Tego odcinka nie możecie przegapić - 7 metrów pod ziemią - TRAILER

Premiera: czwartek, godz. 18:00

wyświetleń
120,419

Komentarze

 • Czytając komentarze pod tym trailerem już widać jak bardzo potrzebne są takie materiały. Czekam niecierpliwie na odcinek. I wszystkim przypominam o możliwości zgłaszania komentarzy zawierających mowę nienawiści :)

  Anna SzczełkunAnna Szczełkun8 dni temu
  • W tych czasach każde wyrażanie poglądów jest mową nienawiści . Jak jest Ci tu źle zawsze możesz wyjechać do krajów gdzie jako kobieta będziesz nikim. Będziesz miała tam dużo do zgłaszania 😆o ile dożyjesz

   Tomek OTomek O6 dni temu
  • @Anna Szczełkun zgloś siebie za dysmóżgię

   MCroCopFFanMCroCopFFan7 dni temu
  • Mowa nienawiści nie istnieje :)

   CyganOnFireCyganOnFire7 dni temu
  • Za to że terrorystów bronisz zgłaszam cie !

   Tom AndersonTom Anderson7 dni temu
  • a krytykować można lub mieć inne zdanie czy już nie?

   Sylwia GornaSylwia Gorna7 dni temu
 • "Nie możecie przegapić tego odcinka" - bo jak przegapię to co? Dopadną mnie i nauczą tolerancji wbrew mojej woli?

  bonkistonkibonkistonkiDzień temu
 • Ciekawe czy te dwie osoby potrafiłyby żyć obok siebie ? Np. jako sąsiedzi. Co powiedziałby o swoim sąsiedzie swoim dzieciom lub znajomym ? Ale najważniejsze to my powinniśmy zadać sobie pytanie czy stanęliśmy w obronie kogoś kto tego potrzebował? Czy zrobiliśmy coś kiedy czuliśmy że powinniśmy?

  Kit HADKit HAD3 dni temu
  • Film dobry zmuszający do myślenia. Tylko nie wiem czy autor aby napewno tego chciał.

   Kit HADKit HAD3 dni temu
  • Czy zrobiłeś coś kiedy gnębiono twojego kolegę w podstawówce bo był niski gruby czy mu uszy odstawały ??? Był muzułmaninem ,świadkiem Jehowy , czy babtystą. Od dziecka wyśmiewamy , szydzimy z tego co inne. Kiedy nauczymy się akceptować? Czy muzułmanie nauczą się akceptować gejów ? Czy muzułmanie nauczą się akceptować równość kobiet? Czy katolicy nauczą się akceptować .... Gdzie tkwi błąd ??? Jak to ogarnąć ??? Pomyślcie sami. Bo media na pewno w tym nie pomogą .

   Kit HADKit HAD3 dni temu
 • Proszę o obiektywizm, wiadomo jacy są muzułmanie

  AmstafeskullAmstafeskull3 dni temu
 • Nienawidzę islamu i mam do tego prawo.

  kazik kulihkazik kulih4 dni temu
 • Unsub

  MrMatiXIXMrMatiXIX5 dni temu
 • Bycie gejem to normale i koniec!

  Gre GorGre Gor5 dni temu
 • Lewactwo tfu

  OneOne5 dni temu
 • Czuję się jak w propagandowym TVN-ie lub Polsacie. Na siłe wybielanie wyznawców islamu. Byłem we Francji, wiem, co zrobili Oni z tym krajem, nie. Podziękuję. Ten komentarz i tak zostanie usunięty, bo wolności słowa musi stać się zadość ;) Unsub + lapka w dół. Zawiiodłem się mocno

  MrRazorLiveMrRazorLive5 dni temu
 • Poproszę odcinek o postrzeganiu Polaków i hipokryzji za granica np Paryż, sama będąc tam doświadczyłam zakłamanego obrazu ze jesteśmy nietolerancyjni, zaściankowi, konserwatywni itd. Później pojawiało się moje pytanie, a może Wy paryzanie jesteście tacy ? Ponieważ w Polsce mogę wejsc do każdej dzielnicy robię często w nocy zakupy w Tesco 24, i nie boje się na ulicy, może to wy dyskryminujecie białe kobiety, bo ja tak sue czuje tutaj w Paryżu. Po 19 sama nie wychodze w ogóle nie chodzę za daleko. A na domiar wszystkiego w biały dzień zaczepiają mnie araby krzycząc za mną na ulicy. Zaczepiając i dotykając np ręki. Sorry dla prowadzącego ale byłam w Paryżu 2 mies byłam tez w Niemczech o nie chce takiej polski jak na zachodzie. W Londynie każdego dnia gwałcone jest 5 kobiet, nikt o tym nie mówi głośno.

  Mo BMo B5 dni temu
 • Chyba ten kanał powoli się chyli ku upadkowi . Początki były świetne masa kontrowersyjnych osób domina , showup , gangster itd . A teraz co yotuberzy a to facety co szczury łapie . No kurde to już nie to naprawdę wolał bym rozmowe z jakimś seryjny zabójcą itd a nawet z jakimś dla niektórych szalonym osobami typu Egzrocysta , łowcy duchów, badacze ufo itd . Z ciekawego kanału kontrowersyjnego z czasem naprawdę dziwnych rozmów . Robi się zwykła tv eh szkoda mega szkoda to już nie to .

  Nergal 20Nergal 205 dni temu
 • Stop homofobii. Stop islamofobii

  Deutschmann 123Deutschmann 1236 dni temu
 • Samochody pułapki pod ambasadami też nie istnieją

  Arche GCArche GC6 dni temu
 • jebać muzułmanów i co mi teraz zrobicie?

  Adaś PakerAdaś Paker6 dni temu
 • Soros zaczął Cie finansować czy zwyczajnie Cie do tego zmusili? Jak psiego ogona czepiasz się tematów, które ni jak mają się do naszej rzeczywistości. Polska to pięku-tolerancyjny kraj ale nie myl tolerancji z afirmacją. A takimi odcinkami właśnie afirmujesz LGBT+ i dmuchasz balona pod nazwą "nienawiść Polaków do muzłumanów i Islamu". Czy tak ciężko racjonalnie i obiektywnie stwierdzić fakt iż polskie społeczeństwo nie życzy sobie narzucania lewackiej ideologi i homopropagandy. Ta mniejszość nie ma prawa wymagać od nas akceptacji ubiegania się o rozszeżanie swoich praw. Jedź i rób swoje programy tam gdzie na prawdę Cie potrzebują, w miejsca w których homosie ponoszą śmierć. Siedzisz sobie wygodnie w foteliku i atakujesz nas za to że nie damy się sterroryzować poprawności politycznej, lepiej podziękuj i zacznij robicć wartościowe materiały.

  Pizzaioli w PolscePizzaioli w Polsce6 dni temu
 • Jak się przejdzie po którymś z niemieckich miast, to tylko się takie kaptury widzi. Bezrobotne, na zasiłku po pięcioro dzieci. Jak wam się nie podoba nasza kultura i to jak jesteście w niej postrzegane, to zawsze możecie wrócić do swoich krajów, bo przecież tam się dużo lepiej żyje. Pasożyty.

  Crusader 88Crusader 886 dni temu
 • Co do muzułmanów to z niczego się to nie wzięło. Mają miano terrorystów bo nimi są, nie chce mi się wierzyć w to że ktoś zostaje przy tej "religii" z miłości, chęci czynienia dobra itd sraty taty. Zamysł tej religii to niesienie gwałtu, okrucieństwa itp., więc jeśli ktoś umyślnie mówi "tak, wyznaję to", to nie ma prawa mieć pretensji do innych że jest odbierany w taki sposób. To trochę tak jakby rzeźnik mówił zwierzęciu przed zarżnięciem "bo wiesz, właściwie to ja wolałbym kroić jabłka...", mało przekonujące.

  Mizune HiwatariMizune Hiwatari6 dni temu
 • Przyjmowanie islamistów może wpłynąć pozytywnie na gospodarkę, np. zapewnić spory wzrost popytu na znicze #StopMowieNienawiści ;)

  Andrzej StrzelbaAndrzej Strzelba6 dni temu
 • W Polsce potrzebne są takie materiały. Aby nikt, bez względu na to w co wierzy, bez względu na to kogo kocha, nie był odrzucany przez społeczeństwo. Każdy jest człowiekiem i należy mu się szacunek

  wikidivergent 16wikidivergent 166 dni temu
 • Pani muzułmanka ma problem bo ludzie źle o niej mówią, ale jej religia nakazuje pozabijać tych ludzi, więc jak jej przeszkadza gadanie to niech postąpi według religii...

  Marcopol0 11Marcopol0 116 dni temu
 • Pewnie, homofobia w Polsce istnieje tak samo jak Ksenofobia obydwa te zjawiska są złe i nie można ich tolerować, tylko szkoda że nikt nie mówi o tym jak w islamie traktuje się ludzi innej wiary lub innej orientacji. Jestem homoseksualny i nie chcę żeby wpuszczano do Polski emigrantów bo nie potrzebuje tutaj więcej homofobów :)

  Laenor VelaryonLaenor Velaryon6 dni temu
  • W punkt +1

   cosi cosikcosi cosik6 dni temu
 • Gdyby nie religie już dawno skolonizowalibyśmy Kosmos. Przegapię ten odcinek.

  WyjadaczPorzeczekWyjadaczPorzeczek6 dni temu
 • Co sie patrzysz pedale?

  Gifted.Gifted.6 dni temu
 • O tyle dobrze że w komentarzach prawie nikt nie czepia się homoseksualizmu. To już jakiś postęp

  HeavyHeavy6 dni temu
 • Fakt, że w oczach zwykłych ludzi muzułmanie są postrzegani jako terroryści jest spowodowane stereotypem, który wiadomo z czego się wywodzi. Może nie walczmy z samym stereotypem ale z zachowaniem części grupy, z której owy pochodzi.

  P aczekP aczek6 dni temu
 • Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści. Co za debilny kanał

  Monsterek JUKMonsterek JUK6 dni temu
 • Ten film nie ma na celu bronić radykalnego islamu, więc nie wiem skąd ból dupy w komentarzach. Problem nietolerancji wobec muzułmanów istnieje, więc dobrze że powstał o tym odcinek. Zarzucanie stronniczości autora jest po prostu śmieszne, biorąc pod uwagę fakt że przeprowadzał on wywiady z najróżniejszymi ludźmi. Idealnym przykładem są rozmowy z księdzem i byłem księdzem, którzy opisywali kościół z dwóch różnych perspektyw. W zasadzie ten wywiad przeciwstawia się nurtowi ciśnięcia po islamie gdzie tylko się da, bez jakichkolwiek merytorycznych argumentów.

  Long White LaneLong White Lane6 dni temu
  • No więc właśnie, w dodatku ci co się tak rzucają i ogłaszają wszem i wobec że "odsubskrobywują" kanał ( jakby to kogoś obchodziło) nawet tego filmu nie widzieli, a już mają swoje opinie. A na jakiekolwiek argumenty, kontrargument to " ty lewaku"🤦‍♀️ poziom zerowy

   Anna elAnna el6 dni temu
 • Czytam Komentarze i jest mi tak okropnie wstyd za mój zacofany kraj...

  Aga PodhorodeckaAga Podhorodecka6 dni temu
 • Czasami już nie wierzę jak niektorym wchodzi do głowy poprawność polityczna. Dla wszystkich osób które uważają że islam to religia pokoju polecam poczytać Hadisy

  XardesXardes6 dni temu
 • Wszystkie muzułmanki są obleśne brzydkie. Dobrze, że swoje walory chowają pod tymi chustami.

  Spektroskopia ElektronowaSpektroskopia Elektronowa6 dni temu
 • Temat ten należało poruszyć na łamach tego kanału już dawno temu, i cel jest jak najbardziej słuszny. Obejrzę z przyjemnością, lecz mam inne zastrzeżenie. Mianowicie dziwi mnie jak bezmyślnie większość przyjmuje hasło tzw. "mowy nienawiści" tylko dlatego, iż pojawiło się one w obiegu mowy publicznej za sprawą władz na całym świecie. Otóż rozwieję wasze wątpliwości: To pojęcie nie istnieje, nie ma czegoś takiego jak "mowa nienawiści", ale jest *podżeganie do nienawiści* (coraz rzadziej spotykane, ktoś zauważył?). Czym się oba zwroty różnią? Nie są to bynajmniej synonimy jak większość uważa. Niejaka "mowa nienawiści" jest pustym określeniem wykreowanym przez globalistów imających się w różnoraki sposób "ciemnej strony" lewicy. Są to na ogół osoby bardzo dobrze nam znane z naszego polskiego podwórka, które na co dzień dużo mówią pięknych frazesów o polskiej polityce i tej światowej, ale widać, że jest z nimi coś nie tak. Istnieje w nich pewne "drugie dno", po którym widać, iż mają oni niebezpieczne ciągoty do trockizmu, stalinizmu lub bolszewizmu chociażby. Oko przeciętnego obywatela nie jest w stanie wychwycić szczegółów będącymi podobieństwami do ogólnego konterfektu Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich. Rozgadałem się jak zwykle, lecz zmierzam do tego, iż największym obecnym osiągnięciem tychże person jest nie tylko sztuczna kreacja "mowy nienawiści", lecz także ukrycie faktu, iż pojęcie jest to błędne gdyż nie zawiera ono żadnej ścisłej definicji. Wszyscy mówią o "mowie nienawiści", lecz nikt nie jest w stanie wyjaśnić konkretnie czym ona jest? Nagłe zaćmienie umysłowe? Wcale nie, prawdą jest natomiast to, iż definicja jest niezwykle płynna. Idźmy tym tropem dalej: Skoro jest niestabilna to w każdej chwili przyjmowane jest trochę inne objaśnienie tego pojęcia. Dziś "mowa nienawiści" jest tym czym określą ją media, jutro może być już czymś innym. Najważniejszym jednak aspektem, podsumowującym całą moją wypowiedź jest fakt, że skoro "mowę nienawiści" wykreowały media i władze na całym świecie to one w myśl swojego "widzi mi się" mogą rozszerzać zakres tych słów praktycznie w nieskończoność dorabiając przysłowiową "gębę" każdemu kto mógłby wyjawić "przypadkiem" za dużo prawdy na temat np. kolejnego z rzędu przekrętu pana prezesa. Wtedy, odmiennie do wczoraj gdy znaczyła coś innego, na scenę wkracza "mowa nienawiści" i taka osoba jest aresztowana za "szerzenie wrogich poglądów". Podsumowując: Neomarksiści i wszelacy "zakamuflowani dobrodzieje ludzkości" sprytnie i umiejętnie posługują się naszym językiem powszednim. Potrafią tworzyć różnorakie neologizmy a następnie wszczepiać je w umysły kolektywu co sprawia, iż zaczyna on mówić tak jak życzy sobie tego władza. Tak oto powstała "mowa nienawiści". Pojęcie, które rzekomo powstało dla dobra poszczególnych uciskanych ludzi a w rzeczywistości ma ono służyć eliminowaniu wszystkich tych, którym nie podoba się kierunek, w którym zmierza świat sterowany przez naszych "bohaterów". "Podżeganie do nienawiści" z kolei próbuje się usunąć w cień albowiem zwrot ten jest jasno zdefiniowany i nie można nim manipulować tak jak "mową nienawiści". Ostateczna konkluzja: Temat *podżegania do nienawiści* jest ważny i należy go poruszać, lecz trzeba zwracać również uwagę na to, iż jest to wątek, na którym media oraz władze całego świata robią duży interes, business, w którym wcale nie chodzi o dobro ludzkości tylko o ujednolicenie mas świata w celu łatwiejszej ich kontroli. "Mowa nienawiści" to po prostu kolejny przejaw działalności wpływowych globalistów, któremu niestety udało się paść na podatny grunt i nie będę nazbyt odkrywczy jeżeli napiszę, że konsekwencje tego sukcesu mogą być wysoce niepożądane, szczególnie przez osoby, które myślą, iż spamując wszędzie tym określeniem rzeczywiście "zmienią oblicze tej ziemi" (jak to mawiał Jan Paweł II). Owszem, zmienicie postawy ludzkie, ale na takie, które odpowiadają tym, którzy zarządzają tą korporacją zwaną "Mową Nienawiści S.A". Wtedy to dopiero ujrzymy ukryty głęboki sens "podżegania do nienawiści" taki sam, lub nawet gorszy od tego jaki zafundowały ludzkości systemy totalitarne XX wieku.

  Pancerny SamurajPancerny Samuraj6 dni temu
 • Ludzie wy jesteście zdrowo jebnięci. Nagle się okazuje ze każdy przestudiował cały Koran i jest super znawcą. Coś mi się wydaje że kobieta która przez całe życie jest muzułmanką może wiedzieć trochę więcej od was o tym jak wygląda Islam, co może robić a czego nie, do czego ma prawo itd. Aż tak bardzo wam przeszkadza że ktoś wyznaje jakąś religię?

  Łukasz KrólŁukasz Król6 dni temu
 • Ciekawa jestem czy to będzie jedyny odcinek o tej tematyce. Muzułmanie i geje nie są jedynymi grupami, które padają ofiarami mowy nienawiści w Polsce. Żydzi, Romowie, osoby o kolorze skóry innym niż biały.

  Marta HajdukMarta Hajduk6 dni temu
 • Jebać islam i tyle w temacie

  elo elo 420elo elo 4206 dni temu
 • ta ciekawe gdzie ta bomba

  Figurki z PlastelinyFigurki z Plasteliny6 dni temu
 • Czyli bohaterka Kwiatu pustyni, oraz tych wszystkich książek, poświęconych kulturze islamskiej kłamią? :-) Media odnoszące o coraz to nowych "incydentach" na świecie też? Moi znajomi mieszkający w Szwecji, Niemczach, Anglii? Panie Rafale, ja Pana szanowałam za rzetelność i odwagę. A Pan poszedł w poprawność polityczną. Naprawdę Pan chce, żeby kobiety w Pana rodzinie za kilka lat musiały nosić burkę? Nawet, gdyby muzułmanie nam nie zagrazali, to jak można promować kulturę, która tak traktuje kobiety? Ja chcę być wolna w swoim własnym kraju, jestem Europejką. Tu mam prawo do edukacji, pracy i decydowania o sobie. Mogę do ginekologa pójść. Mogę się ubierać jak chcę. A tam? Co Pan chce osiągnąć tym filmem? Polacy głupi nie są. Jeśli rozsądek i instynkt samozachowawczy to ksenofobia i brak tolerancji, to jestem nietolerancyjną ksenofobką. Wkleję tu link do pewnego materiału na yt, który krytykuje nas Polaków, że nie chcemy przyjmować imigrantów. A w komentarzach głosy z całego świata, że dobrze robimy. pl-vision.com/detail/wideo-TYSX2vI7oPk.html

  Frederica M. - B.Frederica M. - B.6 dni temu
 • W ciekawą stronę zmierza ten program. pl-vision.com/detail/wideo-vMVSunDPRXs.html

  Dalinar KholinDalinar Kholin6 dni temu
 • Czy wszędzie musi być wtrącana polityka przez znaczną część komentatorów (lewactwo etc.)? Nie można popatrzeć na odcinek ze strony subiektywnej danych rozmówców? Nie żeby coś, ale Wasze opinie też są subiektywne. To jest straszne, zero absolutne empatii. A jak nie chcecie, to nie oglądajcie i problem z głowy i głowa lżejsza. Dobrze jest spożytkować czas z pisania niepotrzebnych komentarzy na inne konstruktywne rzeczy, nie? Peace and love i życzę więcej uśmiechu i pomyślunku, a mniej wrogości i nienawiści. :)

  Krzysztof P.Krzysztof P.6 dni temu
 • Nie bede ogladac na 100% /mam dosyc juz po samej zapowiedzi / (pierwszy przegapiony odcinek) Szkoda ze nie bedzie dwoch osobnych z tymi osobami /ale wypowiedzi tej Pani nie chce sluchac

  Agnieszka MakarewiczAgnieszka Makarewicz7 dni temu
 • Może teraz Tomasz Sekielski

  xTer YTxTer YT7 dni temu
 • a ja właśnie przegapię. Przepraszam bardzo, ale tego nawet nie trzeba oglądać by wiedzieć o czym będzie cały odcinek."prześladujo mnie". Ok, nie popieram atakowania kogokolwiek ze względu na płeć, religie, przekonania itp, ale ten film nic nowego nie wniesie. Oglądając np. film ze szczurołapem no to dowiem się jakiś ciekawych rzeczy. A w tym nadchodzącym filmiku? Nie, dziękuję. Proponuję wrzucać filmiki z ciekawymi gośćmi niż mieszać się w sprawy ideologiczne.

  SZiROgadaSZiROgada7 dni temu
 • Wnoszę za delegalizacją/eksterminacją ludzi(wszystkich). To rozwiąże problemy ludzkości.

  Damian DrabekDamian Drabek7 dni temu
  • BTW. Kto chce do bunkra i żyć potem w spokoju?

   Damian DrabekDamian Drabek7 dni temu
 • Trailer trochę "potargał" moją psychą .., jestem ciekaw rozwoju tego odcinka

  KrysKrys7 dni temu
 • Po pierwsze: kto czytał całą Biblię i Koran? Żyjecie z muzułmaninem? Najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie mają z tymi ludźmi do "Czynienia" muzułmanin muzułmanów nierówny, w każdym kraju, mieście jest różnie. Jedni bardziej praktykują, inni mniej lub nawet wcale. Mój narzeczony jest Turkiem. Jestem z nim 3,5 roku i mieszkam więcej niż 2 lata, jego rodziców też znam i szczerze mówiąc są bardziej lajtowi niż nie jeden Polak ;) Jego mama robi swoją, a ojciec swoje, spełniają się , mama nie nosi chusty, jeśli nosi to taka tradycja tylko i wyłącznie, żadne niewolnictwo. Mam też kilku znajomych z Turcji, Tunezji, Algerii i innych i szczerze mówiąc nie spotkałam się z tym by jakoś źle traktowali kobiety, byli "źli". Zoo ludzie mogą być wszędzie, nawet Twój sąsiad może dziś lać swoją żonę. Co do terrorystów to Isis leży w miejscu gdzie główna religią jest muzułmanin. Poza tym islam nie ma 20 lat, a popatrzcie sobie kiedy zaczęły się ataki? W krajach muzułmańskich też innych wysadzają z różnych powodów. A z resztą zjedzcie się wszyscy.

  Agata Żaba G.Agata Żaba G.7 dni temu
 • Dlaczego mam to gówno w polecanych? 😿

  Cezary KrukowskiCezary Krukowski7 dni temu
 • Poprosze o odcinek o pedofilli wśród świadków jehowy

  szymon7xx7szymon7xx77 dni temu
 • Będzie się działo w komentarzach... Jak już pod trailerem się zaczyna...

  SophSoph7 dni temu
 • ❤️❤️❤️❤️

  Sebastian DużySebastian Duży7 dni temu
 • Ale z muzułmanami to prawda była nawet mają tak napisane w Koranie

  TypiarzTypiarz7 dni temu
 • Są o wiele lepsze tematy na tym świecie ...

  Silkusss1234Silkusss12347 dni temu
 • Czy to nie jest wejście na niepewny grunt?

  devil3sixi yeahdevil3sixi yeah7 dni temu
  • Zdecydowanie ale to chyba o to chodzzi

   Ola OlaOla Ola7 dni temu
 • to będzie mocne

  matesz śliwińskimatesz śliwiński7 dni temu
 • I tak zniszczyłeś to co wypracowałeś.

  GranuLGranuL7 dni temu
 • Może wrzuć coś o wylewniu kobietom kwasu na Twarz, albo o publicznej dekapitacji chrześcijan w ich krajach. Albo o paleniu ich żywcem w klatkach, paleniu kościołów i przymusowi przejścia na islam. O milionach zabitych, zgwalconych, okaleczonych. Skurwiale lewactwo. Już zdążyłes nagrać o byłym księdzu który odszedł od kościoła bo jest zły, o parze homo która 'szczęśliwie' wychowuje dziecko, i o molestowanie kobiecie która mogłaby tego uniknąć gdyby nie fakt że w szkole nie miała edukacji seksualności. Propaganda, propaganda, propaganda - to jedyny cel tego kanału, pod przykrywką poruszania ciężkich tematów. A ludzie lykaja to jak cukierki, bo 9/10 z nich to zjeby bez własnych asertywnych poglądów

  BoyBoy7 dni temu
 • "Wszystkie muzłumanki są niewolnikami, nie mają żadnych praw" *Nosi symbol opresji kobiet Islamu na głowie* Czekam z niecierpliwością na materiał promujący Islam jako religię pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  InkogutoInkoguto7 dni temu
 • I pyk... jeden subskrybent mniej. Prawdy tu nie poznam, a propaganda leje się już z każdej strony.

  Pawel MaslankaPawel Maslanka7 dni temu
 • Można przegapić, szkoda mi na Ten odcinek marnować życie...

  WOJCIECH TWOJCIECH T7 dni temu
  • WOJCIECH T mi tez 👍🏻

   Agnieszka MakarewiczAgnieszka Makarewicz7 dni temu
 • Czekam na odcinek. 🤔🤗 Może wywiad z kimś, kto ma TMAU? Wygoogluj sobie ,,zespół rybiego odoru". Wiem, że znalezienie takiej osoby w Polsce graniczy z cudem, lecz w internecie na kilku forach tych ludzi już widziałam. Miłego dnia 🎶

  Wikash MSPWikash MSP7 dni temu
 • O kurczaki, to będzie mega kontrowersyjny odcinek i temat

  Bartek BartekBartek Bartek7 dni temu
 • Ojej jacy oni biedni.Przeciez Islam to religia miłości i pokoju a geje od zarania dziejów chcą oznajmić całemu światu ze są gejami

  kalmarzeckalmarzec7 dni temu
 • U mnie dzisiaj w pracy był tęczowy na rozmowie o prace. Uszminkowany, z jakąś opaska. Chyba mu odmówili. Są nas pewne granice między normalnością a jej brakiem. Muzulmanina jeszcze nie ma ale wszystko przed nami. Nie, nie pracuje w międzynarodowej korpo :)

  Dawid JóźwiakDawid Jóźwiak7 dni temu
  • Ola Ola w magazynie

   Dawid JóźwiakDawid Jóźwiak6 dni temu
  • A gdzie pracujesz??

   Ola OlaOla Ola7 dni temu
 • WSTAWIAJ TO SZYBCIEJ

  Ginger BreadGinger Bread7 dni temu
 • Przyszedłem tu tylko dla gównoburzy w komentarzach

  maksymilian pomorskimaksymilian pomorski7 dni temu
 • Przyjedźcie do mnie do Szwecji .. oprowadzę was po Sztokholmie .. po dzielnicach takie jak Rinkeby, Tensta, Akalla.. pogadamy ! A te wszystkie dziewczęta co piszą tu o mowie nienawiści xenofobii itp. Zapraszam Pierwsze .. siedzicie sobie cichutko w swoich domach przed klawiaturą albo na smartfonach gdzieś w galerii popijając kawe.. powiem wam - W Dupie Byłyście i Gówno widziałyście !

  Marcin ZielinskiMarcin Zielinski7 dni temu
  • +Anna el jak możesz porownywac polakow.. kto urzadza sobie zbiorowe gwalty na kobietach, kto przeprowadza ataki terrorystyczne, kto nie potrafi uszanowac kultury i praw w kraju do ktorego wyjechal, oraz nie potrafi sie zintegrowac z lokalnymi i tworzy swoje dzielnice.. Polacy, czy twoi ukochani muzulmanie?

   slv axbslv axb3 dni temu
  • +Anna el tak sie sklada ze bylem w mexico city dwukrotnie. Bylem też okradziony. Kartele nie zabijają ludzi dla zabawy, bo nie mają w tym interesu. Co do religii, syria nie rowna sie ZEA. Liczy sie też poziom rozwoju państwa. W większości z tych krajów jest on niski. Nawet w rozwiniętych państwach muzułmańskich kobiety mają mniej praw. Jakis czas temu w Ar.Saud. odbyla sie konferencja dt. Praw kobiet. Nie zostały zaproszone bo nie mają prawa dyskutować ze swoimi właś... Tzn mężczyznami

   Arche GCArche GC4 dni temu
  • Anna el Mam wielu Przyjaciół muzułmanów w moim wieku.. zajebisci ludzie tylko rodziców mają jebnietych ! I swoje ”rady starszych” imamów sami też tak twierdzą ale nie mogą nic zrobić bo zaraz rodzina bedzie musiała sie ich wyprzeć i zerwać kontakty.. coś jak u jechowych..

   Marcin ZielinskiMarcin Zielinski5 dni temu
  • +Marcin Zielinski tak samo jak ogromna część muzułmanów też się tam urodziła. A niektórzy mają nawet po 40 lat

   Anna elAnna el5 dni temu
  • +Arche GC porównywanie wszystkich islamskich krajów do jednego.do jak porównanie wszystkich katolickich krajów do jednego. Jedź sobie do Meksyku i pochodź w nocy po nieturytycznej części poństwa. Zobaczymy jak długo pochodzisz żywy. Poza tym pierwsze słowo i od razu wulgarne? Żegnam

   Anna elAnna el5 dni temu
 • Może odcinek z Andrzejem Dołeckim?

  Mati_zimnyMati_zimny7 dni temu
 • Nie ma to jak zajmować się nic nie znaczącą mniejszością, która ma prawa jak wszyscy, a nie wiadomo co jeszcze by chciała. Jest tyle ważniejszych i ciekawszych spraw w naszym kraju...

  Albert GöringAlbert Göring7 dni temu
 • Zainteresowanym tematem polecam książkę ściganej za napisanie prawdy Somalijki muzułmańskiego wyznania Aayan Hirsi Ali - " Niewierna ".

  movemelody1movemelody17 dni temu
 • Material ten, juz widze, bedzie bardzo malo obiektywny. Muzulmanka ta bedzie przedstawiona jako ofiara. Jest ofiara, bo jest Muzulmanka, ale nie dlatego, ze jest dyskryminowana przez innych, tylko przez jej wlasna religie. Islam glosi, ze kobieta jest warta polowy mezczyzny. Gdyby chciala odejsc od swojej religii jest to karane smiercia. Gdyby dopuscila sie cudzolostwa moze zostac ukamienowane. Tak nakazuje jej religia. Owszem, nie w kazdych rejonach jest to praktykowane, ale prawda jest, ze ich wlasna religia robi z niej ofiare, nie inni ludzie. Materialu tego nie obejrze, bo wiem, ze przedstawiona bedzie jedna strona medalu.

  lillylilly7 dni temu
 • Tak, strasznie dziwne, ze akurat na jedna "biedna" religie caly swiat mowi, ze jest zla...

  bella xoxbella xox7 dni temu
 • Aaaa mogłam urodzić się w USA

  Szczerzy do bóluSzczerzy do bólu7 dni temu
 • Ciekawe jakie będą relacje pomiędzy muzymanami a lgbt... obstawiam że nie będzie już tak kolorowo 😅

  MorfeuszMorfeusz7 dni temu
 • Skoro tyle hejtu zdążyło się wylać, to ja proponuję wywiad z byłym narodowcem - osobą, której hasełka pseudopatriotyczne i pseudonacjonalistyczne wręcz same wychodziły z gardła, a obecnie wie, kim jest ta zdegenerowana banda i na co ich stać, żeby to objąć władzę w tym kraju. P.S Sam byłem narodowcem przez 5 lat, o mały włos nie wstąpiłem do ONR. Powiem tylko tyle - nie można im ufać.

  BassTechnologistBassTechnologist7 dni temu
 • Czekam teraz też na film o prześladowaniu katolików w innych krajach

  Fallen AngelFallen Angel7 dni temu
 • Islam to zło największe spośród wszystkich religii

  MakSzaba 00MakSzaba 007 dni temu
 • Ta Pani nie zna Koranu? Tu mam dylemat bo jednocześnie zaprzecza temu co w nim jest napisane, i robi to co jest jej przez koran przykazane. Kłamie innowiercom dla dobra religii i przypisuje nam rzeczy okrutne które nakazuje im koran. Albo jest głęboko wierząca, albo nie zna swojej religii. Tyle w temacie, słabe intro, słabe ogarnięcie tematu.

  Fake I SwearFake I Swear7 dni temu
 • Rodzice mojego narzeczonego są muzulmanami I można powiedzieć że to mama ma więcej do powiedzenia od ojca

  Roszpunka KowalRoszpunka Kowal7 dni temu
 • JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

  TheBarca203TheBarca2037 dni temu
 • JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

  TheBarca203TheBarca2037 dni temu
 • JAK MUZUŁMANIE SĄ TACY BIEDNI TO POCZYTAJCIE CO SIE DZIEJE WE FRANCJI, W NIEMCZECH, W SZWECJI... WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE NP DO HISZPANII I POZYWACIE RANDOMOWA RESTAURACJE BO SPRZEDAJE MIESO ZE SWINI ? NO BO JAK TAK MOZE BYC ZE SIE NIE PODPORZĄDKOWUJĄ POD WASZA JEDYNA SLUSZNA RELIGIE... ALBO MACIE WIEKSZE PRAWA BO JESTESCIE UCHODZCAMI/MUZUŁMANAMI NIZ LOKALNI ZWYKLI LUDZIE ? SPRAWY GWAŁTOW SĄ TUSZOWANE I ZWYKLE ZAMIATANE POD DYWAN (SYLWESTER W NIEMCZECH :) )... JAK TO JEST ZE W KRAJU KTORY JEST CHRZESCIJANSKI POWSTAJĄ MECZETY ? WYOBRAZACIE SOBIE ZE JEDZIECIE DO DUBAJU I NAKAZUJECIE IM ZBUDOWAC KOSCIOL ? PANIE GĘBURA, NIE JESTEM HOMOFOBEM, ALE NIE BEDE SIE ZGADZAŁ NA COS TAKIEGO W MOIM KRAJU... KTO JEST ZA PRZYJECIEM IMIGRANTÓW NIECH PRZYJMIE NP 2 DO SWOJEGO DOMU NA 3 MIESIĄCE, ZOBACZYMY CZY ZMIENIĄ ZDANIE CZY WYDARZY SIE JAKAS TRAGEDIA... JA JAKO POLAK NIE CHCE ISLAMU W POLSCE, GDZIES MUSI BYC GRANICA

  TheBarca203TheBarca2037 dni temu
 • Mozeeeee odcinek o KATOLIKACH I KOSCIELE w krajach muzulmanskich!!!!Dokladnie kolejne mydlenie oczuuuy!!!!!Zrob odcinek o ludziach ktorzyyyy BRONIAAA POLSKIEJ TRADYCJI I KULTURY!!!

  Dima DimaDima Dima7 dni temu
 • Co do muzułmanów. W każdej grupie ludzi znajdzie się kilkoro, co myślą inaczej, tzw. "wyjątki". Co nie zmienia faktu, że znaczna większość muslimów popiera prawo szariatu, przedmiotowe traktowanie kobiet i pragnie "nawrócić" Europę, a niewygodnych ludzi wybić.

  OsceridaOscerida7 dni temu
 • Chcecie formatować całe społeczeństwo tylko dlatego, ze margines (max kilka procent) to troglodyci którzy nie szanują nikogo kto odbiega od ich wyglądu, np. nawet wobec gości co mają długie włosy. Co do muzułmanów (-ek), mówienie, że nie mają żadnych praw to nie wytrzymuje podstawowej krytyki. Np. muzłumanie mają prawo oddychać. Co innego powiedzieć mają mniej praw od (...). To jest prawda. A to ze nasza kultura chrześcijańska (łacińska) jest w obecnym czasie mało odporna na zwartą siłę islamską to prawda. Żeby z nimi na równi konkurować musielibyśmy się zniżyć do ich poziomu, a to jest nie możliwe. Więc uważam że multikulti nalezy zatrzymać poprzez zakaz wpuszczania dalszych imigrantów, w przeciwnym razie juz możecie dzieciom kupić koran.

  Dawid GościńskiDawid Gościński7 dni temu
 • Nie mam nic przeciwko tradycjom muzułmańskim i ich pielęgnowaniu ...ale u siebie. Tak jak nie chcę, żeby jakieś dzikie plemię np. z Amazonii panoszyło się w Europie i narzucało nam swoje zwyczaje... Czy to jest rasizm? Nie, to tylko prawo do obrony wypracowanej przez pokolenia cywilizacji, osobistej wolności i swoich praw we własnym kraju. Kiedy idę w gości, to się w cudzym domu nie rządzę, a jak mi się ktoś nie podoba, to go nie odwiedzam...punkt.

  movemelody1movemelody17 dni temu
 • śmieszy mnie to żeludzie się użalają nad muzłamankam ikeidy wPoslce meżczyna jesto wiel bardziej dyskryminowany czy europie

  StrzałaStrzała7 dni temu
 • jest o prześladowaniu muzułmanów, gejów i tym podobnych. Ja z chęcią tez bym posłuchał o prześladowaniu katolików

  Krzysztof ParskiKrzysztof Parski7 dni temu
  • +Krzysztof Parski ale nie ma prześladowania katolików w Polsce, więc czemu ma o tym robić wywiady?

   Anna elAnna el6 dni temu
  • Na razie to jest na odwrót

   Tom 11Tom 117 dni temu
  • Jakub K-ski dowiedz sie czegoś na ten temat i dopiero pogadamy

   Krzysztof ParskiKrzysztof Parski7 dni temu
  • +Krzysztof Parski w krajach wysoko rozwiniętych wtf i czym ty mówisz

   Jakub K-skiJakub K-ski7 dni temu
  • Jakub K-ski owszem, ale w krajach wysoko rozwiniętych albo muzułmańskich już tak i na pewno znajdą się osoby do wywiadu

   Krzysztof ParskiKrzysztof Parski7 dni temu
 • Co ona pierdoli ze muzułmanie chcą zniszczyć świat aż wkurwia taka Polka pseudo muzułmanka naoglądała się filmików i będzie pierdolic

  MatiSBNMatiSBN7 dni temu
 • Haa gejjjj

  Roman AbramowiczRoman Abramowicz7 dni temu
 • O niee polaki mnie nie lubią bo widzą co się dzieje w innych krajach UE i wiedzą że tu też tak będzie jak przyjedzie nas więcej jak oni tak mogą

  Szymon ObrzudSzymon Obrzud7 dni temu
 • ,) dawać egzorcyzste !

  Arek MonsterArek Monster7 dni temu
 • Przerażająca nietolerancja niestety panuje w Polsce. Może za 100-200 lat w Polsce będzie lepiej. Na razie jesteśmy na etapue średniowiecza. Aż dziwne że nie pali się u nas już czarownic na stosie. Bardzo potrzebny materiał. Nie mogę się doczekać. Czytając niektóre komentarze spod tego trailera widać jak bardzo są potrzebne takie filmy (polaczkowe "bydło" nadal żyje w średniowieczu)

  Piotr DziuraPiotr Dziura7 dni temu
  • Co za bzdury :DDDD

   Ola OlaOla Ola7 dni temu
 • O Boże kolejny lewacki Materiał....... Najpierw dziadzio Gej potem Mamy Lesbijki teraz to... Oj Boże tak jacy ci Muzłumanii biedni i prześladowani a My Polacy Tacy homofoby i rasiści a to co odwalają w Niemczech i Francji i Belgii oraz Holandii To propaganda PIS u i ziejemy mową nienawiści i dzięki takiemu postępowaniu w Polsce jeszcze nie doszło do Ani jednego zamachu a imprezy nie są obstawione kordonem Wojska święta są obchodzone w spokoju i bez obawy że jakiś świr wejdzie w tłum i się wysadzi w powietrze my z kolei mamy tylko politycznych świrów których kreuje nasza władza. No ale cóż trzeba być poprawnie politycznym i bronić tych przedstawicieli nowoczesnego życia oraz Religii "Pokoju" Niestety muszę dać unsub bo ten kanał zaczyna promować treści których ja nigdy nie będę popierał a szkoda bo kiedyś było inaczej lepiej bez tego syfu Zobaczymy czy zrobisz Materiał o chrześcijaninie prześladowanym w Kajach muzułmańskich o ile znajdziesz takiego z głową na Karku czy o gejach w krajach Muzułmańskich o ile jeszcze jakiś żyje jeszcze i ma swoje klejnoty między nogami czy właśnie głowę. AA no i czekam na Hejty od lewaków wyzywających mnie od wielbiciela pis u prawicowego dziecka i homofoba czy rasisty. Szkoda że ten kanał robi się lewy no ale cóż Praca w Newsweeku zobowiązuje.

  Wsk 350 PLWsk 350 PL7 dni temu
 • Ja jako gej nie rozumiem trochę pomieszania ze sobą całkowicie dwóch skrajności , homoseksualnego chłopaka i muzułmanki...Polecam zobaczyć jaka jest sytuacja gejów i lesbijek w krajach muzułmańskich, w najbardziej "liberalnym" muzułmańskim kraju - Turcji , dwóch gejów wzięło ślub na jachcie (bo bali się, że ludzie się włamią i ich zabiją) , potem dostawali pogróżki od rodziny , która groziła im śmiercią , za "hańbę" , którą przynieśli i do teraz muszą się ukrywać przed śmiercią. W krajach jak Arabia Saudyjska czy Pakistan gejów zabija się publicznie , zrzuca z dachów. Muzułmanie to poważny problem dla homoseksualistów , o tym się zapomina, a świeci bajką o tym jacy oni biedni i dyskryminowani.A co ja mam powiedzieć, jak ci "biedni" muzułmanie chcą mi poderżnąć gardło?

  Matt.Matt.7 dni temu
  • Masz rację i uważam, że powinno się więcej o tym mówić. Nie można tolerować przemocy i nie można tolerować łamania praw człowieka (homoseksualistów, kobiet czy "niewiernych").

   KarolinaKarolina7 dni temu
 • Mam wrażenie, że ten materiał jest komentarzem do wielu pojawiających się tu opinii, bo naprawdę świetnie się wpisują w schematy myślenia przedstawione w trailerze

  Olga DąbrowskaOlga Dąbrowska7 dni temu
 • Ja to bym tylko chciala, zeby ludzie odrozniali islamistow od ekstremistow. Islam jest wiara bardzo podobna do chrzescijanstwa i ma podobne zasadny etyczno-moralne. Ekstremisci to odlam, ktorzy wypaczyl sposob przyjmowania tej wiary.

  Wiktoria PłachtaWiktoria Płachta7 dni temu
 • Szczerze mówiąc myślałam, że jesteście bezstronni. Ale z tego co widzę, chcecie propagować tolerancję wobec zakłamanych doktryn religijnych. Mogę zapytać, po co chcecie pokazywać w pozytywnym świetle coś co się ludziom nie podoba? Nas tolerancji uczyć nie trzeba. Gdybyśmy jej nie mieli, ta miła pani z nagrania nie przeszłaby dwóch metrów ulicą w burce. Islam to nie schabowy, nie każdy musi go lubić.

  Natalia GolubowskaNatalia Golubowska7 dni temu
 • Ten kanał zrobił się tak lewacki, że rzygać się chce.

  olala87abcolala87abc7 dni temu
  • +Tom 11 jedź

   olala87abcolala87abc7 dni temu
  • Jak czytam ten komentarz to mam ochotę wyjechać z tego pieprzonego ciemnogrodu na Antarktyde

   Tom 11Tom 117 dni temu
  • Dlatego ja dale unsuba i lape w dol....a komentarzy chyba wogole nie bede juz wstawial bo jeszcze chuje zarobia na tym

   Mario CzapaMario Czapa7 dni temu
 • W czwartek o g. 18.00 napewno się zamelduję 🙂

  Marcin ZvelZMarcin ZvelZ7 dni temu
 • Oj stracisz takimi tematami :) Unsub.

  Hawajczyk554Hawajczyk5547 dni temu
 • Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, każdego człowieka szanuje, który żyje dobrze. Ale męczy mnie ta sztuczna walka o tolerancję i poprawność polityczna. Ja na przykład jestem niski. Wiecie ile razy mi ktoś dokuczal? i jak dyskryminowany jestem? Już o stosunku kobiet do niskich mężczyzn nie wspomnę. A nie wciskam nikomu swojej poprawności politycznej na siłę.

  olomarfargolomarfarg7 dni temu
 • Religia pierze mózgi, tyle w temacie.

  gandalf9698gandalf96987 dni temu
Tego odcinka nie możecie przegapić - 7 metrów pod ziemią - TRAILER