Komentarz Tygodnia: e-Dowód - kto podejrzy nasze tajemnice?

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
O propozycji wykreślenie słów „Bóg, Honor, Ojczyzna” z polskich paszportów, o tym dlaczego nikt nie pyta polityków o zagraniczne majątki, o domu dziennikarza przy Foksal, o aresztowaniu brata i byłego asystenta komisarz Bieńkowskiej, o kulisach utworzenia e-dowodu, o tym, kto zarządza systemem viaTOLL, o rozpoczęciu przekopu Mierzei Wiślanej, o nadchodzących wyborach europejskich.
Najbliższe spotkania:
Racibórz - 14 marca o 18:00 w Zamku Piastowskim
Wrocław - 15 marca o 18:00 w siedzibie NSZZ „Solidarność”, pl. Solidarności 1/3/5, I piętro, sala nr 105
_
"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__
gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

wyświetleń
148,469

Komentarze

 • Dziękuję za komentarz - cenię w Panu właśnie to, że mówi Pan to, co myśli :) A jeśli z czymś się nie zgadzam, to tylko pobudza do zamyślenia się, czy może nie ma Pan racji.

  Piotr KozierskiPiotr Kozierski24 dni temu
 • Bardzo Pana lubię, ale nie wierzę w niepodległość Polski. To jest koniec. Wszyscy zmierzają do jednego super państwa.

  Smok WawelskiSmok Wawelski28 dni temu
 • Chylę przed panem czoło

  Edmund StańczakEdmund StańczakMiesiąc temu
 • Panie Witku moze zbudowac PLASZCZYZNE podobna do facebooka bez ograniczen spolecznosc w DOMU POLSKIM

  Ala & Janusz PawlakAla & Janusz PawlakMiesiąc temu
 • Panie WItku moze trzeba kupic bombe atomowa od Chinczykow i zbroic sie jak najszybciej i polaczyc kraje trojmorza.......

  Ala & Janusz PawlakAla & Janusz PawlakMiesiąc temu
 • Przepraszam Pana.

  Marek KosturekMarek KosturekMiesiąc temu
 • Nie kurwa to jest jakaś katastrofa te ćwoki dają robić dowody szkołom!!!!! P O R A Ż K A

  Michał Sparki22Michał Sparki22Miesiąc temu
 • Panie Gadowski czy pan naprawde mysli ze wyznawcy cielca ze zlota dzisiaj rzadacy Polska pozwola na wpisanie do paszportu polskiego slow - BOG ; HONOR OJCZYZNA ? Te trzy slowa to jak woda swiecona dla diabla ! Czy pan mysli ze zydzi Izraela , ktorzy nielegalnie co roku dostaja tysiace paszportow polskich pozwola wpisac w nie te trzy slowa BOG ; HONOR ; OJCZYZNA ? Przeciez zydowska Ojczyzna jest Izrael , a te slowa beda w polskich paszportach ! Niech pan nie bedzie takim optymista w tej sprawie . A moze ze wzgledu na to ze pan w ostatnim czasie unika podstawowych problemow Polski / 447, zydowski rzad , miliony glinskiego dla zydow i ich cmentarze , narada wojenna w sprawie Iranu , Grupa Wyszechradzka w Izraelu , plucie zydow i amerykanow na Polske na naradzie wojennej / Gdzie pan zginal ? To sa tematy na , ktore Polacy chca zapoznac sie z pana opinia . Jezeli pan o tym nie mowi , tylko o czm innym - niemcach , zabojstwach i innych malo waznych sprawach , to znaczy ze mosi pan miec jakkis powod . Miejmy nadzieje ze nie jest to odwrocenie uwagi Polakow od zdrady rzadu Morawieckiego na rzecz zydowskich pasozytow , na zyczenie zydowstwa rzadzacego Polska ? Gadowski tracisz zaufanie .

  Jerzy ParzymiesJerzy ParzymiesMiesiąc temu
 • To niemozliwe jest , zeby w Polsce bylo tylu debili, ktorzy wciaz glosuja na tych, ktorzy nadal robia wszystko, zeby nic sie nie zmienilo... Przeciez nieprawdopodobnym sie wydaje to, ze Polska to zbior bezmozgich samobojcow ...

  J JJ JMiesiąc temu
 • Witoldzie - prawa jest taka, że "rząd" PIS to, antypolskie prożydoamerykańskie GÓWNO... I żadne "plusy" tego nie zmienią, nie naprawią...

  Tamer ScammersTamer ScammersMiesiąc temu
 • DOBRE! ! ! 😁😀😁 Wszystkie kaczki z jednej PACZKI ...! Dopowiem - z hazarskiej PACZKI ! ! ! To Stalin PRZECIEŻ zmontował tą hazarską PACZKĘ nawożac do Polski przodków tych hazarskich POciotkow ! A nawiasem dlaczego Kaczyński nie bierze się za Bodnara! A może to on napuśił tego Rzecznika? .... Może to jest DOBRE PYTANIE jak "Dobra zmiana" !? " - DOBRA ZMIANA"??? ! - chyba dla Polskiego BARANA?!!!!

  Janusz SzczesnyJanusz SzczesnyMiesiąc temu
 • Mam wrażenie, że nastąpił czwarty rozbiór Polski.

  Dorota SDorota SMiesiąc temu
 • 14 sierpnia razem:)

  ag nyag nyMiesiąc temu
 • Panie Witoldzie zdrowia życzę, widać po panu zmęczenie, odpoczynek, wakacje się należą.

  Julek oxiJulek oxiMiesiąc temu
 • Witek odrób prace domową-na chipach e-dowodów NIE MA DANYCH BIOMETRYCZNYCH! W Polsce nie ma firmy,która może zrobić te chipy. Odbiegając od tematu pozdrawiam i czekam na następny KT.

  Hans KlossHans Kloss2 miesięcy temu
 • Nie sposób się z panem nie zgodzić w niemal każdej poruszanej przez lata kwestii Panie Witoldzie. Serdecznie pozdrawiam.

  Tomcat ZorroTomcat Zorro2 miesięcy temu
 • Witam. Co będzie dalej , usunąć trzeba będzie godło narodowe?

  Ania BeautifulAnia Beautiful2 miesięcy temu
 • dziekuje za material

  wujekWONTwujekWONT2 miesięcy temu
 • Polski e-dowód jak polski F-16. Wystarczy że komuś w USA coś się nie spodoba i wciśnie czerwony guzik a nasze jastrzębie zaczną spadać jak kawki. Państwo teoretyczne.

  chris15939chris159392 miesięcy temu
 • P. Gadowski to główny specjalista od szczucia Polaków na Polaków. Czy zna Pan słowa "człowieczeństwo, dobro, miłość"? Czy byłby Pan (rzecznik Boga w paszporcie) w stanie wskazać, czy kiedykolwiek Jezus potępił homoseksualizm? - Przecież Jezus wiele grzechów potępiał i nauczał jak je identyfikować a jakoś tego zjawiska nie potępił. Słusznie, bo nie jest grzechem to jakie mamy cechy wrodzone, które nie są naszą winą ani zaletą.

  Anna GrzegorzAnna Grzegorz2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie dziękuję prawda najważniejsza

  Robert czaterRobert czater2 miesięcy temu
 • Dane z plików jpk mają USA.

  Grzegorz ToczekGrzegorz Toczek2 miesięcy temu
 • Proszę walczyć o prawdę . Tylko ona jest warta ryzyka stracenia życia naszego.

  SS321SS3212 miesięcy temu
 • 26 maja br. wszystkie nasze głosy na dziś na PIS, bo na dziś nie ma lepszego pomysłu.

  Krystyna JaroszKrystyna Jarosz2 miesięcy temu
 • Żadnych wrażliwych danych o Plakach tylko w Polsce!!!

  Krystyna JaroszKrystyna Jarosz2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie, Pan jest nadal Niezależnym Dziennikarzem. I tak trzymać!! To już umarły zawód.

  Krystyna JaroszKrystyna Jarosz2 miesięcy temu
 • RPO Bodnar nie chcemy Cię -My, Obywatele Polski - wypad, tylko trzeba się podać się do dymisji i Broniarz - proszę o ten beton z ZNP. Kto Go tak zabetonował w ZNP?

  Krystyna JaroszKrystyna Jarosz2 miesięcy temu
 • Jestem analitykiem w branży IT, 2 WAŻNE rzeczy - 1) e-Dowód, i 2) system poboru opłat "Viatol" lub podobny - MAM NADZIEJĘ, że się Pan myli ... 1) e-Dowód, - pomysł dobry, z wykonaniem już gorzej, nie wiem jaką technologię wybrano, ale zakładam, że "na samych chipach" danych jest niewiele. Kto jest dostawcą chipa - jest sprawą drugorzędną, nic mi nie wiadomo, aby Polska produkowała BEZPIECZNE chipy ... Wiem jak TO POWINNO DZIAŁAĆ, na kartach powinny być chipy z tak zwanym "podpisem elektronicznym + dla prostszych zastosowań RFID - na samej karcie danych powinno być NIEWIELE więcej niż w formie pisemnej jest na "normalnym plastikowym dowodzie" - dane powinny być NA SERWERACH, np PESEL, CEPIK (nie ma przeszkód by DO był JEDNOCZEŚNIE prawem jazdy, dane medyczne na serwerach NFZ.) za ZGODĄ właściciela dowodu - dodatkowe dane SZYFROWANE ... Mile widziany może być ZA DOPŁATĄ wbudowany "PENDRIVE" - szyfrowany oczywiście ...DO powinien JEDNOCZEŚNIE być nośnikiem podpisu elektronicznego i umożliwiać szyfrowanie asymetryczne - to byłby postęp. NIE MA ŻADNEGO POWODU, aby dane "wędrowały do Niemiec", poza sytuacją, gdy w Niemczech chcemy skorzystać z tego dowodu. Ten sam dowód mógłby być także kartą płatniczą i bankomatową - po dowiązaniu do niego usług bankowych (po stronie serwerów rzecz jasna) ... pl-vision.com/detail/wideo-IWIq7213eP0.html 2) "viatol" - NIE TRZEBA WYMYŚLAĆ KOŁA w Norwegii funkcjonuje system ROZLICZANIA PRZEJAZDU za płatne odcinki MIĘDZY INNYMI - w oparciu o SKANOWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH - (które też są rejestrowane w Polsce na drogach i nie tylko) ... Obcokrajowiec NIE MUSI NIC ROBIĆ - rachunek za przejazd przychodzi do domu (do pracy) zależy na kogo zarejestrowany jest samochód - do Polski przychodzi PO POLSKU ... Proste ? Kamery już mamy, CEPIK też, trzeba POWIĄZAĆ JEDNO Z DRUGIM WYGODNYM systemem IT ... MINUS - to może być 2 w 1 - czyli TAKŻE ODCINKOWY POMIAR PRĘDKOŚCI ... Dlaczego Polsce na tym nie zależy ? Jak to funkcjonuje w Norwegii pl-vision.com/detail/wideo-bpkg3AwmB2E.html Płatności na stacji paliw w oparciu o ten sam system. pl-vision.com/detail/wideo-0xQDRclNYYQ.html

  Tomek72 PLTomek72 PL2 miesięcy temu
 • Świetny komentarz. Brawo Panie Witoldzie.

  Krystian SkibaKrystian Skiba2 miesięcy temu
 • www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

  Rafał KcharskiRafał Kcharski2 miesięcy temu
 • Panie Witku, Polacy w GB za panem murem

  Karol PuchniarskiKarol Puchniarski2 miesięcy temu
 • pl-vision.com/detail/wideo-x8PH2Iax7n8.html

  Marcin DeruckiMarcin Derucki2 miesięcy temu
 • PiS pięknie wygląda tylko w TVP - w rzeczywistości prezentuje impotencję polityczną. Za ich rządów nie udało się tak naprawdę nic poza programami socjalnymi. Żadnych reform które ponoć miały pozwolić wstać nam z kolan nie byli w stanie przeprowadzić. Dlaczego? Są 2 możliwości - albo się boją albo mają w tym swój (a raczej naszych wspaniałych sojuszników) interes.

  Piotr SzymańskiPiotr Szymański2 miesięcy temu
 • Uwielbiam Pana słuchać !!! :)

  Sebastian WalczakSebastian Walczak2 miesięcy temu
 • Doskonała robota, Szanowny Panie Witoldzie! Dziękuję za odważne demaskowanie czerwonych burżujów bolszewickich.

  Perun66Perun662 miesięcy temu
 • Panie Gadowski, a co z realizacją snu, kiedy idziemy Szlakiem Jakubowym ?

  ziarenko ziarenkoziarenko ziarenko2 miesięcy temu
 • PIS to juz nie jest Pis to koalicja. PIS ma juz malo do gadania to koalicjanci rzadza

  BasiaBasia2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie, proszę nie patrzeć na innych i na ich kręcenie nosem, zawsze będą krecić, to co Pan robi, to otwieranie oczu innym boli ich i będzie bolało. Pan niechaj będzie ponad to.

  Tonikk 2Tonikk 22 miesięcy temu
 • Chwała niezależności i szacun dla trudnego losu bycia niezależnym. Z tymi zagranicznymi systemami to skandal ale z 2giej strony gdyby miała to być taka państwowa kupa informatyczna jak ePuap - to byłby kolejny z wielu dowód - że wszystko co państwowe jest do BANI

  blablablabla2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie, niech Pan podpada. W Polsce za dużo jest tych, co to bez mydła!

  Wlodzimierz GlatteWlodzimierz Glatte2 miesięcy temu
 • 900 mln ludzi gloduje i Jezus z Zydami to wiedzą

  Ewa PolusEwa Polus2 miesięcy temu
 • Czerwone jaskułki polecam film otworzcie oczy Polacy

  Ewa PolusEwa Polus2 miesięcy temu
 • To że ktoś (np. Niemcy) ma kopię kodu źródłowego oprogramowania nie oznacza jeszcze nic. Ważne, żeby oprogramowanie które używane będzie w systemie e-dowodu było skompilowane w kraju, na podstawie kodu źródłowego który uprzednio został poddany audytowi na okoliczność backdoorów.

  blogfilesblogfiles2 miesięcy temu
 • Dziękuję Polonii Polskiej za 447

  Andrzej ZakrzewskiAndrzej Zakrzewski2 miesięcy temu
 • Dziekuje

  Ela PolcynEla Polcyn2 miesięcy temu
 • Pani Sędzia była w stresie ponieważ w Polsce jest zagrożona praworządność. Wypiła kilka drinków ponieważ chciała się odprężyć przed kolejną batalią o demokracje. Nie przypuszczała że dopadną ją kaczystowscy siepacze. Zakładam nawet scenariusz że celowo upito Panią Sędzie i zmuszono do prowadzenia samochodu. Biorąc te oczywiste dowody pod uwagę Pani Sędzia zostanie oczyszczona z zarzutów i dostanie awans. Stawiam właśnie na takie rozwiązanie. Dlaczego? Dlatego że to Sędzia oceni Sędziego, a kruk krukowi oka nie wykole.

  Brak DanychBrak Danych2 miesięcy temu
 • LGBT jest dobra do tepienia na pasozydnicze szczury Polecam przed zarzyciem przeczytaj ulotke badz skonsoltoj sie z najblizszym Tobie weterynarzem Do nabycia we wszytkicha pasozydniczych aplekach

  Tretown TretTretown Tret2 miesięcy temu
 • Prokuratura podjęła decyzję. Nie będzie ponownej ekshumacji ofiar w Jedwabnem - podała wp

  salamandra salamandrasalamandra salamandra2 miesięcy temu
 • Jest coś takiego jak "prawicowy" albo "prawy", czy "historyczny" Bóg. Bóg, spójny z honorem i ojczyzną, z historią i ciężkimi losami Polski. Nie sposób go pominąć, bo odegrał i odgrywa wielką rolę. Dawał ginącym Polakom moc i nadzieję, motywację, był podporą moralności i nieugiętości. Problem jest taki, że ten w moim odczuciu niekwestionowalny Bóg jest zbieżny z Bogiem wiary. Co innego patriotyzm, ojczyzna i moralność, a co innego (niestety) wiara. Z tym jest różnie. Niektórzy są wiarą wcieloną, niektórzy muszą sobie ją odpowiednio uzasadnić, niektórzy wykorzystują ją jako narzędzie do odniesienia sukcesu w pewnych kręgach (takich jest wielu), a niektórzy ... mają z nią istotny problem. Ci co odważniejsi mówią nawet o ateizmie, a wielu szuka jej poza katolicyzmem (neo-protestancka nowa ewangelia jest tego idealnym przykładem) lub po prostu o niej nie myślą. Tych OSOBISTYCH postaw nie powinniśmy oceniać. Życie bez wiary w Boga to nie życie z Owsiakiem, albo PRLem. Świat jest duuuużo bardziej złożony i, na szczęście, ciekawszy! Zawiera bardzo pozytywne, humanistyczne, bogate i wartościowe aspekty życia bez wiary, bez Boga-wiary. Ale - i tu się na pewno zgodzimy, żyjąc bez wiary, musimy myśleć o honorze, o ojczyźnie i o wartościach, z które ginęli wielcy Polacy. To możliwe. Tak myślących prawych Polaków są tysiące!

  Dominik CzerwińskiDominik Czerwiński2 miesięcy temu
 • Polaka brać odradza sie dzieki Braunowi a nie dzieki panu . Pan tylko stęka popierając slepo pis

  Cintro nCintro n2 miesięcy temu
 • ciekawe czy dowód osobisty będzie umożliwiał głosowanie gdziekolwiek na świecie bez zezwoleń i zatwierdzeń?

  Matiz - "Life is brutal"Matiz - "Life is brutal"2 miesięcy temu
 • Może pan redaktor radośnie odszczeka? www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

  IMHOIMHO2 miesięcy temu
 • Jan by my dwa takie Gadowskie mieli, to by my se sami the wojnę wygrali. Wielki szacunek Szanowny Panie.

  Wacław SternalWacław Sternal2 miesięcy temu
 • "Księga Prawdy"

  The Remnant Army of Jesus ChristThe Remnant Army of Jesus Christ2 miesięcy temu
 • Dzień dobry

  Kamil CiezakKamil Ciezak2 miesięcy temu
 • Pozdrawiam z LV, tu są parafie gdzie można uczestniczyć w mszach św. po polsku, są gorzkie żale i droga krzyżowa np. parafia OUR LADY of LAS VEGAS CATHOLIC CHURCH; 3050 Alta Drive in Las Vegas, Nevada 89107

  Marco mobileMarco mobile2 miesięcy temu
 • Tylu podobno zdolnych informatyków i elektroników, wystarczy tylko tym ludziom godziwie zapłacić a nie wysługiwać się niemieckim systemem. Ale tak to jest jak decyduje kolesiostwo i nepotyzm, pieprzone maronetki - jakby to zgrabnie ujął Andrzej Brenner ;-) Panie Witoldzie co do znp to ja byłbym ostrożniejszy w ferowanu komentarzy. To prawda, że pan Broniarz to żywa skamielina rodem z PRL i kumanie się z opozycją to fatalny wizerunek. Znajomi peeselowcy już pocztą pantoflową po wioskach i miasteczkach podrzegają nauczycieli do strajku. Niemniej jednak prosiłbym nie patrzeć tylko na otoczkę polityczną. Pani Zalewska po szumnych obietnicach została oddelegowana do UE za rzekome osiągnięcia a tymczasem nauczyciele zostali zostawieni sami sobie z pensjami na poziome takim jak na terytoriach okupowanych. Zapewne oczekiwałby Pan żeby pana syn w przyszłości był kształcony przez dobrych i należycie wynagradzanych nauczycieli a nie politycznych niewolników, bo tylko - paradoksalnie - tylko to czerwone ZNP się za tą grupą zawodową ujęło. A książka - kurde siadłem po Niedzielnej mszy do lektury i cholera byłbym o Bożym świecie zapomniał. Czyta się wyśmienicie, chociaż nie każdy zrozumie "specyfike mówienia po krakosku" ;-) Dwa, człowiek po tej lekturze będzie rozdarty... ale lepsze to niż łykanie fekaliów z mainstreamu. Pozdrawiam Pana i całą rodzinę.

  Tom PTom P2 miesięcy temu
 • Co do dowodu, a raczej chipu, to Niemcy nie muszą mieć dostępu do danych osobowych, ale mogą generować fałszywe dane skoro to ich technologia. Sam chip produkuje się na miejscu, ale jego architektura i sposób programowania jest licencjonowany. W Polsce są specjaliści od kryptografii ale chipu jak do tej pory chyba nie opracowaliśmy, a szkoda, bo skąd by nie kupić technologii tego układu, to zawsze jesteśmy narażeni na to, że ktoś ma tzw. backdoora do chipu i tak swoje zrobi. Może research w MSW był kiepski i nie znaleźli polskiej firmy, która opracowała taki chip, a może jednak te polskie nie zapewniały wystarczającego bezpieczeństwa, bo taki chip przy próbie ingerencji powinien bezpowrotnie tracić dane i wtedy będzie bezpieczny, a jedynie możliwy byłby tylko odczyt po jednorazowym zapisie danych podczas produkcji i chyba ten chip spełnia ten warunek, bo ostatnio wyprodukowano 700 e-dowodów z błędami i zamiast przeprogramować co byłoby prostsze i tańsze, to je wycofano. Może jednak nie jest tak źle?

  Stefan OkrzejaStefan Okrzeja2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie, jak zwykle komentarz doskonały i bardzo potrzebny ! Dziękujemy !

  Piotr Mazi MazurekPiotr Mazi Mazurek2 miesięcy temu
 • Dziękujemy za wizytę w Raciborzu a ja osobiście za dedykację na książce ;)

  Rado XRado X2 miesięcy temu
 • sprostowanie ?! www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego?fbclid=IwAR3ZNMw0qogsVveOFu8HJfsJWgDwrHhYzQCib44Jz_U2_T1_x5jIaH7ZKhw

  LechLech2 miesięcy temu
 • kiedy Witold zrozumiesz ze pis to zydowski pachołek? kurwa otwórz oczy.

  Malinowy Gościu mgMalinowy Gościu mg2 miesięcy temu
 • A dlaczego nie przejdzie Panu przez gardło słowo ŻYD

  PituPitu TVPituPitu TV2 miesięcy temu
 • lgbt - lej geja batem tato

  Andrzej matuszewskiAndrzej matuszewski2 miesięcy temu
 • Holenderska technologia = Gemalto?

  malin017malin0172 miesięcy temu
 • popieram

  FILPROM ARiPFILPROM ARiP2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie....prawda tylko prawda. Razem i wspólnie. Życzę zdrowia i wytrwania

  Aneta GuglasAneta Guglas2 miesięcy temu
 • Moi rodacy to naród mocno zapracowany, zatyrany nie mający czasu śledzić polityki z różnych źródeł więc jest manipulowany przez tych pseudo patriotów. Ale proszę was idźcie na wybory 26-05-19 w Dzień Matki i zróbmy Matce Polsce prezent i zagłosujmy za opcją konserwatywną dla naszych dzieci i wnuków bardzo was o to proszę

  Piotr LitwinPiotr Litwin2 miesięcy temu
 • Proszę poruszyć temat: konflikt agrounii z ministerstwem rolnictwa.

  Maciej KotulaMaciej Kotula2 miesięcy temu
 • Polonia walczy z 447, a nasz rząd? Powodzenia panie Witoldzie

  Jakub RadtJakub Radt2 miesięcy temu
 • Pomyślności!

  Ma RysiaMa Rysia2 miesięcy temu
 • Przeciez juz dawno byla mowa o czipach.ilu juz polecialo dla szpanu wyrabiac nowosc.

  Maya TyskaMaya Tyska2 miesięcy temu
 • W tej sprawie lepiej proszę skonsultować się z płk. Wrońskim. W ost. programie zarzuci Panu trochę w tym temacie.

  PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIAPROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA2 miesięcy temu
  • +Urszula Bochenek Nowozelandzki prezent dla Brukseli. pl-vision.com/detail/wideo-kfWgf8m3Pcs.html

   PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIAPROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA2 miesięcy temu
  • Poprosze link do tego programu.

   Urszula BochenekUrszula Bochenek2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie - niech Pan zawiąże komitet ds. ustawienia pomnika Rzezi Wołyńskiej pana Pityńskiego na Placu Inwalidów w Krakowie.

  Wojciech KalamarzWojciech Kalamarz2 miesięcy temu
 • ja nie mam żadnych tajemnic i jebie mnie to kto będzie starał się je podejrzeć.

  marekraczek1marekraczek12 miesięcy temu
 • POPiSiaki dzierza wladze i chca utrzymac status quo poprzez nowa 'konfederacje' pelna ex magdalenkowcow? Pan Witold Gadowski to nasz wielki skarb i ciesze sie ze on podrozuje i ma aktywne poparcie nas czyli Polonusow na calym swiecie. Polacy ktorzy utyskuja na Pana Gadowskiego to chyba nasi wrogowie i szmalcownicy/folksdojcze ktorym sie grunt oby zaczal zapadac pod nogami ?

  LeRoi715LeRoi7152 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie jest pan dla mnie wzorem człowieka którym chciał bym być pozdrawiam

  TravllersTravllers2 miesięcy temu
 • Polscy politycy kochają UE za synekury

  Lech MarciniakLech Marciniak2 miesięcy temu
 • A ja bardzo Pana lubie, szanuje i slucham od juz dosc dlugiego czasu. Zawsze nie moge sie doczekac nastepnego odcinka komentarza. Odcinki z Ameryki to rewelacja. Dziekuje za to ze Pan jest!!! Wszystkiego dobrego Panie Witoldzie, Szczesc Boze

  SuperREM100SuperREM1002 miesięcy temu
 • Przypuszczam, że polskie sądy żyją z łapownictwa a oficjalne pobory są tylko dodatkiem, dlatego tak walczą o swoją niezawisłość i niezależność

  Lech MarciniakLech Marciniak2 miesięcy temu
 • Przecież nowe polskie pieniądze były drukowane za granicą , jak widać jest to polska norma

  Lech MarciniakLech Marciniak2 miesięcy temu
 • Doktryny każdej religii zabraniają logicznego myślenia

  Lech MarciniakLech Marciniak2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie przecież Pan wie , że nie wszyscy Polacy są katolikami. Dla każdego w związku z tym każdy paszport powinien mieć inny wpis. Konstytucja gwarantuje swobody obywatelskie , chyba że Konstytucja to fikcja

  Lech MarciniakLech Marciniak2 miesięcy temu
 • Brawo Panie Witoldzie.

  Bożena WęgrzykBożena Węgrzyk2 miesięcy temu
 • mówi Pan o kontroli naszego życia , taki" Cache cliner" ,kto tym systemem operuje ? Wiecie? Małe zaskoczenie a może zdziwienie.

  Bozena PatelskaBozena Patelska2 miesięcy temu
 • Kolejny super komentarz,brawo.

  Andrzej KoziołAndrzej Kozioł2 miesięcy temu
 • Panie Witoldzie widzę Pana w nowej partii KONFEDERACJA i w jedności siła !!!

  Rafał KlammerRafał Klammer2 miesięcy temu
 • link do rozsądnego uzasadnienia przekopu Mierzei Wiślanej www.passa.waw.pl/artykul/wlasciwa-pora-na-jeziora,3363

  ewa budewaewa budewa2 miesięcy temu
 • Trochę długi felieton, ale radzę przeczytać, spojrzenie dziennikarza na politykę amerykańską www.passa.waw.pl/artykul/co-warta-sztama-z-krajem-wuja-sama,3369

  ewa budewaewa budewa2 miesięcy temu
 • 0:20 Ja staram się w pracy dzielić obowiązki. Może by tak zlecić komuś zaufanemu zadania asystenckie? Zyskuje się lżejszą głowę :)

  kskrzysztofwitwickikskrzysztofwitwicki2 miesięcy temu
 • Tradycyjnie, dziękujemy Panie Witku!!! Bardzo trafne spostrzeżenie. Nie jestem patriotą pisu. Prawdziwa dyplomacja!

  SzaryJa czyli kolorowy kanałSzaryJa czyli kolorowy kanał2 miesięcy temu
 • Witam panie Witoldzie jest Pan jedną z niewielu osób ,która obiektywnie ocenia polską politykę. Czy mógłby Pan odnieść się do tego co wyrabia Pan Max Kolonko ,oczerniając JKM. Wiadomo że Pan Janusz jest pewnego rodzaju wariatem ,ale koalicjia którą tworzy jak i jego postulaty są jedyną sensowną alternatywą na te wybory. Pan Max Kolanko dzieli zonowu wyborców pod pretekstem jakiejś rewolucji.

  You TubeYou Tube2 miesięcy temu
 • Dziękuję Panie Witoldzie za prawdę głoszoną z odwagą na Pana kanale. To kanał dla prawdziwych Polaków. Piotr

  Piotr KPiotr K2 miesięcy temu
 • Biedna ta nasza„Dobra zmiana” która prawie 4 laty nic nie może 😉

  Piotr Gruby maniekPiotr Gruby maniek2 miesięcy temu
 • super super super

  Maciej KrzywickiMaciej Krzywicki2 miesięcy temu
 • A czemu te ''nasze służby'' wystawiają nam ciągle jakichś głupków partyjnych w kolejnych odsłonach a potem zdziwko, zamiast udać się prosto do prof. Guza po diagnozę ich choroby umysłowej? Bo te służby chcą coś zmienić ale nie do końca.

  izarostizarost2 miesięcy temu
  • Pan Gadowski też naiwniutki jak Pani Elżbieta Jaworowicz która dzielnie walczyła w TVP z komuną strzelając z gumki od majtek. Wentylek.

   izarostizarost2 miesięcy temu
 • Zwykła dewiacja a nie LGBT a swoją drogą to są tam też pedofile. Z tym CWKS obok ZSRR to Pan troszkę przesadził.

  skorzeny79skorzeny792 miesięcy temu
 • 1. Panie Witoldzie, Pan nie mówi "na antenie" o swoich planach, bo mendy też Pana słuchają. 2. Wszystko co jest "e" i wykorzystuje windoze jest w CIA. Jeśli chcemy mieć na prawdę bezpieczne systemy informatyczne dotyczące: e-dowodu, via toll, itd musimy mieć własny system operacyjny z zaporą sieciową i antywirem na każdym PC - bez tego, kto by nie napisał te system i tak będziemy w czarnej ...

  brzbolkowbrzbolkow2 miesięcy temu
 • Jak ja nie znoszę tych zdradzieckich mord jak Bodnar

  Mamma MiaMamma Mia2 miesięcy temu
 • Polskę mamy tylko jedną..poza nią jesteśmy ,, nikim" , Komu co się nie podoba tutaj niech spieprza np do niemca czy dalej...

  piotr ciekawypiotr ciekawy2 miesięcy temu
Komentarz Tygodnia: e-Dowód - kto podejrzy nasze tajemnice?