Fakty, które współczesna nauka woli ignorować

Te fakty współczesna nauka woli ignorować. Starożytne cywilizacje pozostawiły po sobie mnóstwo zagadek i tajemnic. Niektóre zagadki historii i tajemnice świata naukowcy wolą ignorować, ponieważ póki co nie da się ich naukowo wyjaśnić. Współczesne znaleziska archeologów rzucają wyznanie najnowocześniejszej technice i opowiadają nam nieznaną dotychczas historię świata. Oto kilka faktów, które współczesna nauka woli ignorować.
#Nauka #Tajemnice #Naukowcy #Historia #Znaleziska #Odkrycia #Archeologia #Fakty #Niesamowite Fakty
SUBSKRYBUJ kanał Niesamowite fakty.

Aby wesprzeć kanał Niesamowite fakty, zaznacz "lubię to" i podziel się interesującymi filmikami z przyjaciółmi.

Ściągnij wideo

Komentarze

 • -Laser- i kto powiedział ze pradawni odlecieli ;)

  Riana Rana-RyngRiana Rana-RyngGodzinę temu
 • Ta muzyka potrzebna jest jak kur..e majtki

  kazzamkazzam2 godzin temu
 • Za dużo naoglądałeś się amerykańskich filmów! Żenujące!

  Wojciech BartkowskiWojciech Bartkowski15 godzin temu
 • Wszystkie te skomplikowane budowle i inne rzeczy tworzyli Plejadanie, którzy pochodzą jak sama nazwa mówi z gwiazdozbioru Plejad. Oni byli i są wirtuozami w obróbce kamienia i jego "magicznemu" przenoszeniu/układaniu. Zachęcam do lektury o Braciach PLEJADANACH, którzy wyglądają dokładnie tak, jak My ludzie. :-) Jest o Nich mnóstwo książek, jak i w Internecie informacji. Można się dowiedzieć o Ich technologii, możliwościach itp. Bardzo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i zrozumieć skąd na Naszym świecie te wszystkie skomplikowane budowle. Przecież proste, że ludzkość nie miała i jeszcze baaardzo długo nie będzie miała technologii zbliżonej do Nich, żeby zbudować podobne budowle.

  Kamila MKamila M15 godzin temu
 • To, że tobie nie mieści się w głowie, że dawniej ludzie mieli więcej siły i więcej czasu na szlifowanie kamieni to już nie nasza sprawa...

  Wojciech BartkowskiWojciech Bartkowski15 godzin temu
 • Co do drewnianej żeźby to są twarze 7 bogów świata w króre wówczas wieżono czyli 7 planet które wówczas znano. Ci naukowcy zamiast mózgu mają steropian chyba..

  Gregory GregoryGregory GregoryDzień temu
 • Teoriospiskowiec vs Naukowiec: -Skąd to jest? -Nie wiemy -Reptilianie!? -Nie wiemy -Co jeszcze przed nami ukrywacie?!

  cinzsurcinzsurDzień temu
  • Nie zesraj się :)

   Matvey Solą w twOim OkuMatvey Solą w twOim Oku18 godzin temu
 • TAKIE RZECZY TO EMERYCI PRZENOSZĄ

  1globalhead1globalheadDzień temu
 • Skoro ludzie są w stanie uwierzyć w niepokalane poczęcie, zmartwychwstanie czy inne podobne, to dlaczego nie mieliby uwierzyć w to wszystko co w filmiku ?

  Wiesław ZuberWiesław Zuber2 dni temu
 • kiedyś nie było żydów i świat szedł w dobrą stronę... Chciwość zmieniła oblicze świata

  Krisss KrisssKrisss Krisss2 dni temu
 • No to po co słuchacie naukowców??? Śmiejecie się z Biblii. z religii a tam jest jasno powiedziane, dlaczego Bóg zniszczył wszystko potopem. Może niezbyt dokładnie, ale jak się pogrzebie w apokryfach znajdzie sie odpowiedź. Ludzie otrzymali troche wiedzy od upadłych aniołów i wpadli w pychę. Tak jak obecnie. Myślimy, że możemy być bogami bo podskoczyliśmy na księżyc jak żaba w błocie, albo przesyłamy info na cały świat. To błyskotki zaślepiające pokorę.

  belemnit1belemnit13 dni temu
 • 9:23 Co to za film?

  alexhomealonealexhomealone3 dni temu
 • Fajny kanał, ciekawe treści :)

  NaturalnieRazemNaturalnieRazem3 dni temu
 • Fascynujace tematy, ale zenujaca wiedza komentatora. Nie wspominajac juz o irytujacej muzyczce. Manora, prosze szanownego pana, to dziewiecio, nie siedmio ramienny swiecznik, Google by to panu w kilka sekund wytlumaczyl. A zachlystujac sie z zachwytu and wyjatkowymi zjawiskami nalezy powiedziec "unikalne", a nie "unikatowe", jak mowia niedouki bez sredniej szkoly. Czy nie mogl pan poprosic kogos madrzejszego, zeby panu zrobil korekte tekstu, zanim pan zaryzykowal utrate wiarygodnosci na PL-vision-ie? Ja w tej chwili przestaje ogladac pana filmik. Koncowke obejrze sobie w angielskim oryginale.

  TravelerTraveler3 dni temu
 • Moja teoria jest taka że kosmici pomagali rozwinąć się wczesnej cywilizacji a kiedy już na kierowali ludzi na to jak się dobrze rozwijać odlecieli i zostawili nas z naszą planetą w spokoju.

  Ihallahi JaIhallahi Ja4 dni temu
 • Fajny temat skutecznie psuty przez nadmiernie glosna muze.....

  Marian GladkiMarian Gladki4 dni temu
 • Naukowcy kłamia jak tylko mogą na całym świecie są opisy i rysunki istot które pomagały ludzia a czy to były anioł demony kosmici czy mutant to nie wiem ale napewno ktoś odwiedza ta planetę

  Jerzyk 1515Jerzyk 15154 dni temu
 • Człowiek potrafił i potrafi wszystko - to tylko nam się wydaje, że jesteśmy wyjątkowi. Żadni kosmici nam nie są potrzebni, tylko pokój na Ziemi. Przecież właśnie w czasach pokoju powstawały największe i najwspanialsze budowle świata.

  Henryka SlusarczykHenryka Slusarczyk6 dni temu
 • ewolucja to bzdura

  Rocan PolRocan Pol7 dni temu
 • Da ktoś nazwę muzyki?

  Mateusz MateuszMateusz Mateusz8 dni temu
 • Co to za żałosna kompilacja teorii spiskowych? Ukrywający coś naukowcy, kosmici, wielki potop. Tu jest wszystko poza faktami...

  Robert WiśniewskiRobert Wiśniewski8 dni temu
 • 5:30 pewnie jakiś mistrz tetrisa

  Hentai LoverHentai Lover8 dni temu
 • Bóg stworzył człowieka. Człowiek nie pochodzi od zwierzęcia. Jest zupełnie innym bytem a nie zmodyfikowaną małpą.

  Kamil Kamas KwaśniewskiKamil Kamas Kwaśniewski8 dni temu
  • Szukajcie a znajdziecie. Jak szukasz prawdy to ją znajdziesz. Niektórzy szukają jej w magii, New Age, w liczbach itp. Wiedzą że prawda leży wyżej niż nasz świat materialny ale to jeszcze nie ten kierunek. Prawda jest w kierunku też świata duchowego - najgłębszej rzeczywistości, ale dobrego świata duchowego. Jezus jest Prawdą. Jak sam powiedział. Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. W internecie np na Yt masz tysiące jak nie więcej, świadectw ludzi którzy poznali tą Prawdę i dzisiaj są szczęśliwymi, odnaleźli sens życia, żyją w poczuciu miłości że ktoś ich kocha. A kocha nas wszystkich Jezus. Tu i teraz. Tylko my mamy wolną wole jako ludzie, możemy czynić zło i rozwalać świat, a niestety Bóg nie może nam tej wolnej woli odebrać, stąd np te nieporozumienia że skoro Bóg jest dobry to czemu były wojny... no cóż, On ich nie wywołał. Dzisiaj ludzie chcą być bogami i są...

   Kamil Kamas KwaśniewskiKamil Kamas Kwaśniewski8 dni temu
  • Nie pisze tu o moich argumentach itp bo to zbyt obszerny temat na literki. Jak doświadczysz miłości, łez i czegoś niewytłumaczalnego przez naukę to będziesz wiedział kto jest Bogiem :)

   Kamil Kamas KwaśniewskiKamil Kamas Kwaśniewski8 dni temu
  • @Kamil Kamas Kwaśniewski A ciekawe czy gdybyś nigdy nie usłyszał o jakimkolwiek bogu tylko o mega wężu 9 to nawrócił byś się na jego wiarę. Słabe masz argumenty

   Dawid BeDawid Be8 dni temu
  • Św Mikołaj to zabawa. Prawda na temat człowieka i świata jest jedna. Człowiek niewierzący nie jest w stanie od tak uwierzyć. Musisz być wychowany w takiej rodzinie i z czasem będziesz łapał że to wszystko jest logicznei sie klei, albo w jakiś sposób przeżyjesz nawrócenie. Ja je przeżyłem, i odkrywam wszystko na nowo. Świat może dobrze mówi np jak było ze stworzeniem świata. Ale człowiek się nie wziął od małpy. Co, z dzisiejszych małp będą kiedyś inni ludzie ? Nie bądźmy śmieszni. Kiedyś też wierzyłem w ewolucję. Ale dzisiaj wiem gdzie jest Prawda. :)

   Kamil Kamas KwaśniewskiKamil Kamas Kwaśniewski8 dni temu
  • Hahaha. W św. Mikołaja też wierzymy?

   Dawid BeDawid Be8 dni temu
 • Narzędzia z miedzi 🤣🤣🤣🤣🤣

  Grzegorz LasekGrzegorz Lasek9 dni temu
 • Cała historia ziemi zapisana jest w Wedach. Które tak zaciekle przez setki lat tępił kościół. Wtedy są nauką przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kościół nauczą ale nie uczy. Taka różnica. Ktoś wymyślił dobry plan by zatrzymać rozwój cywilizacyjny i sterować narodami zabierając im wiedzę przodków.

  Paweł GPaweł G9 dni temu
 • Skisłem... ludzie nie potrafią do dziś wyprodukować sprężyn... jprdl -_- co za kanał...

  M CM C9 dni temu
 • A może ludzie w przyszłości odkryją jak podróżować w czasie i to wcale nie starożytne artefakty tylko przedmioty ludzi z przyszłości pozostawione w przeszłości

  She WolfShe Wolf9 dni temu
 • płytkie powierzchowne info o ciekawych rzeczach. W sam raz dla plebsu.

  Jarek MikulskiJarek Mikulski9 dni temu
 • Hej komentujący. Jeśli nie podoba się wam muzyka i macie tylko i prawie taki problem to sami coś zróbcie. Mieliście trochę pomyśleć tylko jak to zostało stworzone. Ale nie.. muzyka nie ta, nie ma klimatu, jakaś techniawka itp, To nie koncert życzeń ani wasze disco polo.

  J KsJ Ks9 dni temu
 • Bo teraz jest propagowany nienaruszalny schemat: wielki wybuch, zupa aminokwasów, ala bakterio podobne, ala rybapodbne stworzenia w morzu, które później wychodzą na ląd, plazy, gady, ptaki, ssaki, małpa, człowiek. I jak im coś nie pasuje do schematu, to chowają to do skrzynki i do piwnicy, albo wyśmieją, albo taką teorię z dupy wymyślą że tylko skończony idiota może w nią uwierzyć. Żyjemy w czasach wielkiego oszustwa, gdzie bogami są naukowcy, takie nietykalne święte krowy tych czasów. Wyobraźcie sobie co się stanie jeśli naukowcy przyznaliby że znaleźli szkielet ludzki identyczny z tym jaki mają ludzie teraz i mający 1 milion lat. Całe teorie zostałyby obalone, a podręczniki w szkołach, książki na ten temat, prace naukowe, tytuły naukowe, działy na uniwersytetach, programy naukowe w tv, muzea ....wszytko panie poszłoby w pizdu:D A tak te zamknięte koło kłamstwa i oszustwa kręci się dalej i wciąż napędza ten sam schemat karmiąc głupich, naiwnych, nie myślących samodzielnie ludzi, którzy łykają jak pelikan rybę te bajki, o małpce co zamieniła się jednego dnia w człowieka. Komuś na tym zależy, aby z człowieka zrobić nie inteligentną istotę mającą życie duchowe, a zwykłego bydlaka, którym można rządzić i manipulować. Trąca teorią spiskową, ale innego logicznego wytłumaczenia ja osobiście nie widzę.

  A. PrzemyslavA. Przemyslav10 dni temu
 • Ja wiem ... ale nie powiem :)

  WaldemarWaldemar12 dni temu
 • Wydaje mi się że Egipcjanie mieli lepsze narzędzia niż tylko z miedzi ale naukowcy myślą szablonowo i nie dopuszczają innej możliwości.

  Mateusz W.Mateusz W.12 dni temu
 • Nie pamiętam kto ale ktoś powiedział że czwarta wojna światowa będzie na maczugi... Może coś w tym jest? A może taka wojna już była? Kiedyś miałem rozkminę że ludzkość była na mega zaawansowanym poziomie ale wszyscy się powybijali i wszystko zaczęło się od nowa, a to co znajdujemy to to co pozostało po starej cywilizacji

  Dubelek JuniorDubelek Junior13 dni temu
 • Dlaczego to you tubowe skurwysynstwo nie przyjmuje komentarzy

  Ela StelaEla Stela13 dni temu
 • ....21 wiek a wszyscy mysla ze byli pepkiem swiata i wczesniej nie bylo technologi,kolejne bzdury warto wiec przeczytac ksiegi Henocha,opisy tego ktory zyl w czasach o ktorych my nic nie wiemy

  Ela StelaEla Stela13 dni temu
 • NK Źródło ostatniego, czaszki człowieka takie same 2 miliony lat temu jak i teraz? Przecież to nie tylko przeczy teorii Darwina ale i również jakichkolwiek religii i mitologii, wierzeń. To zaprzecza wszystkiemu co wiemy o rozwoju ludzkości.

  Zdziwiony PikachuZdziwiony Pikachu14 dni temu
 • Jak można do tego typu filmu dać w podkładzie taką sieczkę muzyczną ?

  7vankrzysztof7vankrzysztof15 dni temu
 • To, że Ty nie potrafisz czegoś zrobić, nie znaczy, że starożytni/prehistoryczni nie potrafiliby czegoś takiego. Nie odbieraj im prawa do inteligencji.

  Natalia RyczkowskaNatalia Ryczkowska15 dni temu
 • Bo problem w tym, że cały czas wszyscy powołują się na "naukowców". Kim są "naukowcy"? To najzwyklejsze intelektualne karły, które za kasę udowodnią wszystko, czego życzą sobie sponsorzy. Kiedyś byli UCZENI, którzy BADALI zjawiska i prawa przyrody. Dzisiaj są "naukowcy", którzy "udowadniają", że człowiek powoduje ocieplenie klimatu, ale jak ognia unikaja odpowiedzi na pytanie: KTO STOPIŁ LODOWCE W CZASIE OSTATNIEJ EPOKI LODOWCOWEJ, raptem 12-15,000 lat temu! W ciągu 6-7,000 lat lądolud cofnął się spod Warszawy (Poznania) aż do dzisiejszej Arktyki i Grenlandii. Czy to byli Neandertalczycy?

  sceptyk01sceptyk0115 dni temu
 • To proste... Nefilimowie.

  Sebastian KonieckiewiczSebastian Konieckiewicz15 dni temu
 • jedna z odpowiedzi moglo by byc to ze starozytni korzystali z pewnego zrodla energi o ktorym my nie wiemy dzisiaj. Badaja to dzisiaj wzorujemy sie na obecnej technologi i zrodlach energi. Druga odpowiedz to taka ze Historia jest bardzo latwa do zaklamywania a ciemnote sie lepiej kontroluje . Nam w szkolach mowiono ze przed Chrztem Polski bylismy ciemnota i dzikusami co jest absolutnym klamstwem i bardzo bardzo niewiele sie o tym okresie mowi w szkolach !

  Remolos RemolRemolos Remol16 dni temu
 • Gdy poważny fizyk czy biolog zderza się z jakimś debilem typu "ekolog", który głosi swoje teorie oparte na emocjach lub tego, że gdzieś była błotna lawina, to nic dziwnego, że świat nauki cierpi. Ale nie cierpi przez naukowców tylko dlatego, że ludzie nazywają debili naukowcami.

  PiwożłopPiwożłop16 dni temu
 • Naukowcy ukrywają przed nami wszytko co zaprzecza teorii Darwina. Cała archeologia i spekulacje związane z Egiptem i innymi cywilizacjami antycznymi są oparte na Darwiniźmie tzn idei że ludzklość ewoluowała "w górę" od małp. Stąd idiotyczne stwirtdzenie ,że gwóżdź znaleziony w piaskowcu z "epoki Dewonu" musi mieć 400 milionów lat bo wg ewolucji ta epoka była 400 millionów lat temu. Na marginesie owe epoki ewolucyjne istnieją tylko w podręcznikach do ewolucji. Nigdzie na planecie nie można znaleźć skal w układzie postulowanym przez Darwinistów. Albo stwierdzenia że sarkofagi w Agipcie musialy być zrobione ptrzez obcych no bo wg wiary Darwinowej wtedy ludzkość miała narzędzia tylko z miedzi. Tymczasem znaleziska archeologiczne mówią coś innego : ludzkość dewoluuje od czasów Adama i fizycznie i psychicznie. Cywilizacja przed potopowa i w krótce po potopie musiała mieć wiedzę o wiele większą od naszej. Od tego czasu zasób wiedzy malał i tylkow ciągu ostatnich 200 lat nieco się powiększył. I stłd też idiotyczne stwirdzenia o wiedzy "obcych" która została na przekazana..."Naukowcy "Darwiniści powinni być usunięci z wszelkich badań naukowych bo kłamią dla swojego boga Darwina wstrzymując postęp wiedzy naukowej.

  Artiom AndreevArtiom Andreev16 dni temu
 • Dobre

  R aR a16 dni temu
 • Tzw teoria Darwina jak wskazuje nazwa jest tylko teorią, nie ma podstaw aby szerzyć te wymysły jako coś co miało i ma miejsce.

  Kris DiKris Di16 dni temu
  • Chyba pomyliło Ci się z hipotezą. Wikipedia: "Teoria naukowa - całość logicznie spoistych uogólnień, wywnioskowanych na podstawie ustalonych faktów naukowych i powiązanych z dotychczasowym stanem nauki. Ma na celu wyjaśnienie przyczyny lub układu przyczyn, warunków, okoliczności powstawania i określonego przebiegu danego zjawiska." Proszę, nie dziękuj.

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • każdej religi zależy byś my żyli w niewiedzy i ciemnocie do puki bedą religie katolicy islamisci itp... to bedziemy tylko idiotami. Wojny sa sterowane przez watykan i inne religie i tylko to i nic wiecej jest w religiach pustka i tempota idioci

  jan kornasjan kornas16 dni temu
  • Jest popyt, jest podaż :(

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • Ta scena na samym początku to z jakiego to filmu?

  Barto lomeoBarto lomeo16 dni temu
 • Jest szansa, że te dwie ostatnie rzeczy wynikają z podróży w czasie przyszłych pokoleń

  Zurvan96Zurvan9617 dni temu
 • Tak naprawdę większość naszej wiedzy o historii to mniej lub bardziej prawdziwe założenia. Nie jesteśmy w stanie cofnąć się w czasie by sprawdzić jak było realnie. Wiadomo, że pewnych odkryć możemy być pewni dzięki nauce idt. Myślę jednak, że niektore nowe odkrycia moglyby zachwiać naszą dotychczasową wiedzę w temacie historii i podważyć wiele kwestii. Każda odpowiedź rodzi kolejne pytania

  Julianna 355Julianna 35517 dni temu
 • kanał dla szurów

  kmdrbujnikkmdrbujnik18 dni temu
 • 3/4 artefaktów jest z fałszowana.

  Zenek Badyl Neuropunk NCZenek Badyl Neuropunk NC18 dni temu
 • Igor szygirski ma 7 twarzy bo jest 7 warstw energetycznych

  Zenek Badyl Neuropunk NCZenek Badyl Neuropunk NC18 dni temu
 • Tylko zmień ta muzyke!

  lemoniadowy #lemoniadowy #18 dni temu
 • Czytajcie Biblię Genesis 1-5 rozdziału tłomaczą wszystko pozdro...

  ketraB isnicoKketraB isnicoK18 dni temu
 • Na ostatnie pytania komu zależy na to by ludzie żyli w niewiedzy jest tylko jedno szatan.

  Marcin MikołajczykMarcin Mikołajczyk18 dni temu
  • "Der Satan, Mit der Teufel Mechanismus Satanismus" xD

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • A co jeśli to byli ludzie rozwinięci technologicznie. Przecież nawet idiota widzi że wraz z rozwojem technologi ludzkość cofa się cywilizacyjnie i zamiast tworzyć przyszłość wykorzystuje technologię do zagłady. Nie twierdzę że obca cywilizacja to niemożliwe ale nigdy nikt nie próbował sprawdzić czy to nie za każdym razem ludzie doprowadzają do zagłady ludzkości a następne cywilizacje jak to człowiek nie dopuszczają myśli że za wszystkim stoi człowiek ...

  Kamil KaraśKamil Karaś18 dni temu
 • może po prostu ludzie od któregoś tam roku ja myślę że od ponad 1500lat Ludzie myśleli że są jacyś mądrzejsi a to chuja prawda bo 10k lat temu człowieki myśleli tak samo jak my dzisiaj tylko dla nich czymś ewolucyjnym mógł być nie wiem na przykład jakiś Lepszy item ( Widelec do lepszego jedzenia ) xdd tak jak dziś dal komputerowców karta grafiki xDDD Dlaczego tak napisałem bo jak oglądam te filmiki o tych kiedyś szych Cywilizacjach mam wrażenie że gość co robił film Zniża ich do chujowego poźomu jakiegoś xdd Pozdro Elo JAKA ROZKMINA O_O i w cale się nie spaliłem

  KlaudekKlaudek19 dni temu
 • kurwa ścisz to gówno w tle.

  Jan SowaJan Sowa19 dni temu
 • na większość tego rodzaju pytań dobrze odpowiedział kent hovind. warto obejrzeć.

  i.m.w.i.m.w.19 dni temu
 • Troche za bardzo rozdmuchales te fakty, ale ogladalnosc sie musi zgadzac ;) No i ta 'muzyka' w tle, pasuje jak pięść do nosa.

  dangerriffdangerriff19 dni temu
 • kur...co za muza bla

  Andrzej IksinskiAndrzej Iksinski19 dni temu
 • Polecam posłuchać sobie podcastu nerdy nocą o piramidach. Sporo wyjaśniają tam o technice starożytnych. MY ICH POPROSTU NIE DOCENIAMY

  Gaunter O'dimGaunter O'dim19 dni temu
 • Nie doceniasz ludzi. Starożytni nie mieli oczywiście zaawansowanych narzędzi, ale mieli czas i maaaasę ludzkich tanich rąk. Parafrazując tytuł filmiku, to Ciebie raczej należałoby ignorować. Nie ma to jak nabijać sobie oglądalność "tworząc" sensację.

  popmart32popmart3219 dni temu
 • Bardzo fajny materiał, muzyka swietnie pasuje i mega fajnie się to oglada ! 😊

  Mariusz KaczmarczykMariusz Kaczmarczyk20 dni temu
 • Prosta odpowiedz, bo ciemnotą jest łatwiej sterować

  maxtree1982maxtree198220 dni temu
  • @Patryk XT 660 troszkę się mijasz z prawdą,no ale każdy ma swój punkt widzenia

   maxtree1982maxtree198216 dni temu
  • A co by to dało że ludzie dowiedzieliby się na przykład że istnieje pozaziemska cywilizacja? Powiem Ci. Nic. Polowa by to olała, a druga część by powiedziała że już to wiedzieli. Na tym by się skończyło. Ludzie skończcie z tymi tekstami pod każdym filmem bo sami wychodzicie na ciemnych.

   Patryk XT 660Patryk XT 66016 dni temu
 • Kiedyś mówiło się, że po kolejnej światowej wojnie ludzie będą się tłuc na kamienie i patyki. Zakładając że ciekawostki z filmu jak ten gwóźć, czaszka i sprężynki są autentyczne, to kto wie, czy nie jesteśmy ludźmi V2, bo taka wojna już była ludzie V1 zdołali się zniszczyć, a ewolucja dała nam jeszcze jedną szansę :) Naturalnie po takim okresie czasu trudno szukać czego kolwiek z dawnej cywilizacji, ale to by tłumaczyło istnienie artefaktów i rozwiązało część zagadek sprzed tysięcy lat i jest zgodne z fizyką i zdrowym rozsądkiem.

  FargothPLFargothPL20 dni temu
 • Datowanie radiowęglowe nie jest precyzyjne delikatnie mówiąc. Badali mamuta i jedna noga wyszła im starsza od drugiej o 15tys lat. Albo ta sama skamielina wysłana do kilku laboratoriów różniła się o kilka milionów lat.

  79tomi79tomi20 dni temu
 • Jedno jest pewne cywilizacja starożytna bije na łeb na szyje obecna tak marna rze aż przykro to oglądać !

  Zdzisław OlejarzZdzisław Olejarz20 dni temu
 • Techno techno, jazda jazda! muzyka idealnie pasuje do atmosfery tajemnicy i mistycyzmu, świetny wybór 10/10

  Dariusz LachetaDariusz Lacheta20 dni temu
 • Ale tajemnice!!! Dla pisowskich nieuków?

  Jan CelipskiJan Celipski20 dni temu
 • Jak Sam powiedzial Teoria Darwina a nie wiedza.....juz dawno ta cala Teoria powinnas isc do smieci.....nie oparta o zadnymi naukowymi dowodami.....znalaz sie jakis kretyn ktory wymyslil jakas glupote pewnie kiedy byl jeszcze do tego nacpany a inni "uczeni" przyklasneli.....to samo sie dzieje w dzisiejszych czasach wsrod lewackiego gnoju, ktore wprowadza, akceptuje I probuje narzucac jakies chore teorie odnosnie LGBT-owskiego zboczenia

  Adam RzepkaAdam Rzepka20 dni temu
  • Chyba pomyliło Ci się z hipotezą. Wikipedia: "Teoria naukowa - całość logicznie spoistych uogólnień, wywnioskowanych na podstawie ustalonych faktów naukowych i powiązanych z dotychczasowym stanem nauki. Ma na celu wyjaśnienie przyczyny lub układu przyczyn, warunków, okoliczności powstawania i określonego przebiegu danego zjawiska." Proszę, nie dziękuj. Podstaw to nie ma na kreacjonizm.

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • Ten kanał jest głupi

  Jakub CiszewskiJakub Ciszewski21 dzień temu
 • Ja znalazłem w piwnicy wkrętarkę z ery ,,kamienia łupanego i zioła sadzonego" wyprodukowaną kilka milionów lat temu i czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego bateria nie trzyma?

  SławomirSławomir21 dzień temu
 • Skoro technologia ktora zostało to zrobione i nie ma śladu po maszynach czy urządzeniach które by ogarnęła taka obróbkę kamienia to widocznie ktoś to zrobił zabrał zabawki i powiedział "niech się teraz zastanawiaja"

  Koutouzi1Koutouzi121 dzień temu
 • To robota Waligory i Wyrwideba a sprezynki wykonal profesor Rawa

  Andrzej KlausAndrzej Klaus21 dzień temu
 • Muzyka za głośno !

  Sebastian KomstaSebastian Komsta21 dzień temu
 • Nie wolą zignorować tylko przemilczeć PRAWDĘ.. NIEW(IAR)YGODNĄ PRAWDĘ..

  Andrzej KanigowskiAndrzej Kanigowski21 dzień temu
 • aż nie da się słuchać tych pierdół

  white-in-chinawhite-in-china21 dzień temu
 • Przed wielkim czym? 1:39

  Sonynikt SolSonynikt Sol22 dni temu
 • Ale gówno, nie da się wytłumaczyć więc to kosmici. Rozumowanie 10 latka.

  Kacper WojtysiakKacper Wojtysiak22 dni temu
  • Popieram. I jeszcze te konspiracyjne sugestie "co jeszcze ukrywają naukowcy"

   PedroPedro19 dni temu
 • Skad masz te informacje o najstarszym homo sapiens nigdzie w internecie tego nie moge znalesc

  Fokusisko SFokusisko S22 dni temu
 • Kto montował ten film... podkład muzyczny za głośny, słuchać się nie da

  szerszen77szerszen7722 dni temu
 • oj ta muzyka

  Jolanta KozlowskiJolanta Kozlowski22 dni temu
 • wszystko na ziemi zbudowali ludzie , i nefilimowie , czyli mieszańcy zbuntowanej trzeciej części aniołów i córek ludzkich , którzy zginęli w potopie za dni Noego w latach 2370pne do 2369 pne. nefilimowie wraz z całą ludzkością na ziemi, za wyjątkiem rodziny Noego, próbowali przejąć władzę nad ziemią, wraz ze swoimi anielskimi ojcami zmaterializowanymi w mężczyzn. w potopie , zginęli ludzie oraz dzieci zmaterializowanych aniołów i córek ludzkich ,a aniołowie zostali zmuszeni do zdematerializowania się i powrotu do ciał duchowych, bo pod wodą nie mogli jako mężczyźni oddychać.

  Henryk RykHenryk Ryk22 dni temu
 • Ooo to jest bardzo stare a wymagało inteligncji przecież człowiek był wtedy małpą - - - a wiemy to kosmici😊😊😊 Głąby a może po prostu ewolucja człowieka to bzdura i istniały kiedyś inteligentne cywilizacji ludzi. No ale to by potwierdziło wersję biblii, więc lepsi są kosmici nic przyjąć że Bóg istnieje i stworzył inteligentnego człowieka.

  Kd DkKd Dk22 dni temu
 • Życie na Ziemi, to amplituda. A cywilizacji jest wiele.

  Edward BoguckiEdward Bogucki22 dni temu
 • Fajny materiał. Potwierdza on mi tylko moje przekonania. Mam pytanie co do tego gwoździa znalezionego w mule z dewonu 8 minuta - czy nie przyszło nikomu do głowy że ten gwóźdź może nie mieć w cale 400 mil. lat?? Tylko właśnie on i wiele innych znalezisk burzą teorię o tym iż wiek ziemi należy liczyć w miliardach lat. Na przykład skamieniałe drzewo "jakby" wbite w pokłady skały które rzekomo formowały się przez setki milionów lat! Czy nikt nie zadał sobie pytania jak to jest że rzecz wyprodukowana przez człowieka "żelazny gwóźdź " nie jest możliwym iż miał tyle mil. lat! Są dwie możliwości albo Ziemia i wszystko co ją napełnia powstała przez długą serię niesamowitych przypadków i niemożliwych zdarzeń albo jest Stwórca który jest ultra inteligentny i On ma plan wobec Ziemi i wobec człowieka. Osobiście wierzę w to drugie

  Damian GnilkaDamian Gnilka23 dni temu
  • Wikipedia: "Efekt potwierdzenia, błąd konfirmacji, strategia konfirmacyjna - tendencja do preferowania informacji, które potwierdzają wcześniejsze oczekiwania i hipotezy, niezależnie od tego, czy te informacje są prawdziwe[1]. Powoduje, że ludzie poszukują informacji i zapamiętują je w sposób selektywny, interpretując je w błędny sposób. Efekt ten jest szczególnie silny w przypadku zagadnień wywołujących silne emocje i dotyczących mocno ugruntowanych opinii." Pozdrawiam

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • pierdolenie ze asz glowa boli

  Chciałbym być poniakiem (klocuszek123)Chciałbym być poniakiem (klocuszek123)23 dni temu
 • Myślę ze starożytni poznali i potrafili zgromadzić energię świetlną. To by wyjaśniało nam obecnie moc która mogła przenosić na odległość takie ciężary. Lub za pomocą takiej energii można było topić skały i robić odlewy na miejscu. Energia świetlna skompresowana coś w tym stylu.

  Adam OchockiAdam Ochocki23 dni temu
 • Z tym gwoździem to trochę pojechałeś.. Trochę bardzo nawet.

  Tomasz WasielTomasz Wasiel23 dni temu
 • Dzentelmen powinien czesciej pojawiac sie w kuchni bo wyglada jak szczur w zelaznym sklepie.

  Paweł MroczekPaweł Mroczek23 dni temu
  • a szczeze to mu zazdroszcze sam bym chcial tak wygladac a nie walczyc z 45kg nadwagi.

   Paweł MroczekPaweł Mroczek23 dni temu
 • Ok. Noe miał 3 synów. Na arkę zabrał po jednym przedstawicielu z każdego rodzaju( psowaty jeden, nie wszystkie rasy) i...technikę sprzed Potopu. Każdy syn dostał trochę sprzętu i wiedzę i odszedł. Powoli od dziadków oddzielali się wnukowie, tworzyły się rasy, narody i szczepy, niektórzy dziczeli i tracili wiedzę, więc gdy natchnęli się na wyedukowanych kuzynów, nazwali ich bogami. Kuzyni stwierdzili że to fajnie i nie zaprzeczali. Wiedzę obłożyli tabu, by tylko oni i ich rodziny, byli uznawani za bogów. Każdy kataklizm, który zabił głodem czy morem, uszczuplał wiedzę (na początku pewnie nie była zapisywana). Ludzkość ubożała w wiedzę i równała się do poziomu dzikich kuzynów. Zmienił to Katolicyzm wprowadzając szkolnictwo i metodę naukową. Teraz znowu wracają cwaniacy chcący sprowadzić nas do poziomu dzikusów, a naszym zadaniem jest sięgnąć gwiazd. Bóg wie, że technika bez moralności oznacza bestialstwo i wojnę gdy i my to pojmiemy, zdobędziemy Kosmos... opinie bez bluzgów, mile widziane.

  Piotr ŁabiszewskiPiotr Łabiszewski24 dni temu
  • Bardzo fajnie napisane, powinieneś książkę napisać z gatunku fantasy.

   Politechnika koszalińskaPolitechnika koszalińska13 dni temu
 • ale pierdolenie XDDDD

  MEGAJESZPAP 9MEGAJESZPAP 924 dni temu
 • Proponuje jeszcze głośniej muzykę puścić .

  mix091mix09124 dni temu
 • program fajny ,ale za muzykę dałem łapkę w dół

  Maliniakb MaliniakbMaliniakb Maliniakb24 dni temu
 • Ta cholera techno dance muzyka jest tu kompletnie nie potrzebna nie można sie skupic I robi chaos, będę chciał po słuchać muzyki to znajde kanał muzyczny..

  DanielloO OoDanielloO Oo25 dni temu
 • Nie jestem pewna ilu przedstawicieli wspolczesnej nauki ignoruje trudne do wyjasnienie zjawiska, ilu im zaprzecza, a ilu zwyczajnie przyznaje ze nie ma wystarczajacych informacji by je okreslic lub wytlumaczyc. Nie sadze tez by wiekszosc cos ukrywala. Wiele jest zagadek, jedni je ubieraja w tajemnicze barwy, inni je z barw odzieraja. Jedno mi sie podoba, i to bardzo...ciekawosc swiata, chec jego poznawania, nawet jak wydaje sie on malo zrozumialy, lub zbyt tajemniczy... Bo czy moze cos byc zbyt tajemnicze?

  Elzbieta UherElzbieta Uher25 dni temu
 • Dlaczego trzymają nas w niewiedzy? Bo musieliby przyznać, że powielali bzdury po innych bez sprawdzenia źródła. Kamienie wyglądają na obrobione maszynowo. Dzisiaj tniemy kamienie inaczej i niektórych rzeczy nie potrafimy wciąż wykonać. Wygląda na to, że historia człowieka jest znacznie dłuższa i raczej nie jesteśmy pierwszą zaawansowaną cywilizacją na ziemi.

  Dominik GeblerDominik Gebler25 dni temu
 • ABBADON TEAM

  Krystian PłoszyńskiKrystian Płoszyński26 dni temu
 • Wierzyl chlop w gusla az mu dupa uschla, jak to Kiepski mowil...

  Bow HunterBow Hunter26 dni temu
Fakty, które współczesna nauka woli ignorować