Olszewski - „TUSK TO ZDRAJCA!!!!"

Pod koniec życia premier Jan Olszewski ujawnił swoje wstrząsające wspomnienia z początku lat 90. Wiedział wówczas, że służby specjalne podejmą próbę obalenia jego rządu, gdy tylko zdecyduje się na pełną lustrację. Próbował zatem uzyskać poparcie większości parlamentarnej. Niestety, nie udało się, gdyż nie spełnił warunków, które stawiał wchodzący wówczas do polityki “znikąd” Donald Tusk.
Czego chciał Tusk w zamian za pomoc w odzyskaniu Polski z rąk sługusów Moskwy? Chciał… nietykalności.

Komentarze

 • RUDY ODBIJE CI SIE TO MLODZIECZYM GOWNEM

  Dawid KowalewskiDawid Kowalewski4 godzin temu
 • Tusk to prawdziwy zdrajca Polski Jego miejsce jest w więzieniu Nigdy w Polsce nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej

  Piotr OzogPiotr OzogDzień temu
 • Zachęcam do wysłuchania i działania : pl-vision.com/detail/wideo-THeufSfrBEM.html wszak to nasza wspólna sprawa Pozdrawiam !

  Eugeniusz MaciejewskiEugeniusz MaciejewskiDzień temu
 • Kiedy Tusk stanie przed sadem czekamy na sprawiedliwosc!!!!

  Jola WiejaJola Wieja2 dni temu
 • Tusk na Kanclerza BRD!

  Ignacy SandalIgnacy Sandal2 dni temu
 • Tak się składa ze wierze Sumlinskiemu.

  Czeslaw PopielarczykCzeslaw Popielarczyk3 dni temu
 • Jestem Misiak, jestem księdzem Street workout erem. Te reklamy...

  Hypnosis1Hypnosis13 dni temu
 • tusk gnida - każdy wie - ale popatrzcie ilu tuskopodobnych wokół nas

  TOMASZ WOZNIAKTOMASZ WOZNIAK3 dni temu
 • Ten rudy skurwysyn powinien mieć wyrwany język, wybite zęby, wypalone ślepia, obcięte ręce, na czole wypaloną swastykę i sierp z młotkiem ...i puszczony wolno . Pierdolony pachołek krowy Makreli, pedofila Timbercymbermansa, alkoholika Klunkiera i pedała Makarona

  Czesio CzesuafCzesio Czesuaf3 dni temu
 • Twarz typowego hitlerowca! Szwabisko calą gębą.

  Wanda KuprelWanda Kuprel4 dni temu
 • PASZŁA WON MOSKIEWSKA SWOŁOCZ

  MMMM4 dni temu
 • Czy ta ryża 🐖🐷🐽będzie 16 lutego w Warszawie?

  Jadwiga GrzesikiewiczJadwiga Grzesikiewicz4 dni temu
 • Zdrajcy POPIS .

  Dori kochana kobieta ciepla izyczliwa . DoriDori kochana kobieta ciepla izyczliwa . Dori4 dni temu
 • Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

  677Gre677Gre6 dni temu
 • Tusk nie śpi. Pije i idzie w ślady Junckersa. Cała koncepcja federalizacji Europy pod batem Berlina upada. I to nie przez Polskę, nie Węgry czy Le Pen we Francji! Przez Italiańców! Przez Włochów, którzy pokazali Brukseli środkowy palec. Kukiełka banksterów i brukselskich lewaków z namaszczeniem Berlina, nieudacznik Macron zaczął od obrażania Polaków, Węgrów, Brytyjczyków i w kińcu Włochów. Konflikt między Paryżem i Rzymem! największymi przyjaciółmi i twórcami Unii potwierdza , że model Unii siłą wdrażany przez Merkel i Macron i ich agentur Timmermansa czy Junkersa i TAK z pianą na ustach broniony przez Tuska, ten projekt upada! Macron odwołał ambasadora Francji we Włoszech! WOW! Pierwszy raz od czasu Mussoliniego! Panie Tusk! Gdzie ta unijna Europa! Gdzie ta unijna miłośc i kooperacja, do KTÓREJ mówiłeś panie Tusk -Polska zaczyna nie pasować? A co , Włosi pasują!? Tusk, nie śpi. Tusk ma bezsenne noce. Kto go weźmie pod skrzydła po obrazie nie Polaków, ale Brytyjczyków! Nie Merkel bo odchodzi. Nie Junckers i Timmermans bo w maju odchodzą. Wróci do Polski? Po zarabianiu 32 tysięcy Euro na miesiąc i opluwaniu Polaków? Co dalej , panie premierze? Czekam na wyjaśnienie finansowania polskiej partii - KLD-UW-PO przez obce pieniądze! Nie ma kraju gdzie jest to dozwolone!

  J GJ G6 dni temu
 • To praprawda

  Marek MordarskiMarek Mordarski6 dni temu
 • Na jaką karę zasługuje tyfusk ? Przez niego tylu ludzi odebrało sobie życie z powodów ekonomicznych . Myślę że dożywocie to za mało dla tego psychopaty .

  Andrzej FronAndrzej Fron6 dni temu
 • Chyba cie chlopie zamulilo Wszystko co zle to Tusk Przez 27lat wszyscy buowali Panstwo a wyscie to wszystko zniszczyli w 3 lata Dorwaliscie sie wreszcie do koryta Od poczatku zakonczenia wojny nikt tak nie grabil jak wy .Najwiekszy zlodziej pirwszy krzyczy lapac zlodzieja

  Jadwiga PichenJadwiga Pichen7 dni temu
 • Powiedział antoni,!!!

  Mirka WiteczekMirka Witeczek7 dni temu
 • Dlaczego Olszewski tak dlugo milczal do cholery.Zawsze go popieralam ale nie rozumiem jego postawy.Tusk byl zdrajaca jest kanalia i swinia.

  Wieniawa plWieniawa pl7 dni temu
 • A wy dalej głosujcie na PO idioci...

  wisnia1920JLBwisnia1920JLB7 dni temu
 • Wałęsa ty gnoju!

  LANDLAND7 dni temu
 • Rodzina pana Olszewskiego powinna zabronić przyjścia na pogrzeb nocnej zmianie

  Andrzej WAndrzej W7 dni temu
 • U mnie w domu powiadali nie ufaj osobą mówiących twoim głosem ,księdzu,złym ludziom,propagandzie ,zdrajcom,oszustom osobom przy wspólnym prowadzonym interesie i jak są zdrady w małżeństwie.Daliśmy im swoje zaufanie to teraz możemy be be be robić jak barany

  Jan SadowskiJan Sadowski7 dni temu
 • Pan Donald Tusk jest mega utalentowanym Politykiem! Zostanie Prezydentem Polski! Wasze szczekanie wam nic nie da! Plebsy i wsiuny! Pozdro z Deutschland

  Daw Nr1Daw Nr17 dni temu
 • Tusk to szczur. A know go popiera to jest ze starego ukladu

  Tom LakomaTom Lakoma7 dni temu
 • rudy bedziesz kiedys wisiaj.....na polskiej brzozie!!!

  Mariusz GMariusz G7 dni temu
 • Ruda świnia,niemiaszki i burdel francuski się kończy..

  Buuu 74Buuu 747 dni temu
 • Walesa dzialal na rzecz Rosjan . a Tusk na rzecz Niemiec i nic w tym sie nie zmienilo , tak jest po dzien dzisiejszy.

  Halina KHalina K7 dni temu
 • Nie daj się panie Tusk

  Arek NitaArek Nita7 dni temu
 • Olszewski powinien zorganizować stan siłowej eksmisji tych zdrajców, ale jego uczciwość nie powalała na taki akt, ale za to Tusk nie miał skrupułów co do niewygodnych mu ludzi i za to powinien dostać kulę w pustą łepetynę i nie tylko on.

  Piotr KociszewskiPiotr Kociszewski7 dni temu
 • Może byście się zastanowili "hejterzy" co piszecie? Nie dość że nie znacie historii i czasów panującej komuny i jej powiązań, to opluwacie człowieka który zrobił najwięcej dla Polski, niezależnie od okoliczności i kłód rzucanych mu pod nogi przez pisiorow. Zdrajcy to panują obecnie i długo się będziecie po nich podnosić. Śp. Olszewski niezależnie od swoich dobrych przymiotów świętoszkiem nie był. Jak widać nie mógł się pogodzić iż odszedł odsunięty od władzy i to nie z powodu D. Tuska. Ale prawda boli i w oczy kole. Wiec zanim kogoś nazwiecie zdrajca najpierw zastanówcie się co byście zrobili w sytuacji i na ich miejscu. Ale myślenie boli i obciąża łepetynę wiec bluzgacie jak tylko możecie.

  Henryka NowakowskaHenryka Nowakowska7 dni temu
  • Henia slyszalem wiele idiotyzmow ale ty bijesz wszystkie na glowe.Powinnas sie leczyc

   Bogusław KwiecińskiBogusław Kwieciński2 dni temu
 • Kazdy Polak wie ze to ruda konfitura.

  rodak rodakrodak rodak7 dni temu
 • Okropna intonacja i dykcja pełna niepotezebnych pauz sprawia, że nie da się tego słuchać. Do tego dochodzą wstawki i porozrzucana kolejność. Słabo w uj!

  999qwe999999qwe9997 dni temu
 • i prawda sam powiedział że zbuduje takom polske że wszyscy będąm wracać A SAM SPIERDOLUIŁ ZA EURO

  Adam TAdam T7 dni temu
 • Ostro jadą z tym złodziejem.Mają racie brawo Polaki.

  GomorraGomorra7 dni temu
 • Jaki ty Korwa prorok jesteś ruski pachołku

  Robert TreborRobert Trebor7 dni temu
 • I CO Z TEGO LUDZIE?!ON BEDZIE PRZYSZLYM PREZYDENTEM!

  Apoloniusz FazaApoloniusz Faza7 dni temu
 • oj nieprawda nie wiesz nie mów głupot Wałęsa niczego nie parafował ani żaden urząd Olszewszki w ostatniej chwili to zablokował . Jak robisz takie filmiki mów prawdę Pozdrawiam

  kkkjakkkja7 dni temu
 • na

  ptasia6ptasia67 dni temu
 • Olszewsky to zydo komuna masonska

  Maciej G.Maciej G.7 dni temu
 • Tuska powinni zlikwidować. A pochówek zrobić w Afryce. Za to co zrobił polakom. Kawał suki polskiej.

  Aleksander PiechówkaAleksander Piechówka7 dni temu
 • Gówno mnie obchodzą takie słowa o Tusku Olszewskiego

  J GaJ Ga7 dni temu
 • Same świry .

  Aga KubiaAga Kubia7 dni temu
 • Niech zostanie tam gdzie jest!!!!

  Baronimo87Baronimo877 dni temu
 • Ten material utwierdzil mnie w przekonaniu ze Tusk to zdrajca Polski na rzecz Niemiec.

  Ryszard GasiorekRyszard Gasiorek7 dni temu
 • "RUDY"Tusk powinien popełnić samobójstwo ,ale ten cwel niema krzty dumy i H mu w D. Może w końcu ktoś mu pomoże tak jak Leperowi

  Zbigniew PolewskiZbigniew Polewski7 dni temu
 • Bzdury , konfabulacje. Olszewski gdyby mial cos do powiedzenia, to nie czekal by do smierci. Po prostu byl zbyt powazny aby pociskac takie gnioty

  Wieslaw SzypniewskiWieslaw Szypniewski7 dni temu
 • ciekawe komu zależy aby tak podzielić Polaków!

  Lu NiżLu Niż7 dni temu
 • Jeszcze w Polsce będzie na scenie politycznej. Też zdrajca jest nietykalny!

  Piotr PerkowskiPiotr Perkowski7 dni temu
  • Znajdzie się na scenie politycznej, dzięki takim samym jak on! 😞

   Ignacy SandalIgnacy Sandal7 dni temu
 • To skandal, że taki potwór Tusk miesza i sprzedaje Polskę, takie ścierwo zasługuje na KS -a, a tutaj Bismarck w spódnicy daje mu odznaczenia?!!! Dlaczego w Polsce nie ma takich ludzi z jajami, IRA którzy zrobiliby co się należy z takim gnojem parszywym i wtedy inny by pomyślał, czy warto być zdrajcą narodu!!! Lecz cóż! My Polacy wszystko łykamy, jak te kury, które własne łajno jedzą! Wszystko co uknuje ten skurwieli Tusk przeciw Polsce razem z tym Bismarckiem w spódnicy, my bierzemy i ulegamy. Polacy czy chcecie dalej czekać i pozwolić na to, że już nigdy nie będziemy wolni, wolni od skurwieli, od prusaków i innego gówna?!!! Do czynu Rodacy!!!

  2457 B2457 B7 dni temu
 • Jan Olszewski żyje! Ktoś widział ciało? Kolejny teatrzyk.

  Henry ChinaskiHenry Chinaski7 dni temu
 • To tylko sobie jeszcze zagwarantujcie, że was nie ociulają w wyborach, jak zawsze. Stary

  Kazimierz MarkielKazimierz Markiel7 dni temu
 • My wszyscy tak jak tu jestesmy dajmy wielki hejt nienawiści dla Rudego Brukselczyka vel Szepetlawy Kaszeba

  Tomasz WagnerTomasz Wagner7 dni temu
  • Volksdeutsch'a!

   Ignacy SandalIgnacy Sandal7 dni temu
 • Tusk to msciwy wykolejeniec

  Tomasz WagnerTomasz Wagner7 dni temu
 • Chwała człowiekowi ,ktory cenił Polskę i obnażył tych ,którzy Ojczyznę doprowadzali do zagłady 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱❤️

  Jerry BańkaJerry Bańka7 dni temu
 • Ten rudy, nie ma żadnej godności, zrobi wszystko dla pieniędzy.....To przez niego Polskę jest tak nękana..... istna targowica, a Wałęsę to zdrajca, każdy to wie.

  Sara KozłowskaSara Kozłowska7 dni temu
  • To jakiś idiota! Zagrzewa ludzi do walki z bolszewizmem, sam będąc eurobolszewikiem! :-/

   Ignacy SandalIgnacy Sandal7 dni temu
 • nie ma miejsca dla takiego rudego i jego rodziny w wolnej polsce

  lukasz koruslukasz korus7 dni temu
 • Gdyby nie Tusk, to dawno byśmy z PiSem utonęli i stalibyśmy się państwem Rydzyka.

  Just FocusJust Focus7 dni temu
 • Skurwielu to ty jesteś volksdeutschu, plecaku szwabski Huju krzyżacki. Jebany potoku Vtej kolumny.

  Z PZ P7 dni temu
  • +Z.P :👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💕👍👍👍

   2457 B2457 B7 dni temu
 • Her Tusk rozumie mniejszosc narodowa gdyz sam do nich nalezy, jak powiedzial, zatem nie jest Polakiem i nie moze startowac z polskich list wyborczych. Glosujemy tylko na POLAKOW !!!

  NACJONALISTA POLSKINACJONALISTA POLSKI7 dni temu
 • prawacko faszystowskie bredzenie

  janserce11janserce117 dni temu
 • Donald zlodziej zdrajca gosc ktory zrobi wszystko zeby jego kochane niemcy byly gora. Donald powiem wprost WYPIERDALAJ do kraju twojego dziadka

  KING FSOKING FSO7 dni temu
 • Słynny cytat Tuska: "Panowie policzmy głosy"

  Jacek FurmanJacek Furman7 dni temu
 • Nie pierdolcie tyle tylko do roboty łatwo powiedzieć trudniej zrobić ,jak jeszcze za kandecji pis nie siedzi to o czymś swiadczy, a wybory nie daleko a tu już wam nowe partie podsyłaja pod nos bo wiedzą co myślicie na temat starych parti, a jak się wie jak najwiecej o wyborcach to łatwo ich zmanipulawać a Nadzieja matką głupich

  kosiarz Umysłówkosiarz Umysłów7 dni temu
 • Żyjemy w dawnym kraju ,wszyscy wiedzą że ten czy inny jest agentem czy zdrajca i nic z tym nie robi władza, ja rozumiem że trzeba też udowodnić winę ale jeżeli są twarde dowody ,gdzie jest władza, a może wszyscy mają coś do ukrycia ?

  Zbigniew GorskiZbigniew Gorski7 dni temu
 • to NIE jest film p.GRZEGORZA BRAUNA , o co tu chodzi? nie ładnie tak pod płaszczykiem innej osoby!

  oh la la !oh la la !7 dni temu
  • oh la la ! Nie to nie jest jego film gwarantuje 100%

   Pepa PigPepa Pig7 dni temu
 • Tusk ty pierdolony zdrajco ,sprawiedliwość jest cierpliwa

  Piotr BanaszekPiotr Banaszek7 dni temu
 • Rudy śmieć !!!!!

  bloodis tvbloodis tv7 dni temu
 • Ludzie opamietajcie sie nic pisaniem takim nie wskoramy .oni sa tal silni wszstko zmienia przekabaca jak zwykle bo za nimi stoi prawie cala europa.tyle bylo roznych afer i co z tego,nikt nie siedzi .i slychac jeszcze do czego zmierza -kandydowac na prezydenta .a to powinien juz dawno byc pozbawiony obywatelstwa polskiego za te wyczyny ale kto to zrobi ?nikt bo wszyscy maja nieczyste rece.a my prosci ludzie co mamy do powiedzenia nic ,nikt sie z nami nie liczy,walesa ogloszony zdrajaca i ci jakie konsekwencje poniosl zadne.takze musimy sie pogodzic ze juz Polski nie ma .tylko jeszcze jakas utopia ze jesetesmy panstwem my jestesmy juz dawno kolonia niemiecka -troche pogrzebac w internecie i sie dowiecie kto rzadzi swiatem i nami -tacy rotschild,rokrfeler i soroz

  Halina ObcyHalina Obcy7 dni temu
 • Ludzie liczymy głosy? Kto za nabiciem na pal a kto za krzesełkiem ? Elektrycznym oczywiście a może zamkniemy go w jednej celi do końca życia z Merkelową

  Alina DWAlina DW8 dni temu
 • Po oczach poznać ludzi ten rudzielec ma wyjątkowo fałszywe zdradzieckie ślepia i zaciśnięte wąskie usta jest nazwa na takie typy w kryminologii

  Alina DWAlina DW8 dni temu
  • oj chyba język wybiegł ci przed rozum

   Sonia GrazoSonia Grazo7 dni temu
 • Gość się śmieje wszystkim prosto w twarz. Czyje się bezkarna menda pospolita

  Krzysztof BauerKrzysztof Bauer8 dni temu
 • Prawda jest taka. Wszyscy wiedzą kim jest Donald T. Lecz nikt z tym nic nie zrobi.

  Krzysztof BauerKrzysztof Bauer8 dni temu
 • Zdrajca jebany rudzielec

  verti gamesverti games8 dni temu
 • Tusk to jedno a drugi to Lewandowski , z resztą te wszystkie szerszeie z Gdańska zrobili wielką szkode Polsce i Polakom , Tusek od młodych lat siedzi w antypolskiej polityce , tak naprawde nigdy w życiu nie pracował .

  J JpolakJ Jpolak8 dni temu
  • ha co ty mowisz? krecia robota to ciężka praca ;))

   Sonia GrazoSonia Grazo7 dni temu
 • A ktoś widział rudego nie fałszywego bo ka mie

  Zbyszek DobrowolskiZbyszek Dobrowolski8 dni temu
 • tusk to zwykły volksdeutsche ptfu ruda menda

  Leopold SmyraLeopold Smyra8 dni temu
 • Tusk to był tzw "sleeper" . Kto wie ten wie .

  ANONYMOUS MG76ANONYMOUS MG768 dni temu
 • POLKI i POLACY : CZY NIE MACIE JUZ DOSYĆ TEJ FARSY ODGRYWANEJ NA ulicy WIEJSKIEJ ? JAK DŁUGO DACIE SIĘ JESZCZE OSZUKIWAĆ ? POLSKA POD OBECNYMI RZĄDAMI ( CZY TO LEWICY CZY PRAWICY ) W OGÓLE O WAS NIE DBA. DLATEGO ZA tzw CHLEBEM MUSICIE SIE TUŁAĆ PO ŚWIECIE. JA SPĘDZIŁEM PONAD 13 LAT NA SAKSACH I NAJLEPSZE LATA MOJEGO ŻYCIA POSZŁY W PIZDU... TYLKO " WORK , WORK ,WORK ". ŚWIĘTA Z DALA OD BLISKICH I BRAK ZNAJOMYCH OTO SKUTKI PANOWANIA NASZYCH POLITYKÓW. CZAS NA ZMIANY , CZAS ABY POLSKĄ ZACZĘLI RZĄDZIĆ POLACY DLA POLAKÓW . ps.Przepraszam za to że piszę bez Polskich znakow .Jak najszybciej to skoryguję . ps.2 PROSZĘ , NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY ! KOPIUJCIE I TEKS I POWIELAJCIE , ABY WIĘKSZA ILOŚĆ OSOB , KTÓRA MUSIAŁA OPUŚCIĆ POLSKĘ MOGŁA POWIEDZIEĆ GŁOŚNO " DOŚĆ" ! ! ! TO CO NAPISAŁEM TO DOPIERO JEST POCZĄTEK. JESTEŚMY JAWNIE OSZUKIWANI OD.....BARDZO DAWNA . CZAS NA PRAWDĘ ! KOCHAM POLSKĘ , KOCHAM POLKI I POLAKÓW ALE NA ŚWINIE PRZY KORYCIE NIE WYRAŻAM ZGODY- TO MÓJ MANIFEST. PODPISANO: JA SUWEREN . AMEN

  ANONYMOUS MG76ANONYMOUS MG768 dni temu
 • .....zdrajca / powinien siedziec /niech spierda..../ tyfus w piekle....Tymczasem kolega DT szykuje sie na fotel prezydencki!....Kim my jestesmy, ze mozna nas tak w dupe robic?!

  Karolina NowosielskaKarolina Nowosielska8 dni temu
  • ...malo tego!!...jego przeciwnicy to bieronki, dudki...i inne fiutki...

   Karolina NowosielskaKarolina Nowosielska8 dni temu
 • Ówcześnie ludzie mogli nie wiedzieć o wrogiej działalności Tuska, przecież nie było internetu, dlatego właśnie poprzez brak wiedzy ludzie naiwnie głosowali na Tuska, Kwaśniewskiego itp. stad tez nie można mieć pretensji. Dzisiaj każdy wiadomości na temat tych dziadów ma na wyciągnięcie ręki a mimo to bardzo duża cześć społeczeństwa nadal go ( Tuska) popiera! Ba! Będą na niego głosować w wyborach! Czy Polacy to idioci? Śmiem twierdzić ze tak- niestety!

  TheAgasofTheAgasof8 dni temu
 • Panie Tusk, zapraszamy do Polski na wakacje. Na pewno nie raz się spotkasz Donaldzie z prawdziwym patriotą który powie ci co o Tobie myśli. Życzę powodzenia, niech cie ciapaki ugoszczą.

  biedny bitcoinbiedny bitcoin8 dni temu
 • Trzeba to udowodnić sądownie, bez tego to tylko hasło na podniesienie oglądalności i kasy.

  elvrroelvrro8 dni temu
 • Czy tutaj piszą tylko komuniści ?

  Janusz RobertJanusz Robert8 dni temu
 • Przyjdą wybory i dalej ciemna masa jak bydło które się szczepi i czipuje pójdzie głosować na PO. Nosz kurwa ręce opadają....

  archer archerarcher archer8 dni temu
 • To, że PO założone jest przez niemców, piskorski już mówił pare lat temu, że jest to partia wybitnie proniemiecka chyba wiedzą wszyscy, z resztą sam tusk ma korzenie niemieckie, pieniądze na założenie tej partii niemcy dawali w torbach specjalnie się z tym nie kryjąc, a niby przed kim mieliby się kryć jak u nas sami zdrajcy I agenci , żadne nowości

  Marcin NiedzielskiMarcin Niedzielski8 dni temu
 • Mazowiecki idol Dudy.

  Janusz L.Janusz L.8 dni temu
 • Co za bzdura... Sianie niezgody.

  BartviolBartviol8 dni temu
 • Fajne komentarze ale potem i tak nie idziemy na wybory i tusk dochodzi do władzy...

  Daniel GóreckiDaniel Górecki8 dni temu
 • Tusk . Wałęsa i Schetyna. najwieksi zdrajcy Polski działają winteresie. Niemiec Brukseli a nie własnego kraju

  Paweł BoduraPaweł Bodura8 dni temu
 • TUSK ty niemiecka gnido.

  arek04020 Mrózarek04020 Mróz8 dni temu
 • Ciekawe czy oddał perszingowi 300 tys zł pożyczone na kampanię wyborczą

  Damian damianDamian damian8 dni temu
 • Tuski pochodza z Zydow z Belchatowa. Za lapowki niektore Tuski dostaly w czasie okupacji niemieckiej Polski niemieckie papiery jako swinskie folksdojcze. W samym tylko gettcie w Lodzi bylo ponad 50 Zydow o nazwisku Tusk. Tuski byly bardzo bogate, np. kamienica na rogu ul. Pulawskiej i Narbutta w Warszawie nalezala przed 1939 r. do Abrahama i Lazara Tusk.

  Rupsi DingDongRupsi DingDong8 dni temu
 • Jebac go

  Mateusz CichyMateusz Cichy8 dni temu
 • GŁOŚNIEJ O TYM i napisy po angielsku poprosimy !!!

  Zbigniew SzczepańskiZbigniew Szczepański8 dni temu
 • Mowa nienawiści w komentarzach oj nie ładnie !

  Dariusz ZielinskiDariusz Zielinski8 dni temu
 • Mowa Nienawiści w komentarzach oj oj oj .!

  Dariusz ZielinskiDariusz Zielinski8 dni temu
 • Tylko powoli ze składaniem parasola nietykalności, żeby sprawcy się nic nie stało.

  Conscious SelfConscious Self8 dni temu
 • TW "OSKAR".

  Bibrus PolskiBibrus Polski8 dni temu
Olszewski - „TUSK TO ZDRAJCA!!!!"