Moi przyjaciele byli ze mną dla pieniędzy

Oto Britney, której się poszczęściło - pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Ale nie jest tutaj po to, żeby się chwalić. Niestety każdy ma swoje własne problemy, a jej nie są wcale mniejsze niż innych. Chcecie wiedzieć dlaczego? Największą trudność sprawia jej znalezienie sobie przyjaciół.
Nasza bohaterka nie uważa siebie za osobę arogancka, snobistyczną czy co tam jeszcze myślą o dzieciach z bogatych rodzin. Jej tata jest bardzo prostym człowiekiem, który wszystko zawdzięcza własnej pracy. Dlatego ta rodzina zawsze żyła w całkiem prosty sposób - nie w wymyślnej rezydencji, ale w zwykłym domu. Ich tata nalegał również, aby dzieci chodziły do normalnych szkół, a nie do jakichś prywatnych placówek z górnej półki.
Kiedy Britney była mała, nie zauważała nawet różnicy między sobą a innymi dziećmi. Każde z nich miało te same szkolne obowiązki i podobne pasje. Nasza bohaterka jest osobą bardzo towarzyską, więc nie miała problemów ze znalezieniem sobie przyjaciół. Ale kiedy stała się nastolatką i poszła do liceum, sytuacja się zmieniła. Wszyscy dzielili się na grupy i kategorie - to nie była to już jedna gromada dzieci. Britney nie podobał się pomysł szufladkowania ludzi, ale niestety czasem trzeba się dostosować, żeby móc cieszyć się życiem.
Jako że nasza bohaterka jest dość spokojną osobą, znalazła się w grupie „celebrytów”. Koledzy i koleżanki przyszli do niej i zaproponowali, żeby wspólnie spędzać czas. Dlaczego miałaby odmówić? Wydawali się naprawdę miłymi ludźmi. Dużo rozmawiali o ubraniach, projektantach, gadżetach i o wszystkim, co jest obecnie modne. Właśnie w tamtym momencie Britney zorientowała się, że jej nowi znajomi jakimś sposobem już ją dobrze znali i wiedzieli, z jakiej rodziny pochodzi. To wtedy pojawiły się pierwsze wątpliwości dziewczyny.
Zaczęła uważnie obserwować swoich kolegów i koleżanki. Tata nauczył ją, że zawsze trzeba sprawdzać ludzi, zanim się im zaufa. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie doświadczyło się sytuacji podobnego zawodu. Ale wszystko wydawało się w porządku. To była to dosyć duża grupa - osiem osób - każda z innego środowiska. Sprawiali wrażenie zwyczajnych ludzi o różnych charakterach - „to dobrze” - myślała Britney. Spędzali razem dużo czasu. Spotykali się także poza szkołą. Dni mijały, a dziewczyna ani razu nie zauważyła żadnego szczególnego zainteresowania majątkiem jej rodziny.
Nawet nie zorientowała się, kiedy wszystko zaczęło się zmieniać. Zdarzało się, że gdy wychodzili na miasto, jedna czy druga osoba poprosiła ją o kupienie biletów do kina albo kawy. Przysięgali, że oddadzą te pieniądze. Nigdy ich nie zwrócili, a Britney myślała, że to zbyt duży drobiazg, żeby się przypominać. Jednak ich apetyty rosły w miarę jedzenia. Czasami prosili ją, żeby zapłaciła za wszystkich - czy to za kręgle, czy za kawę. Uważała, że to niesprawiedliwe, ale przecież oni byli jej przyjaciółmi i myślała, że to wstyd robić im kłótnie o pieniądze. Sytuacja zaczęła irytować dziewczynę i zastanawiała się: "A jeśli przyjaźnią się ze mną tylko z powodu pieniędzy? A może nawet mnie nie lubią?".
Przychodzi taki moment, że bicie się z podobnymi myślami staje się paranoją. Britney chciała sprawdzić, czy naprawdę ją lubią, czy raczej podobają im się tylko jej pieniądze. Pewnego dnia kiedy ich spotkała, powiedziała im, że jej rodzina ma problemy finansowe. Widziała, jak wymieniali smutne spojrzenia, nic przy tym nie mówiąc. Wszystko poszło w miarę normalnie i Britney się uspokoiła. Jednak… kiedy zdecydowali się pójść do kina, dziewczyna poprosiła, aby ktoś za nią zapłacił. „Jestem spłukana" - powiedziała. „Przepraszam, oddam, jak tylko będę mogła” - dodała. Ponownie wymienili spojrzenia. Wtedy jedna z jej rzekomych przyjaciółek odezwała się: „Zrozum, nie jesteśmy tak bogaci jak ty i nie możemy cię sponsorować. Wybacz. Może wybierzesz się z nami innym razem”.
To było to! Teraz wiedziała! Jak mogła nawet pomyśleć, że ktoś nie byłby zainteresowany pieniędzmi jej rodziny! Patrzyła na nich, jak odchodzili rozczarowani i nawet nie zauważyła, że została przy niej Lea. Zapytała: „Hej, potrzebujesz pomocy? "Chcesz pogadać? Rozumiem, że to może być trudne”. Zaproponowała, żeby poszły na kawę, a ona zapłaci. Britney dziękowała Lei z całego serca, ponieważ w jakiś sposób przywróciła jej wiarę w ludzi. Od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółkami i nasza bohaterka już nigdy nie wróciła do grupy „celebrytów”.

Komentarze

 • Nie słuchaj poszukiwaczy złota, którzy są paskudni jak cholera

  osu!droid likutoosu!droid likutoGodzinę temu
 • Martynka kalbarczyk

  Grzegorz KalbarczykGrzegorz Kalbarczyk2 godzin temu
 • Też tak miałam...

  Sandra WójcikSandra Wójcik2 godzin temu
 • no mnie nikt nie lubi bo jestem z biednej rodziny i brzydka dlatego w klasie robią mi na złość a nawet jedna z byłyh pszyjaciółek tylko tak gadala by mnie ośmieszyć dowiedziala się o mnie wszystko że jestem biedna itp a potem to rozpowiedziala calej klasie :

  liomine Tineliomine Tine4 godzin temu
 • najmniej

  Stachuar X11Stachuar X115 godzin temu
 • ja raz dałem najwięcej i z kolegą dostałem najmiej

  Stachuar X11Stachuar X115 godzin temu
 • Ojejku strasznie biedna bogata i zdrowa dziewczynka ojejku ...

  Lena PietruszkaLena Pietruszka6 godzin temu
 • Jest taka zasada : ,, Każdy płaci za siebie " co innego kiedy zapraszasz dziewczynę do kina albo kupujesz jakiś drobiazg kolezance. Miałam taka sytuacje ze pożyczyłam kolezance 10 zł i nie oddała przez 2 tygodnie i to było na obozie wakacyjny u właśnie mieliśmy wyjeżdżać i nadal nie oddała tych piedziendzy;(( wiec poszłam do rodziców tej dziewczyny i byli bardzo zdziwieni ze proszę żeby ich córka od dala mi 10 zł . W końcu dostałam te pieniądze ale było mi smutno bo potrzebowałam tych pieniędzy wcześniej a ich nie miałam i teraz już nie pożyczam pieniędzy bo po tej sytuacji boje się pożyczać ludziom pieniędzy...

  Golden LIKEGolden LIKE17 godzin temu
 • jak ona poszła do liceum i były grupki tak ja mam zawsze i w żadnej nie jestem:(

  Kora studioKora studio17 godzin temu
 • Tez tam miałam 🙄

  Tap MadlTap Madl18 godzin temu
 • 0:25 Bill Gates xD

  papuga tvn abcpapuga tvn abc18 godzin temu
 • mam a raczej miałem kolegę skur...

  sprzedawcachlebasprzedawcachleba20 godzin temu
 • Ty muwisz że czasami jesteś chłopakiem a czasami dziewczyną a po drugie muwiłaś że jesteś zamorzna a w jednym odc. muwiłaś że jesteś biedny lol.

  krysti plkrysti pl20 godzin temu
  • XD tam ludzie wysyłają mu swoje historię xD

   Karina KarinciaKarina Karincia7 godzin temu
 • A ja mam tak samo ale mam farta ze mam fajnych kolegów

  4HorPL !4HorPL !22 godzin temu
 • Hej 😉

  Kiti mitiKiti miti23 godzin temu
 • Nie jestem bogaty ale wiem jak to jest mieć sztucznych przyjaczuł

  lollol gaminglollol gaming23 godzin temu
 • Ja niestety mam podobnie

  kociak plkociak plDzień temu
 • WEJDŹCIE NA KANAŁ ACTUALLY HAPPENED

  Joseph goebellsJoseph goebellsDzień temu
 • Ja miałam podobne...kiedyś miałam PRZYJACIÓŁKĘ i ona wydawała się spoko, ale nie zauważyła ze ciągle mną steruje i zachowywalam się jak jej służąca. A gdy się poklucilismy o drobiazg nie mialam osoby która by mnie wspierała w okresie gdy na mnie najerzdzala (Czyli była na mnie zla) i nie zauważyłam jak nasza przyjaźń jest toksyczna, zobaczyłam to dopiero po 3 latach... minęły już 2 lata...ciągle czuje smutek gdy o tym myślę

  XDOSIA SIKXDOSIA SIKDzień temu
 • Miałam taką samą sytuacje ale po przeprowadzce do Warszawy znalazłam prawdziwa grupę przyjaciol

  Ewa iAdamEwa iAdamDzień temu
 • Ziggi Starblock XD 02:20

  Integral LoveIntegral LoveDzień temu
 • Na górze prestiż na dole bieda sam dam se like bo nikt mi nie da.😨

  nikt xdnikt xdDzień temu
 • Ze mną było tak samo

  Piotr BrylickiPiotr BrylickiDzień temu
 • ja tez tak mam nie jesteś sama to straszne uczucie bo nie odróżniam takich ludzi

  to ja Inglisz 999to ja Inglisz 999Dzień temu
 • Jak ja bym chciała być bogata

  FireStarFireStarDzień temu
 • "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"

  TymoteuszTymoteuszDzień temu
 • Jacy okropni :(

  Dandi & MeDandi & MeDzień temu
 • To nie wstyd że im wypominasz że ci nie oddali :/ i bardzo dobrze wtedy spostrzegłaś bo jak ci nie oddają to odrazu widać :/ Dlatego ja nie mam bo wiem jak to jest

  Furry KenketFurry KenketDzień temu
 • miałem taką historie gdzie ja zawsze płaciłem za cipsy i napoje a ten gnój kacper Gaczorek ani razu nie zapłacił

  TDMJamjestmasłoTDMJamjestmasło2 dni temu
 • nie zeby cos ale ta historia opowia o mnie -_-

  Ktoś napewnoKtoś napewno2 dni temu
 • ...eeeeeee przypomniałem sobie że moi koledzy nigdy mi nie oddali moich pieniędzy :( :/ >:( >:) już wiem co robić ,mój tata ma wiatrówke 😐🔫😡

  Kuba PuźniakKuba Puźniak2 dni temu
 • Super odc :3 Bogaci szczęścia nie mają :/

  Yushi ChanYushi Chan2 dni temu
 • Janusze polskości🤑

  Karol ŁakotaKarol Łakota2 dni temu
 • XD

  piotr mardukpiotr marduk2 dni temu
 • Ja mam niestety straszny problem z zaufaniem do innych. Obecnie jestem w 6 klasie ale problem zaczął się jeszcze na początku roku szkolnego. Było tak, że w połowie 5 klasy doszedł do nas nowy chłopak. Praktycznie od razu się zaprzyjaźniliśmy. Miałam też bardzo dużo przyjaciółek które uważałam za prawdziwe. Ten kolega który doszedł do klasy zaczął jakieś 3 miesiące później niby chodzić z moją przyjaciółką. Bardzo się cieszyłam bo spotykaliśmy się we trójkę przez całe wakacje. Na początku 6 klasy ta moja przyjaciółka zerwała z nim rzekomo przeze mnie, bo moje inne niby przyjaciółki obgadywaly mnie i ona uwierzyła. Było, i jest to dla mnie bardzo trudne bo w kilka dni straciłam wszystkie przyjaciółki. Co najgorsze one wzbudzały we mnie specjalnie poczucie winy mimo że nic nie zrobiłam. Ogólnie uważam że związek w tym wieku to straszna głupota bo oni nawet ze sobą nie rozmawiali. No ale na szczęście został ze mną ten mój przyjaciel, i teraz jest moim bff i jestem za niego w 100% pewna że mnie nie zostawi ❤️

  Sremilka 669Sremilka 6692 dni temu
 • Ja kiedyś zrobiłem jednemu gościowi aferę o 2 grosze, bo wiecie nie chciał mi oddać i przez rok za nim łaziłem. Chodziło tu o zasadę: dziś dwa grosze, jutro dwa złote, a po jutrze dwie dychy.

  Tonnik PLTonnik PL2 dni temu
 • Ktos z mojej rodzinny tez tak mial a wlasciwie miala ale juz znslazła swoich friendsów real

  patiśka lpspatiśka lps2 dni temu
 • mnie nikt w szkole nie lubi bo mam inny odcień skóry:(

  antosia antoniaantosia antonia2 dni temu
 • Ja mam najlepszą przyjaciółkę

  Deldaczi KotDeldaczi Kot2 dni temu
 • Mhhhhhh.... 1:46 o nie naruto czy to twój Clan?

  Clauduśia PLClauduśia PL2 dni temu
 • Ja mam przyjaciela, dosyć fajnego. Ale czasami przesądza, mieliśmy zrobić prezentację na geografię wraz z innym kolegą. Spotkaliśmy się w domu mojego przyjaciela, omówiliśmy projekt czytaliśmy kwestię Oskar mój kolega się nie nauczył, a Benio mój "przyjaciel" na to że nic się nie stało. Ja się nauczyłem tylko połowy tekstu ale nie powiedziałem go bo jego matka była w pokoju, a ja się wstydziłem przy niej mówić. I nie powiedziałem, a on do mnie boże Czarek mówiłeś że się nauczyłeś. I mówił że boi się o mnie, że powiem źle na projekcie. Później graliśmy w GTA na PS3 i nie umiałem sterować bo nie mam psa. Ustawił mi wszystkie kody, a ja nie chciałem kodów. Zabiłem się szybko bo jakiś nie znany kod mi dał i zginąłem, a on do mnie "CO ZA DEBIL". I wcześniej do mnie mówili że jestem przyciemniony bo czegoś nie zrozumiałem, albo źle coś zrobiłem. A ja nie umiem się stawiać, więc nic na to nie zareagowałem.

  Żółwik NinjaŻółwik Ninja2 dni temu
 • Miałem 5 przyjaciół okazało się że Mikołaj przepisuje się do innej szkoły w oblęgorku . Pewnego dnia na w-f skręciłem kostkę nauczyciel kazał mi usiąść , ale to nic nie dało. Skakałem przez całą szkołę. A tu do szatni a tu do klasy. Nikt tego nie widział. Jak skączyły się zajeńcia Miłosz pomógł mi zejść ze schodów a Franek poleciał ze szkoły do domu a potem wrócił powiedzieć mi że mój rodzić podjedzie pod szkołę. Teraz wiadomo kto to najlepszy przyjaciel. Adam i Maciek nic nie zrobili. Sprawa potacza się tak że tata bieże mnie do lekarza zbadał mnie i polecił nam stabilizator. Do tont go mam. Dzięki Franku Stępniu

  Jerzyk DrogoszJerzyk Drogosz2 dni temu
 • _Świetne!!!_

  Cati qCati q3 dni temu
 • Kiedyś jak byliśmy w sklepie przed lekcjami i porsili żebym za nich zaplacial

  Klaudia FogelKlaudia Fogel3 dni temu
 • Mnie jedna taka Klaudia oszukiwała codziennie wychodziła ze mną na dwór żebym jej Zdjęcia robiła chciałam już powiedzieć "co ja fotograf jestem?" ale nie byłam na tyle odwazna a teraz żałuję potem chciała żebym jej kupowała w sklepie wszystko co ona sobie zechce i nie oddała mi pieniędzy. Zgłosiłam to do swojego wychowawcy i ona mi potem oddała jakieś 2 złote a dużo razy mnie tak wykożystała więc powinna mi oddać o wiele więcej ale już się upominać nie chciałam ..

  Natalia GłuszkowskaNatalia Głuszkowska3 dni temu
 • Ja jestem bogata i mam auto za 500.000

  Ariana LpsAriana Lps3 dni temu
 • Bo tak sami jest ze mną

  tuantuan3 dni temu
 • Też tak miałam. Moja przyjaciółka Colleen bardzo lubiła kolekcjonować naklejki. Wydawała się bardzo miła. A ja miałam dużo naklejek. Pewnego dnia postanowiłam ją sprawdzić. Więc powiedziałam że nie mam naklejek bo mi się skończyły. To oczywiście nie była prawda. Potem zaczęła być wredna obgadywać przy mnie moje prawdziwe przyjaciółki mówiła na nas kłamstwa przy pani dyrektor i pedagog mieliśmy potem dużo problemów przez 3 dni z rzędu musieliśmy chodzić do pani pedagog. Pewnego normalnego dnia gdy w szatni nie było nikogo przyszła jej mama i mnie w niej zatrzasnęła zaczęła mnie oskarżać o różne rzeczy. Miałam świadków a w szkole na.szczęście były kamery. Moja kuzynka przy tym była i mnie wspierała. Ja i moje przyjaciółki skończyłyśmy z nią przyjaźń a teraz już z nią nie.rozmawiamy. To moja historia.

  bogusia zembalabogusia zembala3 dni temu
 • jestem pietnastotysiecznym lajkowcem

  GatarXGatarX3 dni temu
 • Moi przyjaciele byli ze mną dla pracy domowej

  GogoleuszGogoleusz3 dni temu
 • Jak to się mówi zdrajcy kłamcy wszystkie kurwy siebie warte

  Kacper Bezczel V2Kacper Bezczel V23 dni temu
 • Zuzanna ŻołaZuzanna Żoła3 dni temu
 • Da ktos LIKE

  Roksaxia RoksaxiaRoksaxia Roksaxia3 dni temu
 • Też tak miałam :)

  Sheila XDSheila XD3 dni temu
 • Ja mam 1 przyjaciela ale prawdziwego znamy się od 6lat

  Maria piłkarkaMaria piłkarka3 dni temu
 • Wiem coś o fałszywych przyjaciołach...

  Just meJust me3 dni temu
 • Kocham spędzać czas na YT oglądając wasze filmy!

  ParadissParadiss3 dni temu
 • to uczucie kiedy jesteś bogatszy od dyrektora

  AnimationDayAnimationDay3 dni temu
 • Czy to napewno prawdziwa historia przecierz w polsce nie płacimy dolarami

  Bruno DutkaBruno Dutka3 dni temu
 • Wtf PL-vision, przestań mi to pokazywać...

  SovelSovel3 dni temu
 • 👇:-D

  psycho fannpsycho fann3 dni temu
 • Lana

  NGMATQNGMATQ3 dni temu
 • A to ci dopiero... u mnie przez całą podstawówkę i gimnazjum było to szufladkowanie a w szkole średniej się to zmieniło.

  W T M L Ø NW T M L Ø N3 dni temu
 • Mam problem z moim przyjacielem. Raz jest dla mnie miły, raz mnie przezywa

  xfydr 782xfydr 7823 dni temu
 • Eeee tam. Wszystko można zastąpić odpowiednio dużą kasą. Twoimi przyjaciółmi mogą być Bolek Chrobry i Zygmunt Stary

  PrzemeczkePrzemeczke3 dni temu
 • U mnie tak samo ;-;

  #Rainbow Dream##Rainbow Dream#3 dni temu
 • Ja nie mam i jest mi źle

  natalia Przy.natalia Przy.4 dni temu
 • Kocham ten kanał 😍😘

  Słodka KotkaSłodka Kotka4 dni temu
 • U mnie w klasie już są podgrupki, a jestem dopiero w 4 klasie 😉

  Oreo GamesOreo Games4 dni temu
 • Ja tak mam nawet w podstawówce. 😑

  KarolinaKarolina4 dni temu
 • Bzdura... gorzej jak się nie ma pieniędzy...

  magda magdamagda magda4 dni temu
 • Mam podobnie xD ale jak ktoś odemn pożycza np 30zł to musi oddać 40zł XDDDDD

  Nataaa ArtsNataaa Arts4 dni temu
 • Jesteście jak szopy pracze. Kradniecie, ale tylko ze śmietnika.

  Maya MinuminatiMaya Minuminati4 dni temu
 • *A na końcu wszyscy powiedzieli* *"it's a prank bro"* *Koniec!*

  Avesome SlimesAvesome Slimes4 dni temu
 • Fajny edukujący film propsy

  czekolada gamingczekolada gaming4 dni temu
 • Ja czasami pożyczam pieńądze ale potem mi oddają

  Luccy ;-;Luccy ;-;4 dni temu
 • Tacy ludzie dla pieniędzy to gowniarze 😱

  MEGA ADAM YT wasz adamMEGA ADAM YT wasz adam4 dni temu
 • Miałem podobną sytuacje pszyjaźnił się ze mną tylko dlatego bo jako brata miałem mistrza polski w MMA 😩

  Cyber XkamolxCyber Xkamolx5 dni temu
 • Z kąd ja to znam....

  Androidowa Girl UnicornAndroidowa Girl Unicorn5 dni temu
 • Te wszystkie historie są cudowne, ale ja i tak prawie nikomu nie ufam.

  Delfina LutherDelfina Luther5 dni temu
 • Miałam tak samo ale na szczęście mam prawdziwą przyjaciółkę ❤

  MiaMia5 dni temu
 • Русские есть???????

  [ez]. romuś[ez]. romuś5 dni temu
 • 3:13 3:30 5:47 3:12 5:46 Ile oni piją kawy boje sie o nich

  Gabi kontratakujeGabi kontratakuje5 dni temu
 • Ja tak mam...

  Anonimowa LamaAnonimowa Lama5 dni temu
 • Ja miałem tak że jeden chłopak był ze mną nie dla pieniędzy tylko dla zabawy i kiedyś było tak że złapłaćłem mu za paluszki nie oddał potem za szable drewnianą i kiedy koniczył się rok szkolny do Piero mi oddał to była śmieszna historia 😁 dziś się nie nawidzimy

  pacek genezispacek genezis5 dni temu
 • Moi przyjaciele byli ze mną! (Dla pieniędzy)

  ekogroszek plekogroszek pl5 dni temu
 • Ja jestem z przeciętnej rodziny i wszystko jest ok (;

  Nikolaa YTNikolaa YT5 dni temu
 • Złoto

  TakaMrufka DórzaTakaMrufka Dórza5 dni temu
 • Dlatego na świecie potrzebny jest komunizm CZEKAM NA HEJTY

  BartekGamerPLBartekGamerPL5 dni temu
  • Ja też. Kocham popierać zdanie tych ludzi.

   Mateusz PoździkMateusz Poździk5 dni temu
 • Ja powiedziałem swojemu koledze ze kocham się w emilce a on najlepszy kolega jej to powiedział do tej pory jest mi wstyd jak z nią rozmawiam 😶

  Andrzej GajdaAndrzej Gajda5 dni temu
  • J dajcie mi 30 like bo nigdy nie miałem miałem tylko 27

   Andrzej GajdaAndrzej Gajda5 dni temu
 • Ja się przyjaźnie tylko z moimi pieniędzmi. Najlepsi przyjaciele i jeszcze nigdy mnie nie opuścili

  filipfilip5 dni temu
 • mi tak samo :(

  ANNA MALINOWSKAANNA MALINOWSKA5 dni temu
 • 0:01 xDDD

  Madzik :3Madzik :35 dni temu
 • fajnie byłoby gdyby te historie były prawdziwe ://

  come on honeycome on honey6 dni temu
 • Ale to prawdziweeee 😭😭😭 Moja była przyjaciółka była ze mną 11 lat dla kasyyy

  kubek z kaktusemkubek z kaktusem6 dni temu
 • Ja miałam fałszywą przyjaciółkę...

  XLama VlogXLama Vlog6 dni temu
 • ja chodzę do nowej szkoły i nie mam jeszcze przyjaciół ale mam nadzieję że niedługo skimś się zaprzyjaźnie

  Natka PietruszkaNatka Pietruszka6 dni temu
 • Ja mam... Miałam najleprzą przyjaciółkę i byłyśmy bardzo szczęśliwe do momentu... Do naszej klasy doszły dwie dziewczyny. Ala i Karolina.. (Alicja była kiedyś moją przyjaciółką i nigdy się nie rizdzielałyśmy dopuki ona nie poszła do innej klasy niż ja..) Moja przyjaciółka nie chciała zabardzo mieć z nimi doczynienia... wmawiala mi w kółko że Ala jest zła i lepi się do jej chłopaka, że jest rudą małpą.. miałam tego serdecznie dość.. W końcu nadeszły moje urodziny.. zaprosilam na nie Ale i Laure. ( Laura to ta przyjaciółka .) Oczywiście zrobiła mi awanturę że nie mogę jej zaprosić bo inaczej ona nie przyjdźcie .. Naszczęscie moja mama się tym zajęła .. Po moich urodzinach Laura zaczęła przyjaźnic się z Alą, a mi zakazywala sie spotykać.. Postanowiłam więc zakolegowac się z Majką i myślałam, że w końcu wszystko się zmieni. Niestety Laura i tym razem odbiła mi przyjaźń z Majką i znowu zabroniła mi się spotykać.. za każdym razem mówiła mi jaka to Majka jest zła i okrutna.. Po czym sama zaczęła się z nią przyjaźnić.. miałam tego dość zostałam wtedy już sama.. w końcu wzięłam się w garść i prze mówiłam do Laury.. była zła że ja mam do niej pretensje... chciałam zerwać tą okrutną przyjaźń ale ona na to nie pozwalała... na szczęście Nie pozwoliłam tak sobą pomiatać i mam ją teraz głęboko i daleko gdzieś a ja koleguje się z Alą Karoliną i Majką.. od tamtego zdarzenia straciłam już do niej zaufanie.. Nikomu nie życzę takiej przyjaźni..

  Martyna PłonkaMartyna Płonka6 dni temu
 • Kiedyś się dowiedziałam, że moja "przyjaciółka" zadawała się ze mną tylko dlatego, że dobrze się uczę i zawsze pozwalałam jej ściągać lub podpowiadałam na sprawdzianach... Naprawdę nie było we mnie nic wartościowego, że wybrała taki nieistotny powód?

  Empty GirlEmpty Girl6 dni temu
 • Ja mam takie problemy

  Zajra GachaZajra Gacha6 dni temu
Moi przyjaciele byli ze mną dla pieniędzy