin temu
  • tam na sądzie ostatecznym zmiana - sądzić będzie sędzia Anna Maria Wesiołowska

   L SzL Sz14 godzin temu
 • Mam tylko nadzieję że ludzie zaczną myśleć i kościół przestanie być nietykalny

  Alina PycAlina Pyc14 godzin temu
  • No właśnie, zacznie myśleć, tylko kościół potrzebuje ludzi bezmyślnie i bezrefleksyjnie wierzących w to, co im wmówią

   Józef SygaJózef Syga26 minut temu
 • Najbardziej mi się podoba , jak kościół teraz "tańczy lambadę " - raz krok do tyłu , a raz do przodu , i patrzą ile jest wyświetleń ( ponad 21 milionów) . A tu jeszcze film nie był nadany w telewizji . Jedni się już przyznają , a drudzy mówią :"atak na kościół, polskość ,tradycje " Brawo . świetny cyrk . będziecie płacić ...

  Mariusz POLANDMariusz POLAND15 godzin temu
  • +Zdzislaw Urbanski Po co w ogóle się spowiadasz. Ja tam gadam z paprotką albo abażurem najbliższej lampy.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • +Mariusz POLAND Nie musisz wchodzić do środka, szczekaczki skrzeczą na zewnątrz, a od środka nie zauważysz plakatów wyborczych.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • +AGENT N!KOL I jak wrażenia? Dotrwałeś do końca?

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla11 godzin temu
  • +Mariusz POLAND Nigdy nie uczestniczyłem we mszy. Najgorsze jest to, że zaczynam czuć coś na kształt ... powołania. Wydaje mi się, że mógłbym prawić ... z wysokości ambony ... birecikiem na głowie (ale koniecznie z antenką, takie noszę berety, nie z moheru) ... Oj, bo się rozmarzę, rozmażę, zmażę ... . Dość!

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla12 godzin temu
  • +Mariusz POLANDnie spowiadam się pedofilom głosi 11 przykazanie.i tego się trzymam.

   Zdzislaw UrbanskiZdzislaw Urbanski12 godzin temu
 • Wszyscy księża to pedofile wyjątki są nieliczne!

  Mariola 1999Mariola 199915 godzin temu
  • +Paweł Trześniewski Nie szanuję instytucji kościoła katolickiego, bo w moich oczach na to nie zasługuje. Religię uważam za zbędną. W istnienie jakichkolwiek bóstw nie wierzę - jest to w sprzeczności z moim pojmowaniem świata. Skoro można hitlerowców. faszystów, nazistów i komunistów grupowo oceniać, to niby czemu nie umundurowanych w sutanny członków tej organizacji religijnej? Niechaj sobie Pan wstydu oszczędzi i nie pisze więcej takich farmazonów.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla9 godzin temu
  • +Hieronim Ąkla chodziło mi o to, żeby Pan uszanował Kościół i religię jako samą rzecz Boską, a księży nie mierzył jedną miarą, czyli, że zobaczy Pan księdza i od razu zdanie, że to pedofil, a nawet Pan tego człowieka nie zna

   Paweł TrześniewskiPaweł Trześniewski10 godzin temu
  • +Paweł Trześniewski To Pan powinien wiedzieć: "szanowny Panie, trochę szacunku dla sfery sacrum Kościoła i proszę nie oceniać po okładce." - to Pańskie słowa.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla10 godzin temu
  • +Hieronim Ąkla okładce czego?

   Paweł TrześniewskiPaweł Trześniewski10 godzin temu
  • +Paweł Trześniewski No w tym, który Pan miał na myśli pisząc o okładce.

   Hieronim ĄklaHieronim Ąkla10 godzin temu
 • Moim zdaniem, gdyby księża mogli zakładać rodziny, mieć żony, nie byłoby aż takiego wielkiego problemu z pedofilią wśród nich...

  Julia ParkJulia Park15 godzin temu
  • +Julia Park Ten film jest o księżach pedofilach, a nie o księżach którzy mieli stosunki seksualne z innymi kobietami lub mężczyznami.

   Emma GevorgyanEmma Gevorgyan9 godzin temu
  • +Monika Kawa No dobrze, ja tylko wyraziłam swoje zdanie.

   Julia ParkJulia Park11 godzin temu
  • Bzdura. Pedofil to pedofil i nic innego nie ma znaczenia.

   Monika KawaMonika Kawa12 godzin temu
 • Prośba do osób, które mają czas i mogą przetłumaczyć spowiedź księdza pedofila z Verony - wstrząsający o ukazujący jak najwyższe władze kościoła we Włoszech zamiataja wszystko pod dywan, na łożu śmierci nie żałował swoich zwyrodnialczych zachowań, rzuccie to na you tubie

  Gwiazdka HoupGwiazdka Houp15 godzin temu
  • +Gwiazdka Houp lodowej. Zapomniałeś dodać. Ale - mam nadzieję - że już nic więcej się w Polsce nie pojawi.

   Monika KawaMonika Kawa12 godzin temu
  • +Zdzislaw Urbanski nie chodzi o naszych czy nie naszych, tylko o to jak bardzo się rozbestwili i jak doskonale wzajemnie tuszują swoje zwyrodnialstwa, a na szczycie tej góry jest... To co teraz się pojawiło w Polsce to tylko wierzchołek góry

   Gwiazdka HoupGwiazdka Houp12 godzin temu
  • Mamy swoich dużo gorszych nie potrzeba nam obcych pedofilów nasze zaspokają nas Polaków.

   Zdzislaw UrbanskiZdzislaw Urbanski12 godzin temu
 • Coraz więcej księży komentuje - oczywiście pod rozmaitymi pseudonimami (najcelniejszy to według mnie Marcin Prawda) - plotą bzdury, wypisują brednie - jak to księża...

  Andrzej WojtasAndrzej Wojtas15 godzin temu
  • Andrzej Wojtas . Prawdopodobnie księża dostali taki przekaz dnia, by tu komentować. Robią co mogą: 1. Rozcieńczają, rozwadniają odpowiedzialność: bo wśród nauczycieli, trenerów, lekarzy też są pedofile 2. To sprawa polityczna: film miał premierę przed wyborami. 3. Autor jest gruby ;-)

   Adam KAdam K7 godzin temu
 • Dosyć poruszający film, dobrze że ktoś to nagłaśnia. Znając siebie to w momencie gdy uświadomiłbym sobie co ksiądz zrobił ze mną/ bliską osobą po prostu przyszedł bym do niego i wydał mu strzała na łeb jeśli oczywiście nie stanowiło by to zagrożenia dla jego życia jak w pierwszy przypadku gdy ksiądz był już w podeszłym wieku.

  polalpolal15 godzin temu
 • Dlatego nie powinno być celibatu. Przecież nie od dziś wiadomo, że trzeba być niesamowicie zdyscyplinowanym (no i troszkę dziwnym księdzem), żeby chcąc być wiernym Bogu, przestrzegać ludzkiego prawa- chore.

  Dawid ŚwiderskiDawid Świderski15 godzin temu
TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019